0

@Gall Nie było tak dobrych skrzydłowych, jak mają teraz. Takich skrzydłowych nie miała nawet Hiszpania w swoim najlepszych czasach, to tylko pokazuje jak ogromny talent ma Nico i Yamal.

0

@takisobiektos Nawet zdania nie napisałem o Mistrzostwach Świata. To był słaby turniej, więc nie było ich za co chwalić. Co do gry Rodriego na środku obrony, to było tak, że mieli tylko słabego Garcie albo Rodriego do wyboru.

0

@Zoker Wystarczy wejść na stronę np marca, mundo, sport, as i wpisać Euro 2020. Wszystkie artykułu masz do dzisiaj z podsumowaniem całego turnieju. O żadnym zachwycie nie pisałem, tylko o zadowoleniu i sukcesie wynikiem turnieju. Kolejny raz mi wmawiasz, coś czego nie napisałem.

0

@Zoker Ale co mają wybory kadrowe, do osiągnięć w turnieju? Bo ja o jednym, ty o drugim. Napisałem tylko, że Hiszpanie byli zadowoleni z Półfinału Euro i Finału Ligi Narodów.

@takisobiektos Te twoje argumenty, to jak w podstawówce. Piszesz, że grał u Lucho w środku obrony, a głównie siedział na ławce, bo grał Busquets. Teraz zmienisz narracje, jednak nie grał w środku obrony i siedział na ławce? bo grał według ciebie "słabszy" Busquets?

0

@Zoker Nikt od nich nie oczekiwał półfinału Euro i zrobienia finału Ligi Narodów. Wystarczy cofnąć sie i poczytać Hiszpańskie gazety przed i po turniejach, wszyscy byli zadowoleni z wyników i pisali o sukcesie sredniej reprezentacji Hiszpanii, która jest w fazie budowy.

2

@Zoker To samo przecież napisałem, że zrobił wynik ponad stan.

@priest9999 a Portugalia nie wygrała ani jednego spotkania w 90 minut i wygrała Euro.

2

@takisobiektos Na Mistrzostwach Europy i Lidze Narodów to Rodri siedział na ławce, bo grał Busquets.

4

Mozna tylko współczuć Lucho, że musiał grać Olmo i Ferranem na skrzydłach, to jaki ten zespół zaliczył progres po przyjściu Nico i Yamala jest niesamowite. Swoją drogą Lucho i tak wyciągnął maksa z tej średniej kadry. Finał ligi Narodów i półfinał Mistrzostw Europy to są naprawdę dobre wyniki.

19

Gdy piłkarze mają chemię między sobą, wtedy dzieją sie cuda na boisku.


6

Hiszpania gra najładniejszy futbol na tym Euro. Na drugim miejscu są Niemcy, tylko ktoś ślepo zaślepiony, może stwierdzić inaczej.

1

Nico i Yamal wyglądają imponująco pod względem kondycyjnym. Oni w 80 minucie biegają tak samo świeżo, jak na samym początku spotkania.

0

@Tasde Powiedział, że szanuje Bilbao i skupia sie na Euro. Prawda jest taka, że jak Barcelona będzie miała pieniądze, to ten chłopak w przyszłym sezonie zagra dla Barcelonie.

11

Idealne podsumowanie, dlaczego Barcelona woli Olmo od Nico.

0

Ale popsuł, trzeba sprzedać tego placka.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rust_Cohle To może teraz ja będę twoim Dodim?

2

@Rust_Cohle masz jeszcze 35 minut, żeby pożegnać sie z chłopakiem.

2

Ale wrzutka Messiego.

0

@KrwawiaceoczyVEB No nie wiem, ja go widzę najczęściej z boku. W grupie grali identycznie, jak sie podłączał to tylko jeden boczny obrońca.

1

@KrwawiaceoczyVEB Skąd wiesz, że to nie są wymogi trenera? Żeby zabezpieczyć strefę gdzie najczęściej biega Kvara i zmniejszyć ryzyko akcji ofensywnych Gruzinów? Przecież w każdym klubie, tak to wygląda, że jeden obrońca boczny bardziej skupia sie na defensywie, żeby niwelować ryzyko. Najgorsze, co może zrobić Hiszpania to dać miejsce i możliwości do szybkich kontr Kvarze.

0

@Hindus Z całym szacunkiem do niego, ale gdzie on do Carvajala. On nawet nie zbliżył sie do tego najwyższego poziomu.

0

@Sysia11 Nic mnie tak nie bawi, jak dorośli ludzie przekręcają nazwiska piłkarzy. Az sie czasy podstawówki przypominają.

0

@Hindus No najlepiej dać tam jakiegoś małolata, który nie ogarnia w defensywie i przy każdej akcji pcha sie do ataku.

0

@FabianekMrozek Musi przeszkadzać bramkarzowi, żeby jej nie uznać. W jaki sposób przeszkadzał? skoro piłka leciała obok i Morata jej nie atakował ani nie zasłaniał?

0

@FabianekMrozek Morata nawet przez sekundę nie zasłonił bramkarzowi widoku lecącej piłki. Wszystko dokładnie było widać w powtórce, gdzie piłka leciała obok Alvaro.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FabianekMrozek W każdym meczu Hiszpania gra tak wysoko, nawet jak przegrywa. Pierwszy raz ich oglądasz?

1

To już 4 strata Pedriego, a mamy 20 minute. Mało odpowiedzialny dzisiaj nasz zawodnik.

5

Swięcicki zrobił juz niesamowitą atmosfere i otoczke tego spotkania, a on nawet jeszcze sie nie zaczął.

10

Swięcicki na mikrofonie w meczu Hiszpanów z Gruzją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?