Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Adi006 to jak mój ojciec po udarze.
1
@maroon Przecież podobnie zrobił z Minguezą za czasów Barcelony, to nie jest przypadek, że jest bucem bez kultury.
0
@FcPortoFan1999 Wydaje mi sie, że chodzi o to, że nie mogli grać w piłkę, bo taktyka była źle dobierana i byli za bardzo defensywie ustawieni.
0
@MOLESTA wystarczy zobaczyć komentarze i zasięgi dodanego posta.
10
@maroon Przywitać sie przed meczem z szacunku do drugiego człowieka. Udawał, że nie widzi naszego selekcjonera i usiadł na ławce.
9
poszło w świat i bardzo dobrze
3
Fornal wziął się za siebie :D
0
Pijani Szkoci i Anglicy to stan umysłu :D
0
@FcPortoFan1999 Powiedział, że możemy grać w piłkę, to sporo różnica między możemy a potrafimy.
0
@Emhyr No nie wiem, Portugalia wygrała tylko jeden mecz i wyszli na farcie kosztem świetnie grających Węgrów jak dobrze pamiętam. Nawet z nami w końcówce dogrywki grali na czas, żeby utrzymać remis do karnych. Juz nawet nie wspominając o całej drodze do wygrania finału, gdzie za Santosa murowali całą 11stka, grając obrone Częstochowy. Średnio mi sie to kojarzy z mocną mentalnością.
26
Wojciech Szczęsny po meczu z Holandią:
Mamy zwariowanego trenera, który uważa, że możemy grać w piłkę. I my mu uwierzyliśmy. Okazało się, że mamy charakter i potencjał. Jesteśmy bardzo niezadowoleni z wyniku, ale uważam, że momentami z tej drużyny można było być dumnym.
0
@Emhyr Chodzi o to, że Polakom sie wypomina przykładowe kalkulowanie a Portugalii i Argentynie już nie. Pomimo tego, że piłkarzy mają kilkukrotnie lepszych od naszych.
0
@Emhyr Podobnie jak Argentyna na ostatnich Mistrzostwach Świata. Nieliczni tylko o tym pamiętają, że mieli nóż przy gardle a i tak zostali Mistrzem Świata. W naszym przypadku, najważniejsze jest wyjście z grupy i trzeba brać każdy scenariusz pod uwagę.
7
@Emhyr Każdy kto musi - kalkuluje. Portugalia z 3 punktami w grupie - została mistrzem Europy.
6
To są bardzo dobre informacje.
4
Nie gadajcie, że Skórasiowi więzadła w kolanie poszły na rozgrzewce.
0
Da sie wyjść z 3 punktami? Czy to raczej mało prawdopodobne?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KamQiX To tylko opisuje prawdopodobieństwo zdobycia bramki w danej sytuacji. Często bardzo mylne, nie mające nic wspólnego z daną sytuacją na boisku.
0
@FabianekMrozek Co wy macie z tym xG? Real z City gdzie był remis 3:3, miał xG na poziomie 0.90. To nie ma żadnego przełożenia, na to jak wyglądało spotkanie i kto ile miał klarownych sytuacji bramkowych.
5
Najlepsi i tak są ci Pseudo-Polacy, którzy wyśmiewali naszą reprezentacje. Chcieli sie wypinać przed spotkaniem mówiąc, że nie ma sensu z nimi rywalizować, bo to będzie kompromitacja i wysoka porażka.
6
Bardzo szkoda tego spotkania, remis był jak najbardziej w zasięgu.
0
@RosjaninBut Zawsze taką piłkę gra sie gdzieś do boku, a nie w środek boiska :D tego nawet uczą trenerzy w okręgowce.
0
@JoseArkadioMorales mentalnie jesteś dzieckiem, który nie rozumie podstaw piłki nożnej :)
0
@JoseArkadioMorales Co w tym dziwnego, że chwali sie kogoś za asyste? Nie pij już małolacie, bo strasznie słabo sie ciebie czyta.
0
@adi7adi8 działa przecież od 25 minuty meczu.
0
@JoseArkadioMorales A dlaczego nie? Zawsze dośrodkowaniem szuka sie najlepiej grających głową zawodników, co w tym takiego zaskakującego?
3
@JoseArkadioMorales Nie docenisz idealnej wrzutki na głowę Buksy? Przecież to był idealnie wykonany rzut rożny.
1
@MOLESTA Kapitanie to zagrali Niemcy a nie Holendrzy, którzy mają tylko przebłyski dobrej gry.
0
Deszcz tam pada, że my w takich deszczówkach?