Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kounde fizycznie to teraz wygląda jak ochroniarz z klubu tanecznego :D
0
Mbappe jaki uśmiechnięty i nagrzany, jak prawiczek na dziewice. Mam chociaż nadzieję, że szybko sie zaspokoi i da nam spokój.
4
wystraszyłem was, co?
7
@Lionel_Messi10 Co oni tak ciągle sie ciebie czepiają? Dorosłe chłopy, a tylko szukają dziury w całym, żeby sie przyebac. Muszą mieć bardzo nudne życie i mase czasu, skoro robią to przy każdej okazji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Ale to był hicior w Polsce.
4
@Criss18Barca To trzeba coś zrobić dla niej, żeby ocenić jej poziom? Trochę Czesiem Michniewiczem zaleciało.
3
Ciężko wytrzymać z wariatami, których trzeba odkleić :D
5
@Luciano99 kawał chłopa z tej baby :D
0
@BulaKG grywasz cos?
1
Ja np wierzę w bukmacherke
0
@lntrowertyk Co masz na myśli? Przecież ludzie tam normalnie pracują.
1
@NeroTFP1 To prawda, nie znam osoby która dobrze sie o nim wypowiada. Wszyscy doceniają osiągnięcia sportowe, ale ponoć człowiekiem jest bardzo malutkim.
1
@Safrani No nie powiesz mi, że mieszkanie nie jest bezpieczniejsze od dachu budynku, gdzie ciągle latają drony. Jak nie daj boże, będzie wojna w Polsce, nagrasz mi taki filmik z dachu?, jak np gracie na konsoli a kilometr dalej spadają rakiety. Chciałbym bardzo, żebyś sie nie schował do wora i żył jak to napisałeś "normalnie".
13
Pudzian to ma dobrze zryty beret. Okłamał swoich kibiców, że jedzie na mecz pociągiem do Berlina, wysiadł na następnym przystanku, następnie wstawił fejkowe zdjęcia ze stadionu. Kibice mu zarzucili kłamstwo, po czym sie przyznał, że była to tylko akcja promocyjna jego sponsora i nie było go na meczu. Zaczął nagrywać filmiki, że jego nie obchodzi zdanie hejterów i kibiców, bo żyje swoim życiem, musi wstawać o 5:30 i zarabiać miliony a nie pisać komentarze na Facebooku. Dzisiaj leci na mecz z Francją, żeby sie wybielić i ratować wizerunek człowieka z zasadami, o których mówi w każdym filmiku.
27
@Safrani Ty serio piszesz? trenowanie na dachu, robienie z tego transmisji w internecie podczas bombardowania i niestosowanie sie do podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas wojny, to coś normalnego? Przecież one specjalnie wystawiły te rowerki na dach budynku, żeby robić zasięgi i hajs na tym - dlaczego nie trenują na siłowni czy we własnym mieszkaniu, gdzie są dużo bardziej bezpieczne?
9
W tym samym momencie ich ojcowie, bracia, przyjaciele, koledzy, sąsiedzi walczą i giną na froncie za ich bezpieczeństwo. Atencjuszki, które za tego typu akcje powinny zostać rozliczone.
0
@Mixtape Ronaldinho wytłumaczył, że jego agresywna wypowiedź względem reprezentacji paradoksalnie wiąże się z zaplanowanym działaniem, aby tak naprawdę wezwać do wsparcia Canarinhos: „Nigdy nie porzuciłbym brazylijskiego futbolu. Nigdy. I nigdy nie powiedziałbym tych rzeczy, które widzieliście. To nie jest prawda, te słowa pochodziły od prawdziwych brazylijskich kibiców. To prawdziwe komentarze, które widziałem w Internecie. Wyobraź sobie, że słyszysz te wiadomości przed grą. To nic nie da, a motywacja spada. Wsparcie kibiców jest ogromną różnicą dla zawodnika, wiem, o czym mówię. Panowie, nasi chłopcy potrzebują w tym momencie wsparcia. Im więcej pewności siebie okażą kibice, tym więcej pewności siebie będą mieli na boisku. Dlatego dołączyłem do Rexony w tym ruchu, który zachęca fanów, żeby nigdy nie odchodzili. Prosimy wszystkich o przesłanie wyrazów wsparcia i wiary na Copa América”.
https://www.fcbarca.com/118799-kolejna-sztuczka-ronaldinho-byly-pilkarz-barcy-tlumaczy-sie-ze-swojej-krytyki-reprezentacji-brazylii.html
0
@4drian0 Ja po prostu potrafię docenić to ile dają od siebie, żeby godnie reprezentować swoj malutki kraj.
1
@FcPortoFan1999 Gdyby tak wszystkie drużyny potrafiły walczyć i sie starać to by były same dogrywki :) Śmiesznie brzmi słowo banalnie, gdy ktoś praktycznie co turniej robi wynik ponad stan.
4
Nagle ludziom przeszkadza Chorwacja i ich styl, bo Rakiticia w niej nie ma :D
5
@KrychaFCB To mają grać otwarty futbol z drużynami dużo lepszymi od siebie? Mi np imponuje ich zaangażowanie na boisku, oddanie i to że, grają dla reprezentancji za darmo. Więc jak możesz nie rozumieć, że ktoś im kibicuje?
0
@Rhaan Taki jest słaby z piłką przy nodze, że cała reprezentacja razem z trenerem go chwaliła, że jako jedyny nie stracił i nie popsuł żadnej piłki na treningu, gdzie te ćwiczenia były bardzo wymagające.
4
@Arcybiskup Nie tak dużo, żeby go sprzedać po jednym gorszym spotkaniu.
1
@blakkudium Widać bezradność piłkarzy po minach w tej akcji, az sie czasy Messiego przypomniały.
12
Yamal mógł sam wykończyć po długim rogu, gdyby strzelił to byłaby akcja turnieju.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 @Rust_Cohle była kiedykolwiek dyskusja w której wy byliście zgodni?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gibbon_FCB to człowiek już nie może sie po prostu pomylić, bo to kompromitacja?