0

@Rust_Cohle z pity :D

1

Strach pomyśleć, czego mu gratulują.


2

@Popitek12 a ja tylko friza.

12

@Popitek12 twój idol zdeptał straszej pani kwiatki, tylko dlatego, żeby zrobić sobie zdjęcie z jakims youtuberem.


4

@MesQueUnClub_87 idealnie :)

6

@Zbyszko z Bogdańca Najpiękniejszy moment jest wtedy, kiedy Barcelona wygrywa Lige Mistrzów :D

2

@Pedri16Future trochę mniej, ale też dużą ilość :D

1

@Comentateiro Też jestem szumowiną? jak wykonałem podobną ilość telefonów do barbera w swoim życiu.

2

@escarabajo Pewnie chodzi mu o Diaza z Liverpoolu.

0

@JohnnySilverhand Real gra na dwóch bardzo szybkich skrzydłowych, którzy głównie operują w bocznych strefach boiska i też osiąga bardzo dużo.

3

@fur_Deutschland Ciężko odejść będąc uzależnionym od adrenaliny, emocji i bycia w centrum uwagi. Doświadcza tego każdy sportowiec, nie tylko w piłce nożnej.

0

@JohnnySilverhand Dlaczego nie ma miejsca? Jakis sensowny argument masz?

8

Boże kochany, tylko nie ten Olmo.


0

@TheCule nie przeszkadza mi rodzaj muzyki, kwestia gustu.

2

15 letni ja, słuchający stereo love w drodze na orlika.


2

bałkańska krew


21

Tutaj macie wszystkie ich sprzeczki. Nie wiedziałem, że ten Michniewicz jest takim burakiem z ego w kosmosie, najwidoczniej udaje tylko pociesznego grubaska.


3

@RosjaninBut Thuram zrobił Double-Double w tym sezonie ligi Włoskiej. Takim tokiem rozumowania, Kane też jest katastrofą, bo zagrał jeden słabszy mecz na Euro.

0

@FabianekMrozek Przecież Mbappe był poza boiskiem. Sędzia czekał na przerwę w grze, żeby przeprowadzić zmiany.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Kante dałby radę w Barcelonie. Ciekawe czy byłaby możliwość go wyciągnąć z Arabii.

1

@mekston Albo Rumunia która jak utrzyma formę, to jest najmocniejsza po pierwszym spotkaniu :D

2

@AduŚ07 Holandia też grała bardzo wysoko i agresywnie. Nasi zawodnicy bardzo umiejętnie omijali ich pressing- dłuższymi podaniami.

0

Wchodzi Kolo, który dał Mistrzostwo Świata Argentynie.

2

Kounde i to jego wykończenie haha

2

@FabianekMrozek Jedna z najgorszych cech u człowieka, to ta jak ktoś na siłe próbuje kogoś przekonać do swoich "racji". Współczuje znajomym :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Aferzysta nie chciałbyś takiego dodatku do zarobionej wypłaty i darmowego mieszkania?

7

0

Przyjmuje zakłady: ile razy Borek wspomnie o Mbappe w Realu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?