Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mamardaszwili to chłopak z rocznika 2000. Myślałem, że on jest dużo starszy. Bardzo duży potencjał i mnóstwo czasu ma rozwój.
0
@Hindus Bez przesady, Cristiano jest w takim wieku i formie, że wszyscy widzą jak mało daje tej reprezentacji.
8
Grając z Ronaldo w pierwszym składzie, bardzo szybko zakończą swoją przygodę w tym turnieju. Cristiano w tym wieku, to może być jedynie jokerem na zmęczonego rywala.
0
@abram3k
Mówi to chłop który wszystkim ubliża na Twitterze. Powyzywaj jeszcze, chociaż ego urośnie i poczujesz ekscytacje w swoim nudnym i smutnym życiu, bo innego wytłumaczenie na to nie ma, jak ty sie zachowujesz.
0
Ileż można symulować? matko boska, daj se spokój chłopie.
0
@abram3k Ty za to jesteś specjalista, który sobie zaprzecza co drugi dzień. Bardzo często nawet eksperci, mają różne zdanie na temat rzutu karnego, oni też się nie znają?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Powinien być karny dla Gruzji
2
@Ojciec5tkidzieci a jakiś inny Pepe jest co ma 46 lat?
2
@mextexperu O czym piszesz? Przecież Pepe ma 41 lat.
0
@Rewolucja123 a kto go ciśnie za sylwetke?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Barcasub Jak złapały cie psy, cicho siedzisz w radiowozie, nie mów nic nikomu, zdradzić kumpla jest najgorzej.
1
@Rust_Cohle racja :D już ich nie ma...
4
Widzicie? Nie trzeba być inteligentnym, żeby mieć spore pieniądze na koncie.
1
@barcanawieki Modric z Chorwacją odpadł w ostatniej akcji meczu.Cała nasza reprezentacja była załamana po meczu z Austrią, co widać na vlogu czy zdjęciach. Robert znał naszą sytuację przed ostatnim spotkaniem, więc takie porównania nie mają sensu,bo wiedzieli przed meczem, że grają o honor. Nie dziwi mnie ich radość, skoro pokazali sie dobrze na tle Francji.
0
@MesQueUnClub_87 to już wiemy jak wygląda twoja kobieta, a jak jej nie masz to ta przyszła :)
3
Ale ona była naturalnie piękna
2
zmarł ten Pan motocyklista, który został potrącony mercedesem.
4
@NeroTFP1 masakra, co tam sie dzieje.
5
Pique ostatnio wstawił jakiś numer telefonu, z ciekawości zadzwoniłem, a tam odbiera jakas Anka i zaczyna pytać, Gerard to ty? Kiedy wpadniesz na tą Bachate.
5
Nie wpuszczajcie tych białasów do Polski.
0
@TankerHunter Był zawodnikiem Lechii Gdańsk, gdy Barcelona grała z nimi w Polsce.
7
cudownie
5
@arasz1819 No nie do końca, Ronaldo dużo lepiej strzelał bramki głową i lepiej wykonywał karne, miał też lepszą kondycje i fizyczność.
2
@fur_Deutschland stałe fragmenty gry i drybling można dodać.
11
@Luciano99 @Popitek12 a miałeś dzisiaj nie walić konia
3
@Roobo Każdy zawodnik jest prowokowany przez kibiców. Mało kto reaguje, bo potrafią zachować klase i trzymać ciśnienie jak na zawodowego sportowca przystało.
6
Komentarz usunięty
0
Wyszło bardzo niezręcznie :D
(Song i Dawidowicz)