Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rust_Cohle Przecież on zwariuje bez atencji, to byłaby dla niego najgorsza kara.
5
@Popitek12 Serio ci powiedziała, że kiedyś jej sie podobałeś? To teraz jesteś brzydki, że jej przeszło?
0
@Rust_Cohle Nie słucham żadnego multiego :D Odstrzel to internet młodemu, bo gwiazdorzy.
5
@Rust_Cohle Przecież ty chłopie jesteś karany, nawet pracy nie znajdziesz, bo siedziałeś pół życia w więzieniu.
0
@Cvzx Nie tylko Barcelona, Pep też go chce w City i Bayern.
0
@Nazio_87 Chorwacja musi wygrać, Włochom wystarczy remis.
14
@Comentateiro nadal masz to cos, nie jeden piłkarzyk zazdrości umiejętności technicznych.
3
Pamiętacie o co ten demon sie wkurzył?
3
"Skończyłem sie, Umarłem, Paul Pogba już nie istnieje"
0
@Tasde a testosteron w normie?
0
@VegetaPolska Skoro są legalnie w Polsce i pracują to mi osobiście nie przeszkadzają. Najgorzej jak są tutaj nielegalnie, wtedy jest to ogromny problem.
1
Codziennie jesteśmy zasypywani tego typu filmikami. Polska nie ma juz kontroli nad tym co sie dzieje.
1
@macio_944 dziękuję, zawsze można na ciebie liczyć.
0
@Faro To wróżenie z fusów i życie nadzieją, że nagle coś sie zmieni. Dużo bardziej prawdopodobne jest to, że nadal będzie sie łamał, bo nie ma po prostu zdrowia.
0
@Faro Ten Pedri co sie łamie raz w miesiącu? Czemu też nie bierzesz pod uwagę, słabszej formy, kontuzji, kartek? Trzeba mieć szeroką kadrę, a po odejściu Gundogana nasza pomoc jest po prostu przeciętna. Jeszcze warto dodać, że nikt nie zapłaci kokosów za 34 latka z rocznym kontraktem, więc zdecydowanie lepiej żeby został.
0
To jest psucie potencjału, nic więcej...
0
@MesQueUnClub96 czyli według ciebie słowa nie obrzydzają?
0
Komentarz usunięty
6
@Popitek12 trzeci najlepszy w historii po Ronaldo i Kroosie.
2
@abram3k Za drogi, bo mają problemy z finansowym fair play, podobnie jak City, żeby kogoś kupić muszą zacząć sprzedawać.
1
@AlexDark00 Pod jakim względne jest świetny według ciebie? Liczb nie daje, kluczowych podań też ma mało, kibice Napoli narzekają, że nie potrafi bronić i jest statyczny w defensywie. Więc wychodzi na to że w ofensywie jak i defensywie nie daje konkretów, już mamy jednego takiego wariacika z Holandii, którego żeby za coś pochwalić to trzeba odkopać dobre pół roku przez 5 sezonów.
0
Co sądzicie? Moim zdaniem bez sensu płacić pieniążki za 30 latka, który nie ma doświadczenia w Europejskich pucharach.
Agent Lobotki: "Uzgodniliśmy warunki z FC Barceloną, ale nastąpiła zmiana na stanowisku trenera. Barcelona ma pewne problemy finansowe i sytuacja nie jest jasna. To jeszcze nie koniec, a sytuacja ewoluuje. O jakości Lobotki wszyscy wiedzą. Wiedzą o tym w Barcelonie, Madrycie i Anglii."
[@footballitalia]
0
@takisobiektos Nigdy nie był dobrym napastnikiem, najlepszy sezon miał w Realu. Wzięli go jako zapchaj dziurę, a okazał sie strzałem w dziesiątke. To tak jakby w Barcelonie: Braithwaite czy Boateng swoim bramkami dał finał Ligi Mistrzów.
1
@takisobiektos Gdyby był dobry to od dawna grałby w dobrym zespole. Real kupił 33 latka, który całe życie grał w słabych drużynach, większość czasu siedział na ławce i nagle okazał sie zawodnikiem który robi różnicę w najważniejszych meczach sezonu. Jak mógł być dobrym napastnikiem? skoro przegrywałem rywalizację np w Stoke City, Newcastle, Hoffenheim, Eintrachcie czy Hannoverze.
2
Przyszedł sobie jakiś przeciętniak, zrobił im finał ligi mistrzów, teraz odejdziesz i znów będzie średniakiem. Nie da sie tego logicznie wytłumaczyć, jak on mógł tak grać i strzelać najważniejsze bramki w Realu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dejvo Każdy kto pracuje ma jakieś pieniądze, to pół amatorska gala mma, oni zarabiają grosze za walke.
3
Wyszło bardzo niezręcznie
6
Po co tak kombinować i ryzykować? Chcą sprzedać chłopaka, który jest gwarancją Double-Double w sezonie, daje dużo w defensywie, ma charakter i ambicje żeby odnieść sukces w Barcelonie . W zamian chcą kupić Diaza, który nie będzie zbawcą naszej ofensywy i nie ma żadnej gwarancji, że da podobne liczby.
1
@Rust_Cohle Jakos syna tyle lat słuchasz i nie jest na czarnej :D