Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najpiękniejszy hymn na święcie.
0
@kamiVeB Nie nazywaj sie Polakiem, skoro trzymasz kciuki za ten obrzydliwy kraj ^^
0
@maroon Wystarczy wejść w komentarze, masz mnóstwo ludzi, którzy jechali tym pociągiem i widzieli jak Pudzian z niego wysiada. Są nawet nagrania dziennikarzy którzy o tym mówią.
5
Po naszym odpadnieciu, liczy sie tylko reprezentacja Hiszpanii i On.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ale frajerski numer, czego to celebryci nie zrobią, żeby zarobić hajs.
0
@FcPortoFan1999 no u mnie tak szybciutko rośnie, że co 5 dni kosze.
0
@FcPortoFan1999 tragedia, trzeba trawę kosić co kilka dni.
0
Słyszeliście o tej sprawie? Młoda dziewczyna zaginęła kilka lat temu, w ostatnim momencie kiedy miała telefon wysłała takie wiadomości do swojej mamy, do dzisiaj nie wiadomo co sie stało.
https://x.com/franiaskalska/status/1803155600358117867
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@HypeR nie byłem, a czemu pytasz? :D
3
Piękny jest ten hymn Szkocji.
0
@partymaker Przecież jest w gronie sędziów na Euro.
2
Marciniak to kiedy będzie sędziował?
8
Krasnal nam sie wkurzył :D
14
Ebola niestety na ławce
2
@Barca_bwo Kross to jest firma z rowerami, pozdrawiam.
1
@andrzejek_yamal Gundogan dużo lepszy w tych dwóch spotkaniach od Kroosa.
2
@VegetaPolska wziąłeś z zaskoczenia z tym pytaniem, nie powiem, że nie.
0
Mógłby ktoś mi sprawdzić, ile Musiala oddał strzałów? nie mam pojęcia, gdzie tego szukać.
1
Komentarz usunięty
9
Toni Kroos to jest właśnie ten syn koleżanki twojej mamy.
0
@JohnnySilverhand Przecież były informacje, że Flick czeka na Barcelone i odrzucił możliwość powrotu do Bayernu, ponieważ nie chce już pracować w Bundeslidze, no ale o tym nie napiszesz, bo nie pasuje pod narracje.
0
@takisobiektos Przecież przyznałem, że zawalił. Odniosłem sie tylko do porównania.
0
@FabianekMrozek a Nagelsmann był slabiutkim trenerem w Bayernie, takie porównania mają sens w podstawówce, gdy ma się 13 lat.
1
@FabianekMrozek Porównaj sobie nazwiska, okres i formę danych zawodników. Oczywiście nie usprawiedliwiam Flicka, bo nie wyszło w reprezentacji ale porównywanie jego drużyny do dzisiejszej, to idiotyzm.
0
@MesQueUnClub96 Ochoa na Mundialu i długo, długo nikt.
0
@Rust_Cohle Nie wyjdą jak dziś przegrają, mają tragiczny bilans bramkowy.
2
Wszystkie kontrowersje na tym Euro, zostały odgwizdane na korzyść zdecydowanych faworytów, ciekawe...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika