0

Wyszło bardzo niezręcznie :D
(Song i Dawidowicz)


17

@Popitek12 Takim tokiem rozumowania, Portugalia nie zostałaby mistrzem Europy w 2016 roku :)

0

Ja już sie pogubiłem, jednak Dania z drugiego?. Ponoć Słowenia dostała jedną kartkę więcej, a dokładniej żółtą kartkę dostał członek sztabu trenerskiego, czego nie ma w statystykach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@ACMaldini3 Co ty chcesz od Valverde? :D Ostatni trener Barcelony, który miał warsztat i umiejętności trenerskie.

1

@Emhyr Jednak Dania z drugiego, maja tyle samo kartek i brali pod uwagę miejsce w rankingu.

5

Ale ten Bellingham to jest bita pała. Specjalnie uderzył przeciwnika kolanem w plecy.

0

Jakie według was jest najgorsze danie w kuchni Polskiej? Myślałem długo nad tym i ja np wszystko zjem, co Polskie :D

1

@tomek8756 az zaziewałem przez chłopa na zdjęciu :D

2

@MesQueUnClub96 To nie było o tobie :) Odniosłem sie do gorącej dyskusji. Wszędzie widzisz jakieś teorie spiskowe, a nie jesteś przecież pępkiem świata małolacik, żeby mówić tylko o tobie.

0

@MesQueUnClub96 Nie wiedziałem, że ktoś sie do tego dostosował :D A po drugie nie mam 15 lat, żeby bawić sie w jakieś gierki. Od zawsze omijam twoje żale i wypociny, ale poczytam też twoje dyskusje jak masz cos merytorycznie do napisania na temat sportu.

1

@MesQueUnClub96 O czym piszesz Dodi? Ja nie w temacie, mało przeglądałem dzisiaj stronę. A po drugie, nie chodziło o ciebie. Jesteś specyficzny ale często zabawny w swojej głupocie :D

1

Nie wiem dlaczego ale co wchodzę na la ramble, to dwóch użytkowników kojarzy mi sie z tym memem: "pobaw sie z kuzynami, nie są wcale tacy źli"

"tymczasem kuzyni"

0

Oglądanie Anglików męczy podobnie jak oglądanie Ekstraklasy. Boli mnie juz głowa od tego żółwiego tempa.

2

@AmigoBlancos A moim zdaniem maksymalnie można było jeszcze zremisować z Holandią, bo Austria była poza naszym zasięgiem.

10

Lewandowski zwyzywany przez Mbappe
(po uderzeniu w nos)


0

@sergio5 a co jak będzie dogrywka? :D

0

@Encore To prawda, jednak według mnie obok Hiszpanów mają największe szanse na zwycięstwo całego turnieju.

5

@Encore Kroos ma duże szanse na wygranie złotej piłki. Medialnie też jest bardzo wysoko, po tej decyzji o zakończeniu kariery.

1

@sergio5 Nie ma pewności, bo Wojtek jest tylko rok starszy a już kończy przygodę w Europie. Moim zdaniem powinno się budować młodego bramkarza, który sie rozwija. Najlepszym kandydatem według mnie jest Bułka a na drugim miejscu Grabara.

0

@sergio5 A on nie ma czasem 34 lata?

0

@barcelonaLM Jednak jak się spojrzy na poziom piłkarski Włochów czy Anglików, to grają jak ogórki :D

2

Będzie jakiś ogórek w finale...


0

Kowal jaki załamany, bo trzeba pochwalić za remis :D

0

@Derean Nie zawsze lepsze piłkarsko drużyny wychodzą.

0

Ależ szkoda tych dwóch poprzednich spotkań, można było wyjść z tej grupy.

0

Teraz dopiero sie zacznie...

3

@Trojanek23 Głupie gadanie. Drużyny dużo gorsze kadrowo od nas, potrafią wychodzić z grupy i robić wynik ponad stan.

0

Ale mi sie marzy Polski następca Ter Stegena.

6

Tragiczna jest ta Francja w pierwszej połowie, tam nawet nie ma drużyny, tylko zlepek indywidualnosci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?