3

@AmigoBlancos Co tu sie dziwić, jak większość kibiców na tej stronie to kibice sukcesu, którzy kibicują najlepszym drużynom na świecie. Mam wrażenie, że oni zapominają jakiej reprezentacji kibicują i jakim my jesteśmy przeciętnym krajem, jeśli chodzi o piłkę nożną.

3

@Tasde wystarczy zobaczyć komentarze i liczbę podanych wpisów dalej za granicą.

5

Chwalą nowoczesność i wizję komputerową naszej telewizji


0

@Tarins Ktoś kto wypije sobie w weekend jest menelem?

0

@bartekvisca Nie spodziewałem sie, że będzie to tak szybko. Jeszcze jakis czas temu nie dało sie nawet dostać preparatów z fentanylem w aptece.

1

@Jakchcesz dziękuję bardzo za link, zobaczę w wolnej chwili.

2

Nie spodziewałem sie, że będę czytał takie informacje o Polsce.

Zwołano sztab kryzysowy. Nie żyje już 6 osób.

Władze biją na alarm. Śmiercionośna substancja jest przyczyną śmierci 19-latki z Poznania i najprawdopodobniej pięciu innych osób z Żuromina na Mazowszu. W odpowiedzi na rosnące zagrożenie, wojewoda mazowiecki Mariusz Frankowski zwołał na wtorek sztab kryzysowy.

Narkotyk zombie” rozlewa się po kraju. Potwierdzono, że fentanyl jest przyczyną śmierci 19-latki z Poznania, a według doniesień „Rzeczpospolitej”, odpowiada również za śmierć pięciu osób z Żuromina na Mazowszu. W odpowiedzi na rosnące zagrożenie, wojewoda mazowiecki Mariusz Frankowski zwołał na wtorek sztab kryzysowy.

W skład sztabu wejdą przedstawiciele kluczowych służb i instytucji, w tym policji, straży pożarnej, Inspektoratu Transportu Drogowego oraz kuratorium oświaty. Głównym tematem spotkania będzie wypracowanie strategii zapewnienia bezpieczeństwa nieletnim w obliczu zbliżających się wakacji.

Śledczy intensywnie pracują nad ustaleniem źródła fentanylu, który doprowadził do śmierci młodej kobiety z Poznania. Rzecznik poznańskiej policji, mł. insp. Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji, w rozmowie z RMF FM potwierdził napływające informacje o rozprzestrzenianiu się tego narkotyku w różnych regionach kraju. Lek, który w kontrolowanych dawkach służy do łagodzenia bólu, trafia w niepowołane ręce.

Fentanyl stanowi potężne zagrożenie ze względu na swoją siłę działania. Jest wielokrotnie silniejszy od innych opioidów i prowadzi do szybkiego, głębokiego uzależnienia. W Stanach Zjednoczonych każdego roku fentanyl przyczynia się do śmierci około 70 tysięcy osób.

[Onet]

9

@Pressinho mało kto ma tam coś sensownego do powiedzenia, ale chociaż pośmiać sie można.

47

tak trzeba żyć.


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Wpuszczaj Palmera on ich rozkręci, podobnie jak robi to w Chelsea.

2

@Rust_Cohle @MesQueUnClub96 ty wiesz co masz zrobić :)

1

@Aferzysta czyli nie mają racji? :D

1

@Aferzysta zabawnie to wygląda, jak jako jedyny masz inne zdanie :D

5

Wyobraźcie sobie co by było gdyby np Robert Lewandowski otwarcie mówił o swoich poglądach i to na kogo będzie głosował.

Kylian Mbappe publicznie ostrzega przed skrajną prawicą i prosi Francuzów o udział w wyborach. Do przeciwstawienia się Marine Le Pen wezwał też Marcus Thuram. Mbappe dodał, że obaj popierają te same wartości: szacunek, różnorodność i tolerancję.


4

@kamiVeB Według @kigani Saka nie ma nawet 10% potencjału Yamala :D jestem ciekaw waszych argumentów.

2

@Aferzysta W sensie, że robi ale nam to nie przeszkadza :D

1

Jak dobrze, że u nas Gavi tak nie robi :D

4

@Comentateiro Ronaldo jak wygra Euro i zdobędzie króla strzelców ^^

4

@maroon Kroos to bardzo przyjemny chłopaczek.

0

@Rust_Cohle a druga połówka to Rosjanin?

4

@kigani Ruścik to naczelny prowokator, teraz np udaje kibica reprezentacji Niemiec, żeby pokręcić sobie beke.

0

@FCB_dimiC ja tylko chciałem sie pośmiać z komentarzy przed meczem :D

4

Dodi co sądzisz o Probierzu? Pytam oczywiście o wygląd.

https://x.com/Rusherflyyy/status/1802364248057606595


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

Oglądam ten mecz, komentator krzyczy a mamuśka sie drze, żebym wyłączył te pornosy.

0

@maroon To jest powód żeby sie obrażać i nie podać komuś ręki?

2

@Adi006 to jak mój ojciec po udarze.

1

@maroon Przecież podobnie zrobił z Minguezą za czasów Barcelony, to nie jest przypadek, że jest bucem bez kultury.

0

@FcPortoFan1999 Wydaje mi sie, że chodzi o to, że nie mogli grać w piłkę, bo taktyka była źle dobierana i byli za bardzo defensywie ustawieni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?