Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Obrzydliwy jest ten hymn Niemców.
4
@Messibestplayerintheworld Ten sam Laporta, kilkukrotnie powtarzał, że nigdy nie kupi wychowanka i jak jakiś ma wrócić to tylko za darmo. Nieźle on ma zryty beret, skoro ciągle sobie zaprzecza.
1
@JordiAlbion Napastnik tego typu treningi ma od dziecka, a efektów jak nie było, tak nie ma.
7
@Kubsoleon Ponieważ ma wywalone w stulejarzy, którzy tworzą teorie spiskową bez dowodów. Takimi rzeczami pewnie zajmują sie jego prawnicy i jestem przekonany, że ten chłop dostanie pozew i będzie płacił grube siano, stąd też oficjalne przeprosiny.
13
Bardzo słabo to wygląda, patrząc na odległość do bramki i ograniczoną przez to reakcje bramkarza.
0
@ACMaldini3 kwestia pewnie dnia i trafienia na patusów :D
0
Co tu sie dziwić, jak większość osób chodzi na takie strefy, żeby nachlać sie jak świnia a nie oglądać mecz. Byłem kilkukrotnie i poziom patologii był ogromny.
0
@tristan87 Szczupła osoba na luzie przejdzie, są bardzo duże szczeliny.
0
Mam nadzieję, że to nie jest prawdziwa broń.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mrboom Dla mnie osobiście takie zachowania to brak klasy i nie trzymanie emocji. Najlepiej odpowiadać czynami, a nie jak dziecko w podstawówce. Na każdego piłkarza znajdzie sie podobny filmik. Martwi tylko fakt, że Ronaldo robi to ciągle a z wiekiem jest tego coraz więcej.
@Messi1000000 wcale bym się nie zdziwił.
0
@mrboom Sugerujesz, że wszyscy go prowokują. Gdzie jest jeszcze jedno nagranie z tego spotkania, gdzie to on zaczyna prowokować. Piłkarsko jest jednym z najlepszych w historii, ale jeśli chodzi o charakter i zachowanie na boisku od zawsze był malutki. To w jaki sposób on reaguje, nie jest normalne i zdrowe - powinien zmienić podejście, nic więcej.
1
@mrboom Przecież on minimum raz w miesiącu odwala jakąś akcje na boisku, jak nie leci z łapami do sędziego, to chce pokazywać jaja kibicom. Nie rób z jego męczennika, bo takim tokiem rozumowania, każdy piłkarz powinien sie zachowywać w identyczny sposób- każdego prowokują a jakoś reszta potrafi zachować klasę :D
24
chory chłop haha
https://x.com/0_7_user/status/1803180518332084583
0
Ciekawe czy będzie jakaś perełka na tym Euro, która pójdzie za spore pieniążki do dużego klubu.
3
@macio_944 to prawda, piękno zawsze będzie dobrze wspominane.
40
Najbardziej bawią kibice Realu Madryt, którzy umniejszają reprezentacji Czech, śmieją sie z nich i rzucają teksty typu: "jak można tak grać". Tymczasem oni w identyczny sposób zagrali z City i dzięki temu, że bronili całym zespołem we własnym polu karnym- awansowali dalej. Prawda jest taka, że historia nie pamięta o stylu i zwycięzców później nikt nie rozlicza.
0
@arasz1819 Mogłoby tak być, ciężko sie ogląda większość faworytów.
1
@macio_944 Przy tej secie w pierwszej połowie, też był spalony.
0
@arasz1819 No ale to wiesz, pojedynczy przypadek, raz na sto lat.
0
co sie nacieszyliscie to wasze.
0
@arasz1819 Żeby wygrać turniej trzeba mieć szeroka ławke. Średnie reprezentacje tego nie mają.
0
@Bobo25 Posłał w ręce bramkarza, a ona odbiła sie od obrońcy. Nie było żadnego zagrożenia ze strony Portugalii w tej sytuacji. Czesi podarowali im prezent nic więcej. Real w meczu z City miał xG 0.90 a mecz skończył sie wynikiem 3-3, nie jest to żadnej wyznacznik, bo określa tylko możliwość zdobycia bramki z danej sytuacji.
0
@Bobo25 Przypadek, co widać w powtórce. Nie wiem jaki ty mecz oglądasz, skoro tego nie widziałeś.
0
@Bobo25 A cos sie zmieniło? przecież to był samobój a nie wypracowana sytuacja.
0
Portugalia utrzymuje sie przy piłce, ale nie miała żadnej konkretnej sytuacji, bo w pierwszej połowie był spalony po strzale Ronaldo. Mozna narzekać na grę Czechów, ale Portugalia jest tak samo słaba.
3
Brawo :D Jazda z gwiazdeczkami bez ambicji i chęci.
0
Musi wejść Felix, on ma ostatnie podanie i potrafi zrobić przewage dryblingiem.
1
@Traba727 Co do zgrania to prawda, ale u nich nie widać nawet chęci i zaangażowania. Wszystko na stojąco bez pomysłu i ambicji. Mam wrażenie, że im więcej gwiazd w reprezentacji, tym gorzej taka drużyna wygląda na boisku.
1
Piłka reprezentacyjna nie ma podjazdu do klubowej. Taką np Portugalię to robi średniak z Premier League.