Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyszło bardzo niezręcznie :D
(Song i Dawidowicz)
17
@Popitek12 Takim tokiem rozumowania, Portugalia nie zostałaby mistrzem Europy w 2016 roku :)
0
Ja już sie pogubiłem, jednak Dania z drugiego?. Ponoć Słowenia dostała jedną kartkę więcej, a dokładniej żółtą kartkę dostał członek sztabu trenerskiego, czego nie ma w statystykach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
@ACMaldini3 Co ty chcesz od Valverde? :D Ostatni trener Barcelony, który miał warsztat i umiejętności trenerskie.
1
@Emhyr Jednak Dania z drugiego, maja tyle samo kartek i brali pod uwagę miejsce w rankingu.
5
Ale ten Bellingham to jest bita pała. Specjalnie uderzył przeciwnika kolanem w plecy.
0
Jakie według was jest najgorsze danie w kuchni Polskiej? Myślałem długo nad tym i ja np wszystko zjem, co Polskie :D
1
@tomek8756 az zaziewałem przez chłopa na zdjęciu :D
2
@MesQueUnClub96 To nie było o tobie :) Odniosłem sie do gorącej dyskusji. Wszędzie widzisz jakieś teorie spiskowe, a nie jesteś przecież pępkiem świata małolacik, żeby mówić tylko o tobie.
0
@MesQueUnClub96 Nie wiedziałem, że ktoś sie do tego dostosował :D A po drugie nie mam 15 lat, żeby bawić sie w jakieś gierki. Od zawsze omijam twoje żale i wypociny, ale poczytam też twoje dyskusje jak masz cos merytorycznie do napisania na temat sportu.
1
@MesQueUnClub96 O czym piszesz Dodi? Ja nie w temacie, mało przeglądałem dzisiaj stronę. A po drugie, nie chodziło o ciebie. Jesteś specyficzny ale często zabawny w swojej głupocie :D
1
Nie wiem dlaczego ale co wchodzę na la ramble, to dwóch użytkowników kojarzy mi sie z tym memem: "pobaw sie z kuzynami, nie są wcale tacy źli"
"tymczasem kuzyni"
0
Oglądanie Anglików męczy podobnie jak oglądanie Ekstraklasy. Boli mnie juz głowa od tego żółwiego tempa.
2
@AmigoBlancos A moim zdaniem maksymalnie można było jeszcze zremisować z Holandią, bo Austria była poza naszym zasięgiem.
10
Lewandowski zwyzywany przez Mbappe
(po uderzeniu w nos)
0
@sergio5 a co jak będzie dogrywka? :D
0
@Encore To prawda, jednak według mnie obok Hiszpanów mają największe szanse na zwycięstwo całego turnieju.
5
@Encore Kroos ma duże szanse na wygranie złotej piłki. Medialnie też jest bardzo wysoko, po tej decyzji o zakończeniu kariery.
1
@sergio5 Nie ma pewności, bo Wojtek jest tylko rok starszy a już kończy przygodę w Europie. Moim zdaniem powinno się budować młodego bramkarza, który sie rozwija. Najlepszym kandydatem według mnie jest Bułka a na drugim miejscu Grabara.
0
@sergio5 A on nie ma czasem 34 lata?
0
@barcelonaLM Jednak jak się spojrzy na poziom piłkarski Włochów czy Anglików, to grają jak ogórki :D
2
Będzie jakiś ogórek w finale...
0
Kowal jaki załamany, bo trzeba pochwalić za remis :D
0
@Derean Nie zawsze lepsze piłkarsko drużyny wychodzą.
0
Ależ szkoda tych dwóch poprzednich spotkań, można było wyjść z tej grupy.
0
Teraz dopiero sie zacznie...
3
@Trojanek23 Głupie gadanie. Drużyny dużo gorsze kadrowo od nas, potrafią wychodzić z grupy i robić wynik ponad stan.
0
Ale mi sie marzy Polski następca Ter Stegena.
6
Tragiczna jest ta Francja w pierwszej połowie, tam nawet nie ma drużyny, tylko zlepek indywidualnosci.