Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lukebakio do zmiany w przerwie. Dostał żółtką kartkę a nie potrafi bronić, więc bardzo duże ryzyko, że wyleci z czerwoną.
0
@Lionel_Messi10 czyli kto według ciebie?
1
@Lionel_Messi10 To tak naprawdę wróżenie z fusów, nie ma pewności i dowodów - kto to jest.
0
@maroon Wydaje mi sie, że teraz dużo więcej osób pójdzie zagłosować.
4
To trzeba pochwalić...
3
@mekston Wyobraź sobie, że ten przepis jest do dnia dzisiejszego. Barcelona goni wynik np z Getafe, a oni cały mecz grają w ten sposób :D Przecież to by człowiek jakieś nerwicy dostał.
4
@mekston można było ugrać bardzo dużo czasu, mało sportowe ale bardzo skuteczne.
9
Jak dobrze, że to już jest zakazane.
2
Kim jest ten młodziutki przystojniak z 7 w Portugalii?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
HERE WE GO: Michael Olise zostanie nowym zawodnikiem Bayernu Monachium
45 mln klauzula wykupu dla Crystal Palace + 5 mln bonusu.
Bayern Monachium osiągnął już porozumienie w sprawie kontraktu i wynagrodzenia Olise.
[Fabrizio Romano]
1
@Patrykl145 ciężko wymyślec jakąś kombinacje, żeby mi ona wyskakiwała :D
2
Zaskoczyła mnie trochę ta reklama na la rambli, tak zwane piekło kobiet :D
https://zapodaj.net/plik-Lz7nQqD9qC
5
Mógłby przyjść nawet teraz z tej Arabii Saudyjskiej na 2-3 lata :D
1
Kazio "yyyy" Węgrzyn.
2
@TR3YWAY Dla mnie nie jest, przez cały mundial jego zespół oddał tyle strzałów, co drużyna Probierza w meczu z Holandią. Na Mundialu wyszliśmy z grupy tylko dzięki Szczęsnemu, bo w obronie wyglądaliśmy słabo i dopuszczaliśmy rywali do 100% okazji w każdym spotkaniu. Nawet nie chce mi sie wspominać jak wyglądaliśmy w ataku, bo tak tragicznie nie było nawet za Smudy. Można tez dodać słabą atmosfere w szatni za Michniewicza, o której mówił np Lewandowski czy Zieliński. Różnica między Probierza a Michniewiczem jest taka, że Michał próbuje grać w piłkę i dodaje pewności siebie zawodnikom, jedynie w taki sposób drużyna może sie rozwinąć i łapać pewność siebie. Michniewicz zabił pewność siebie zawodników, bo skupił sie tylko na grze defensywnej i wybijaniu piłki do przodu.
6
@TR3YWAY Skoro nie mogę ocenić Michniewicza, bo był krótko, to czemu oceniasz Probierza, który jest bardzo krótko?
8
@TR3YWAY A ja sie nie zgodzę, jego reprezentacja grała anty-futbol, nie mieli nawet chęci, żeby spróbować grać ofensywnie. Nie ma możliwości, żeby jego zespół sie rozwinął, ponieważ nawet nie próbowali grać w piłkę.
41
a po zalaniu, czarnoskóry mężczyzna sie zawinął i została samotną matką, która musiała wychować Klaudie.
0
@MesQueUnClub96 Nie zmienisz swojego życia siedząc 24/7 na la rambli.
1
@Danny Gaucho Jasne, ja tylko odpowiadam na tym samym poziomie - w jaki ty zaczepiasz. Co ma wrzucenie tego postu, do jakiś "pamięciówek" które sugerujesz?
1
Komentarz usunięty
7
Kobitka bierze 5 euro za namalowanie flagi na policzku :D Gdyby to malował chłop, jestem przekonany, że byłoby dużo mniej osób chętnych.
1
@MesQueUnClub_87 Tam ponoć wystarczy położyć i zrobić zdjęcie, że zostawił :D
1
Pierwsze co, to bym sobie ogrodził działkę :D Przerażające, co tam się dzieje.
0
@Emhyr Co za problem nie sprawdzać wyniku i odpalić powtórke spotkania? Nawet w transmisji tvp sport, możesz sobie cofnąć mecz i obejrzeć od nowa.
4
Bardzo mi szkoda Palmera, tego typu zawodnik nawet wchodząc z ławki, może dac coś wyjątkowego.
5
@Marcelinho99 Lewandowski nie jest problemem tej reprezentacji. Napastnik żyje z podań pomocników i bocznych obrońców, a tego najbardziej brakuje. Nie ma różnicy, czy będzie tam Lewandowski, Kane, Morata, Lukaku, Giroud czy ktokolwiek inny, wszyscy wypadną blado nie dostając podań od kolegów z drużyny. Napastnik jest od wykończenia sytuacji, a nasi zawodnicy nie potrafią ich tworzyć, wszystko jest szarpane, bez pomysłu i nie ma wypracowanych schematów.
4
@Pixelo No nie do końca, bo my też mieliśmy swoje sytuację w tamtym spotkaniu. Z Holandią zagraliśmy odważnie, zdecydowanie, byliśmy drużyną która walczy, stara się i ma chęci wygrać to spotkanie. Wczoraj zabrakło wszystkiego, to był całkiem inny zespół w porównaniu do meczu z Holandią.
0
@VegetaPolska No mi w ogóle sie nie podoba hymn Rosji czy Francji, ale to kwestia gustu :D