0

Najpiękniejszy hymn na święcie.


0

@kamiVeB Nie nazywaj sie Polakiem, skoro trzymasz kciuki za ten obrzydliwy kraj ^^

0

@maroon Wystarczy wejść w komentarze, masz mnóstwo ludzi, którzy jechali tym pociągiem i widzieli jak Pudzian z niego wysiada. Są nawet nagrania dziennikarzy którzy o tym mówią.

5

Po naszym odpadnieciu, liczy sie tylko reprezentacja Hiszpanii i On.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ale frajerski numer, czego to celebryci nie zrobią, żeby zarobić hajs.


0

@FcPortoFan1999 no u mnie tak szybciutko rośnie, że co 5 dni kosze.

0

@FcPortoFan1999 tragedia, trzeba trawę kosić co kilka dni.

0

Słyszeliście o tej sprawie? Młoda dziewczyna zaginęła kilka lat temu, w ostatnim momencie kiedy miała telefon wysłała takie wiadomości do swojej mamy, do dzisiaj nie wiadomo co sie stało.

https://x.com/franiaskalska/status/1803155600358117867


1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@HypeR nie byłem, a czemu pytasz? :D

3

Piękny jest ten hymn Szkocji.

0

@partymaker Przecież jest w gronie sędziów na Euro.

2

Marciniak to kiedy będzie sędziował?

8

Krasnal nam sie wkurzył :D


14

Ebola niestety na ławce


2

@Barca_bwo Kross to jest firma z rowerami, pozdrawiam.

1

@andrzejek_yamal Gundogan dużo lepszy w tych dwóch spotkaniach od Kroosa.

2

@VegetaPolska wziąłeś z zaskoczenia z tym pytaniem, nie powiem, że nie.

0

Mógłby ktoś mi sprawdzić, ile Musiala oddał strzałów? nie mam pojęcia, gdzie tego szukać.

1

Komentarz usunięty

9

Toni Kroos to jest właśnie ten syn koleżanki twojej mamy.

0

@JohnnySilverhand Przecież były informacje, że Flick czeka na Barcelone i odrzucił możliwość powrotu do Bayernu, ponieważ nie chce już pracować w Bundeslidze, no ale o tym nie napiszesz, bo nie pasuje pod narracje.

0

@takisobiektos Przecież przyznałem, że zawalił. Odniosłem sie tylko do porównania.

0

@FabianekMrozek a Nagelsmann był slabiutkim trenerem w Bayernie, takie porównania mają sens w podstawówce, gdy ma się 13 lat.

1

@FabianekMrozek Porównaj sobie nazwiska, okres i formę danych zawodników. Oczywiście nie usprawiedliwiam Flicka, bo nie wyszło w reprezentacji ale porównywanie jego drużyny do dzisiejszej, to idiotyzm.

0

@MesQueUnClub96 Ochoa na Mundialu i długo, długo nikt.

0

@Rust_Cohle Nie wyjdą jak dziś przegrają, mają tragiczny bilans bramkowy.

2

Wszystkie kontrowersje na tym Euro, zostały odgwizdane na korzyść zdecydowanych faworytów, ciekawe...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?