1

Portugalia strasznie słaba w ataku pozycyjnym.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Że im nie wstyd, dziadka przewracać.

0

@Popitek12 Jaki stopień podniecania?

0

Wracam po meczu dla gorących dyskusji. Bawcie sie i nie oszczędzajcie sobie epitetów :D

0

@JohnnySilverhand Wystarczy zobaczyć heat mape z całego sezonu i sie mocno zdziwisz, gdzie operują. Zbiegaja do środka jak każdy skrzydłowy, gdy mają uderzyć lub asystować, jednak najwięcej czasu spędzają na bokach boiska.

1

@MesQueUnClub_87 Remis lub wygrana Portugalii na styku :D

0

Ja to mam jakieś dziwne wrażenie, że Czesi sie mocno postawią i wynik będzie na styku. Portugalia od lat to indywidualnosci a nie drużyna z konkretnym planem i wypracowanymi schematami.

0

@Arcybiskup Czyli praktycznie to samo, przerażające jak anty-ofensywnie grała wtedy nasza drużyna.

2

@Kamiloza91 Kto go porównuję do Messiego? Nie widziałem takiego porównania.

0

@AmigoBlancos Śmieje sie, mam nadzieję, że zarobiony jesteś.

8

Prawdą jest to, że z Holandią oddaliśmy tyle samo celnych strzałów (7), co w całych Mistrzostwach Świata w Katarze?

6

@fur_Deutschland bardzo dobra forma w meczach towarzyskich, nie było widać, że ma 40 lat.

0

@Michau98 Kogo Barcelona zmarnowała? Póki co jest tylko Fati, który zaliczył duży regres. Co do wychowanków, przecież Real ich kupił za 100 mln euro, więc nie chce mi sie tłumaczyć komus, kto nie rozumie kim jest wychowanek.

4

Najlepszy mecz na tym Euro, brakowało tylko jakieś kobitki na trybunach, która pokazuje cycki po bramce na 3:1.

0

@michaelski Różnica jest taka, że Real wydał na nich fortunę i nie są wychowankami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Faro W jakim sensie mentalnie zniszczony przez Xaviego? Przecież De Zerbi na konferencjach, oficjalne mówił, że Fati jest leniem i z takim podejściem, nie będzie grał nawet w Brighton.

0

@Barcasub Przecież my w ostatnich latach wprowadziliśmy najwięcej młodych zawodników, którzy mają wpływ na pierwszy zespół. Więc takie pisanie, że zawodnicy u nas sie nie rozwijają, bo ciągle leczą kontuzje, jest słabe.

0

@AmigoBlancos pokaz kupon ty cwaniaczku :D

6

@jacobFCB To tak jak porównać Kante do Ozila. Całkiem inny profil piłkarza, więc moim zdaniem nie ma sensu.

0

@derlysy1979 A nie? Gavi, Balde, Cubarsi, Yamal, Fermin, Pedri, Araujo. Znajdź mi drugi klub, który rozwinął i dał szanse tylu młodym zawodnikom w ostatnich latach.

5

Ten Guler to ogromny talent. Szkoda, że wybrał Real, u nas miałby monopol na minuty i dużo szybciej by się rozwinął.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rust_Cohle przecież ty nawet nie oglądasz, nie graj eksperta kłamczuchu.

1

@TaleOfUs skuteczna Polska też by kilka strzeliła, to wróżenie z fusów - nic więcej.

4

@Poversky1000 tak jak Holandia?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@clyde to niezły argument.

1

@JAACKK no co ty wariaciku


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?