0

Przyjmuje zakłady: ile razy Borek wspomnie o Mbappe w Realu?

0

@Faro przecież minęło 30h :D

0

@Faro a to my wczoraj nie graliśmy?

3

Filip Chajzer postanowił zareklamować swojego kebaba, przynosząc go do śmiertelnie chorego chłopaka.


1

@MesQueUnClub96 też mnie zdziwiło co on gada :D

0

Zwycięzca tej grupy, najprawdopodobniej zagra z Francją?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Aferzysta Pizza z ananasem to jak baba z kuta***

3

Oni robią wszystko, żeby Doku nie miał asysty.

2

Przecież to jest spalony.

1

@AxelF zajebiste haha :D

0

@Roobo to ja pisałem, słabo gra? nie mogę oglądać...

9

Ale dzisiaj mieliśmy tragiczną interwencje w pracy. Dostaliśmy informację, że pali sie dom na malutkiej wsi w okolicy. Jak już dojechaliśmy na miejsce, zauważyliśmy, że pożar zaczął sie w kominie, a dokładniej podpaliły sie sadze. Całe poddasze sie spaliło, razem z dwoma psami i też rybkami, które były w akwarium. Widok tego starszego małżeństwa, które całe życie ciężko pracowało, żeby postawić dom - przerażający. Takie sytuacje zostają w głowie u człowieka do końca życia. Mam tylko nadzieję, że psychicznie sie podniosą, bo wyglądali strasznie. Jak tylko ruszy zbiórka, bo ponoć ma, to wrzucę link, zawsze może ktoś z was w jakimś stopniu pomoże. Pamiętajcie jeszcze tylko żeby czyścić komin chociaż raz na pół roku, jest to bardzo ważne, jak ktoś pali węglem/drzewem,bo najwięcej pożarów budynków u mnie w okolicy zaczyna sie właśnie w kominie.

13

Ale tu fizyczność zrobiła robote :D

https://x.com/__RealG_/status/1802524115019956266

0

Już nie mogę sie doczekać, żeby zobaczyć Doku, który będzie mijał przeciwników jak tyczki. Czekam też bardzo na występ Onany, bardzo fajny pomocnik, który stylem gry przypomina defensywnych pomocników z lat 90.

0

@AmigoBlancos Co w tym dziwnego, że obstawił Ukraińców, skoro byli faworytem? Nie dało sie przewidzieć takiego wyniku.

8

@Gibbon_FCB To prawda- kawał piłkarza ale mentalnie był burakiem i chamem.

5

Delikatnie mówiąc, tęsknić nie będziemy.

0

@VegetaPolska Jaki sens mają takie porównania? Skoro dzięki niemu graliście w Finale i wyglądał świetnie w tych rozgrywkach.

2

Więcej by dali na froncie, niz na boisku ^^

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Robercik będzie gotowy.


0

Kiedyś Hagi teraz Stanciu, uwielbiam takich piłkarzy turniejowych.

0

Czy Ukraina czysto na papierze ma lepszą kadre od naszej?

12

@Lukikiki Oglądam wszystko co chce, zadna kobieta nic mi nie gada, może dlatego, że jestem 40 letnim prawiczkiem.

4

Od odejścia Pepe i Casemiro, żadne inne odejście nie ucieszyło mnie tak bardzo jak to.


19

@Borneo Łaska czy laska?. Z drugiej strony laska nie może być "opłacony", więc chyba odpada. Wszystko to jakieś skomplikowane, idzie sie leciutko pogubić.

0

@TaleOfUs długo nie pogra :D moim zdaniem szybko wyleci.

0

@PatrykBarca Przecież tam jest mnóstwo zawodników o słabych warunkach fizycznych

0

Czesław Michniewicz:

Arne Slot jest wielkim fanem Sebastiana Szymańskiego i chciałby go w Liverpoolu.

[kanał zero]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?