4

2,1 mln zł- Tyle jest wart gol Roberta Lewandowskiego z karnego przeciwko Francji.

To kwota jaką UEFA płaci za remis na Mistrzostwach Europy. Piłkarze dostają 40% więc za bramkę kapitana trafi do nich prawie 900 tys. zł.

W sumie PZPN zarobił na występie Polski na Euro, 40 mln zł z czego 16 mln zł otrzymają zawodnicy.

[Meczyki]

1

Euro to turniej młodych zawodników, takich jak: Musiala, Yamal, Nico, Wirtz i Ronaldo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Sporo sytuacji potrafi sobie stworzyć średnia Dania.

1

Komentarz usunięty

11

0

@TheNekro94 A my jako pierwsi odpadlismy z turnieju.

1

Siatkówka to sport narodowy? A przegrali z Francją, gdzie piłkarze zremisowali, ale oni są słabi, szkoda słów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub96 bo mamy wysokie podatki, a oni niskie.

0

@Sulimo nie znam chłopa, nie mi oceniać.

5

ale czy skłamał?


1

@Hindus Wiesz jaka jest różnica? że ja tego typu wpis napisałem pierwszy raz w życiu. Dodi dodaje takie kilka razy dziennie, zaznaczając, że nie robi sobie beki. Wyjmij kij z pupy, bo się napiąłeś jak kogut w kurniku. A ja tylko chciałem sie pośmiać z komentarzy i jedynie @KamQiX załapał kręcąc sobie beke dalej.

0

@takisobiektos Dobry pomysł, nie raz sie gazem dostało :) Byłem też niewolnikiem w Afryce, więc mam doświadczenie w praktyce.

0

@maroon Sami będą chcieli zostać jak dostaną socjal i darmowe mieszkania.

@Hindus to bym spotkał tam ciebie :D

0

@maroon ponieważ Unia narzuciła a Polska sie zgodziła, innego wyjścia już nie ma.

1

@KamQiX Właśnie tak , to jest plan idealny i bez minusów :D Ewentualnie myślałem, też o kodzie na czole, który można zeskanować i nie trzeba szukać w bazie.

0

@LukaszFan to są nielegalni imigranci, masa legalnych już wjeżdża do Polski.

3

A co gdyby wszystkich wpuszczonym uchodźcą założyć elektryczne obroże lub bransoletki? Które mają swoje numery seryjne i np gdy Polak poczuje sie zagrożony, to klika przycisk i danego agresora wali, prąd albo gaz po oczach. Ten plan jest dość kontrowersyjny, ale i też zabawny ^^

37

Dobre :D


0

Czy tylko mi Piszczek wygląda jak typowy Niemiec?


5

Ale zjazd, a chłopak ma dopiero 31 lat.


0

@HarveySpecter Nikt z nas nie zna jego przyszłości, może to też sie skończyć kontuzjami czy zjazdem formy.

0

@tbas rok lub dwa lata zostało mu tylko kontaktu w Bayernie

0

Co sądzicie o sprzedaży Yamala za 250 mln euro, co dałoby powrót Barcelona do formuły 1:1 i za te pieniążki Barcelona by kupiła Nico, Musiale i np Kimmicha?

0

@Faro To może być ogromny problem. On już w wieku 18 lat będzie mógł sobie zażyczyć największy kontrakt wśród zawodników Barcelony. Jestem przekonany, że takie Psg czy City będzie podbijać jego kontakt kilkukrotnie, żeby go namówić do odejścia.

0

"Mundo Deportivo":

PSG gotowe jest zaoferować 250 mln euro za Lamine'a Yamala


5

@MesQueUnClub96 Ciebie bez kitu powinien zobaczyć jakiś psycholog. Jestem ciekaw, co twoi rodzice by powiedzieli, gdyby poczytali te twoje wypociny od skakania z bloku po inne idiotyczne wymysły mitomana. Jedyne co ci mogę to współczuć, bo mieć tak zryty beret w tak młodym wieku, to trzeba naprawdę sie postarać.

1

Kolejny raz Kraken został wypuszczony z piwnicy. Dobre chociaż dwa dni spokoju i brak idiotycznych postów, żeby łatać sobie ego.

1

@MesQueUnClub96 powiedz, ze ty sobie tylko żartujesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?