3

@Rust_Cohle Przecież on zwariuje bez atencji, to byłaby dla niego najgorsza kara.

5

@Popitek12 Serio ci powiedziała, że kiedyś jej sie podobałeś? To teraz jesteś brzydki, że jej przeszło?

0

@Rust_Cohle Nie słucham żadnego multiego :D Odstrzel to internet młodemu, bo gwiazdorzy.

5

@Rust_Cohle Przecież ty chłopie jesteś karany, nawet pracy nie znajdziesz, bo siedziałeś pół życia w więzieniu.

0

@Cvzx Nie tylko Barcelona, Pep też go chce w City i Bayern.

0

@Nazio_87 Chorwacja musi wygrać, Włochom wystarczy remis.

14

@Comentateiro nadal masz to cos, nie jeden piłkarzyk zazdrości umiejętności technicznych.


3

Pamiętacie o co ten demon sie wkurzył?


3

"Skończyłem sie, Umarłem, Paul Pogba już nie istnieje"


0

@Tasde a testosteron w normie?

0

@VegetaPolska Skoro są legalnie w Polsce i pracują to mi osobiście nie przeszkadzają. Najgorzej jak są tutaj nielegalnie, wtedy jest to ogromny problem.

1

Codziennie jesteśmy zasypywani tego typu filmikami. Polska nie ma juz kontroli nad tym co sie dzieje.


1

@macio_944 dziękuję, zawsze można na ciebie liczyć.

0

@Faro To wróżenie z fusów i życie nadzieją, że nagle coś sie zmieni. Dużo bardziej prawdopodobne jest to, że nadal będzie sie łamał, bo nie ma po prostu zdrowia.

0

@Faro Ten Pedri co sie łamie raz w miesiącu? Czemu też nie bierzesz pod uwagę, słabszej formy, kontuzji, kartek? Trzeba mieć szeroką kadrę, a po odejściu Gundogana nasza pomoc jest po prostu przeciętna. Jeszcze warto dodać, że nikt nie zapłaci kokosów za 34 latka z rocznym kontraktem, więc zdecydowanie lepiej żeby został.

0

To jest psucie potencjału, nic więcej...


0

@MesQueUnClub96 czyli według ciebie słowa nie obrzydzają?

0

Komentarz usunięty

6

@Popitek12 trzeci najlepszy w historii po Ronaldo i Kroosie.

2

@abram3k Za drogi, bo mają problemy z finansowym fair play, podobnie jak City, żeby kogoś kupić muszą zacząć sprzedawać.

1

@AlexDark00 Pod jakim względne jest świetny według ciebie? Liczb nie daje, kluczowych podań też ma mało, kibice Napoli narzekają, że nie potrafi bronić i jest statyczny w defensywie. Więc wychodzi na to że w ofensywie jak i defensywie nie daje konkretów, już mamy jednego takiego wariacika z Holandii, którego żeby za coś pochwalić to trzeba odkopać dobre pół roku przez 5 sezonów.

0

Co sądzicie? Moim zdaniem bez sensu płacić pieniążki za 30 latka, który nie ma doświadczenia w Europejskich pucharach.

Agent Lobotki: "Uzgodniliśmy warunki z FC Barceloną, ale nastąpiła zmiana na stanowisku trenera. Barcelona ma pewne problemy finansowe i sytuacja nie jest jasna. To jeszcze nie koniec, a sytuacja ewoluuje. O jakości Lobotki wszyscy wiedzą. Wiedzą o tym w Barcelonie, Madrycie i Anglii."

[@footballitalia]

0

@takisobiektos Nigdy nie był dobrym napastnikiem, najlepszy sezon miał w Realu. Wzięli go jako zapchaj dziurę, a okazał sie strzałem w dziesiątke. To tak jakby w Barcelonie: Braithwaite czy Boateng swoim bramkami dał finał Ligi Mistrzów.

1

@takisobiektos Gdyby był dobry to od dawna grałby w dobrym zespole. Real kupił 33 latka, który całe życie grał w słabych drużynach, większość czasu siedział na ławce i nagle okazał sie zawodnikiem który robi różnicę w najważniejszych meczach sezonu. Jak mógł być dobrym napastnikiem? skoro przegrywałem rywalizację np w Stoke City, Newcastle, Hoffenheim, Eintrachcie czy Hannoverze.

2

Przyszedł sobie jakiś przeciętniak, zrobił im finał ligi mistrzów, teraz odejdziesz i znów będzie średniakiem. Nie da sie tego logicznie wytłumaczyć, jak on mógł tak grać i strzelać najważniejsze bramki w Realu.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dejvo Każdy kto pracuje ma jakieś pieniądze, to pół amatorska gala mma, oni zarabiają grosze za walke.

3

Wyszło bardzo niezręcznie


6

Po co tak kombinować i ryzykować? Chcą sprzedać chłopaka, który jest gwarancją Double-Double w sezonie, daje dużo w defensywie, ma charakter i ambicje żeby odnieść sukces w Barcelonie . W zamian chcą kupić Diaza, który nie będzie zbawcą naszej ofensywy i nie ma żadnej gwarancji, że da podobne liczby.


1

@Rust_Cohle Jakos syna tyle lat słuchasz i nie jest na czarnej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?