0

Lukebakio do zmiany w przerwie. Dostał żółtką kartkę a nie potrafi bronić, więc bardzo duże ryzyko, że wyleci z czerwoną.

0

@Lionel_Messi10 czyli kto według ciebie?

1

@Lionel_Messi10 To tak naprawdę wróżenie z fusów, nie ma pewności i dowodów - kto to jest.

0

@maroon Wydaje mi sie, że teraz dużo więcej osób pójdzie zagłosować.

4

To trzeba pochwalić...


3

@mekston Wyobraź sobie, że ten przepis jest do dnia dzisiejszego. Barcelona goni wynik np z Getafe, a oni cały mecz grają w ten sposób :D Przecież to by człowiek jakieś nerwicy dostał.

4

@mekston można było ugrać bardzo dużo czasu, mało sportowe ale bardzo skuteczne.

9

Jak dobrze, że to już jest zakazane.


2

Kim jest ten młodziutki przystojniak z 7 w Portugalii?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

HERE WE GO: Michael Olise zostanie nowym zawodnikiem Bayernu Monachium

45 mln klauzula wykupu dla Crystal Palace + 5 mln bonusu.

Bayern Monachium osiągnął już porozumienie w sprawie kontraktu i wynagrodzenia Olise.



[Fabrizio Romano]

1

@Patrykl145 ciężko wymyślec jakąś kombinacje, żeby mi ona wyskakiwała :D

2

Zaskoczyła mnie trochę ta reklama na la rambli, tak zwane piekło kobiet :D

https://zapodaj.net/plik-Lz7nQqD9qC

5

Mógłby przyjść nawet teraz z tej Arabii Saudyjskiej na 2-3 lata :D


1

Kazio "yyyy" Węgrzyn.

2

@TR3YWAY Dla mnie nie jest, przez cały mundial jego zespół oddał tyle strzałów, co drużyna Probierza w meczu z Holandią. Na Mundialu wyszliśmy z grupy tylko dzięki Szczęsnemu, bo w obronie wyglądaliśmy słabo i dopuszczaliśmy rywali do 100% okazji w każdym spotkaniu. Nawet nie chce mi sie wspominać jak wyglądaliśmy w ataku, bo tak tragicznie nie było nawet za Smudy. Można tez dodać słabą atmosfere w szatni za Michniewicza, o której mówił np Lewandowski czy Zieliński. Różnica między Probierza a Michniewiczem jest taka, że Michał próbuje grać w piłkę i dodaje pewności siebie zawodnikom, jedynie w taki sposób drużyna może sie rozwinąć i łapać pewność siebie. Michniewicz zabił pewność siebie zawodników, bo skupił sie tylko na grze defensywnej i wybijaniu piłki do przodu.

6

@TR3YWAY Skoro nie mogę ocenić Michniewicza, bo był krótko, to czemu oceniasz Probierza, który jest bardzo krótko?

8

@TR3YWAY A ja sie nie zgodzę, jego reprezentacja grała anty-futbol, nie mieli nawet chęci, żeby spróbować grać ofensywnie. Nie ma możliwości, żeby jego zespół sie rozwinął, ponieważ nawet nie próbowali grać w piłkę.

41

a po zalaniu, czarnoskóry mężczyzna sie zawinął i została samotną matką, która musiała wychować Klaudie.


0

@MesQueUnClub96 Nie zmienisz swojego życia siedząc 24/7 na la rambli.

1

@Danny Gaucho Jasne, ja tylko odpowiadam na tym samym poziomie - w jaki ty zaczepiasz. Co ma wrzucenie tego postu, do jakiś "pamięciówek" które sugerujesz?

1

Komentarz usunięty

7

Kobitka bierze 5 euro za namalowanie flagi na policzku :D Gdyby to malował chłop, jestem przekonany, że byłoby dużo mniej osób chętnych.


1

@MesQueUnClub_87 Tam ponoć wystarczy położyć i zrobić zdjęcie, że zostawił :D

1

Pierwsze co, to bym sobie ogrodził działkę :D Przerażające, co tam się dzieje.


0

@Emhyr Co za problem nie sprawdzać wyniku i odpalić powtórke spotkania? Nawet w transmisji tvp sport, możesz sobie cofnąć mecz i obejrzeć od nowa.

4

Bardzo mi szkoda Palmera, tego typu zawodnik nawet wchodząc z ławki, może dac coś wyjątkowego.


5

@Marcelinho99 Lewandowski nie jest problemem tej reprezentacji. Napastnik żyje z podań pomocników i bocznych obrońców, a tego najbardziej brakuje. Nie ma różnicy, czy będzie tam Lewandowski, Kane, Morata, Lukaku, Giroud czy ktokolwiek inny, wszyscy wypadną blado nie dostając podań od kolegów z drużyny. Napastnik jest od wykończenia sytuacji, a nasi zawodnicy nie potrafią ich tworzyć, wszystko jest szarpane, bez pomysłu i nie ma wypracowanych schematów.

4

@Pixelo No nie do końca, bo my też mieliśmy swoje sytuację w tamtym spotkaniu. Z Holandią zagraliśmy odważnie, zdecydowanie, byliśmy drużyną która walczy, stara się i ma chęci wygrać to spotkanie. Wczoraj zabrakło wszystkiego, to był całkiem inny zespół w porównaniu do meczu z Holandią.

0

@VegetaPolska No mi w ogóle sie nie podoba hymn Rosji czy Francji, ale to kwestia gustu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?