Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przyjmuje zakłady: ile razy Borek wspomnie o Mbappe w Realu?
0
@Faro przecież minęło 30h :D
0
@Faro a to my wczoraj nie graliśmy?
3
Filip Chajzer postanowił zareklamować swojego kebaba, przynosząc go do śmiertelnie chorego chłopaka.
1
@MesQueUnClub96 też mnie zdziwiło co on gada :D
0
Zwycięzca tej grupy, najprawdopodobniej zagra z Francją?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Aferzysta Pizza z ananasem to jak baba z kuta***
3
Oni robią wszystko, żeby Doku nie miał asysty.
2
Przecież to jest spalony.
1
@AxelF zajebiste haha :D
0
@Roobo to ja pisałem, słabo gra? nie mogę oglądać...
9
Ale dzisiaj mieliśmy tragiczną interwencje w pracy. Dostaliśmy informację, że pali sie dom na malutkiej wsi w okolicy. Jak już dojechaliśmy na miejsce, zauważyliśmy, że pożar zaczął sie w kominie, a dokładniej podpaliły sie sadze. Całe poddasze sie spaliło, razem z dwoma psami i też rybkami, które były w akwarium. Widok tego starszego małżeństwa, które całe życie ciężko pracowało, żeby postawić dom - przerażający. Takie sytuacje zostają w głowie u człowieka do końca życia. Mam tylko nadzieję, że psychicznie sie podniosą, bo wyglądali strasznie. Jak tylko ruszy zbiórka, bo ponoć ma, to wrzucę link, zawsze może ktoś z was w jakimś stopniu pomoże. Pamiętajcie jeszcze tylko żeby czyścić komin chociaż raz na pół roku, jest to bardzo ważne, jak ktoś pali węglem/drzewem,bo najwięcej pożarów budynków u mnie w okolicy zaczyna sie właśnie w kominie.
13
Ale tu fizyczność zrobiła robote :D
https://x.com/__RealG_/status/1802524115019956266
0
Już nie mogę sie doczekać, żeby zobaczyć Doku, który będzie mijał przeciwników jak tyczki. Czekam też bardzo na występ Onany, bardzo fajny pomocnik, który stylem gry przypomina defensywnych pomocników z lat 90.
0
@AmigoBlancos Co w tym dziwnego, że obstawił Ukraińców, skoro byli faworytem? Nie dało sie przewidzieć takiego wyniku.
8
@Gibbon_FCB To prawda- kawał piłkarza ale mentalnie był burakiem i chamem.
5
Delikatnie mówiąc, tęsknić nie będziemy.
0
@VegetaPolska Jaki sens mają takie porównania? Skoro dzięki niemu graliście w Finale i wyglądał świetnie w tych rozgrywkach.
2
Więcej by dali na froncie, niz na boisku ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Robercik będzie gotowy.
0
Kiedyś Hagi teraz Stanciu, uwielbiam takich piłkarzy turniejowych.
0
Czy Ukraina czysto na papierze ma lepszą kadre od naszej?
12
@Lukikiki Oglądam wszystko co chce, zadna kobieta nic mi nie gada, może dlatego, że jestem 40 letnim prawiczkiem.
4
Od odejścia Pepe i Casemiro, żadne inne odejście nie ucieszyło mnie tak bardzo jak to.
19
@Borneo Łaska czy laska?. Z drugiej strony laska nie może być "opłacony", więc chyba odpada. Wszystko to jakieś skomplikowane, idzie sie leciutko pogubić.
0
@TaleOfUs długo nie pogra :D moim zdaniem szybko wyleci.
0
@PatrykBarca Przecież tam jest mnóstwo zawodników o słabych warunkach fizycznych
0
Czesław Michniewicz:
Arne Slot jest wielkim fanem Sebastiana Szymańskiego i chciałby go w Liverpoolu.
[kanał zero]