0

@Rust_Cohle Poziom piłkarski na kadrze jest dużo słabszy więc ogarnia, ile już było takich, którzy w klubie sobie nie radzili a na kadrze byli kozakami.

0

@Lucyfffer To tak jak byś napisał, że La Rambla jest źródłem tej informacji. Man City News to fanpage na facebooku.

0

@Lucyfffer To po co to wstawisz? nawet źródła nie ma.

2

@SeWo77 Bardzo boli ta kwota. Obiecujący chłopak z dużym potencjałem.

0

Guiu


4

W tej Szwajcarii nie ma słabych punktów. Niesamowite jak oni grają, mając tak średnich piłkarzy.

2

@FcPortoFan1999 A ja chciałbym niskie Szwajcarskie podatki :D

1

Treneiro wpuszczaj Shaqiriego.

6

Imigranci to pasożyt Europy, który rośnie z dnia na dzień.


0

@priest9999 Przeraża ten brak skuteczności u Hiszpanów. Niemcy moim zdaniem byliby faworytem w takim spotkaniu

0

Musiala dowiezie króla strzelców? Patrząc na jego aktywność w ofensywie i z jaką łatwością dochodzi do sytuacji, wydaje sie bardzo prawdopodobne.

29

Twitter z dnia na dzień, coraz bardziej mnie zaskakuje.


25

to niezły ojciec


1

@Barcasub Prawda jest taka, że trzymanie Faye w pierwszym składzie, tylko opóźni jego rozwój. On musi grać w tym wieku przed większość sezonu, a u nas zagra raz na miesiąc albo i nie, a po pierwszym babolu zostanie schowany do szafy, bo w Barcelonie nie ma czasu na błędu. Wiec o jakim ty rozwoju piszesz? Garcia ma niski kontrakt, zgodzi się na bycie rezerwowym i granie raz w miesiącu.

4

@Barcasub Faye to jeszcze większy kot w worku niz Garcia. Jaki sens ma trzymanie młodego obrońcy na ławce? Przecież on sie w Barcelonie nie rozwinie. Najlepszą opcją dla nas jest sprzedanie go za 15 mln i wpisanie klauzuli wykupu.

1

@KrychaFCB Dużo lepiej zostawić Garcie niż 33 letniego Martineza. Solidny zmiennik, który ma niski kontrakt i nie marudzi na brak minut. Tacy zawodnicy też są potrzebni do rotacji, jak ktoś złapie kontuzje, dostanie kartkę czy ma słabszy moment w sezonie.

1

@Barcaa12 Od zawsze, Nottingham coś o tym wie. Nie dotyka tylko najbogatszych, bo pewnie korupcja wchodzi w grę.

0

@Roobo Jeden ciul w sumie, co to by było.

2

@Rust_Cohle Chodzi o finansowe fair play. Mają podobne zarzuty do City i muszą zacząć sprzedawać, żeby kogoś kupić.

0

@TheNekro94 w takich przypadkach, powinien wjeżdżać psycholog.

7

Chłop ma 40 lat i popłakał się, bo w psim patrolu, piesek podał źle piłkę :D


1

Nie wiem jaki plan ma Flick na Roberta, ale nie ma możliwości, żeby 36 letni Lewandowski zapierdzielał w pressingu i wychodził do kontr, tak jak robił to kilka lat temu u Flicka. Szybki doskok, ogromna intensywność w odbiorze i wychodzenie z szybkimi kontrami, to podstawa u Niemieckiego szkoleniowca. Nie mam pomysłu, jak to pogodzi, bo jak wiemy na 90% to Robert będzie podstawowym napastnikiem.

0

Wszystkiego dobrego dla wszystkich ojców na tej stronie. Cierpliwości do dzieciaków i pamiętajcie, że szybko zleci do tej 18stki i w końcu będziecie mogli ich spakować i wysłać kurierem, gdzie tylko chcecie.

0

@Destroyer_of_Worlds A mam teraz wymieniać w ilu spotkaniach ratował nam dupe? Jest tego dziesiątki razy więcej, ale o tym nie napiszesz, bo ci nie pasuje pod narracje.

0

@Destroyer_of_Worlds Kogo mamy w tym środku obrony? Cubarsiego? który ma 17 lat i bardzo łatwo jest go zajechać, Kounde? który w środku obrony gra tragicznie, przesuwając go do środka, tracimy świetnego bocznego obrońcę. Christensen? Który jest o klase słabszy od Araujo i może częściej grać na defensywny pomocniku, Inigo? Który nie ma doświadczenia w Europejskich pucharach i ma 33 lata, czy może Faye, Garcia, Lenglet? Którzy są kotami w worku, bez jakiejkolwiek gwarancji, że sobie poradzą. Nie bierzesz też pod uwagę kontuzji, kartek czy po prostu słabszej formy, po odejściu Araujo będziemy mieć tragedię w środku obrony.

3

@suszini dlaczego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że Lukebakio zejdzie w przerwie.

0

@MesQueUnClub96 dziękuję za komplement młodzieńcu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?