1

@tadzik447 dobrze, zobaczy to dodatkowe 20 osób na la rambli :D

7

Co to jest za debil, to ja nie mam pytań :D


0

Wieczysta Kraków oferuje Josue 250 tysięcy złotych miesięcznie.

[Interia]

0

@July_6_BcN jego córka czasem nie żyje? coś obiło mi sie o uszy.

0

Piłkarze sie sypią, jak małe biznesy w Polsce podczas covida.

1

Minuta ciszy dla tych którzy obstawili, że obie drużyny strzelą bramkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bardzo dobrze, że Pedri odpocznie. Mają pewny wynik, więc trzeba go oszczędzać.

1

Ronaldinho o reprezentacji Brazylii:

„To koniec. Nie będę oglądał żadnego meczu Brazylii na Copa América, ani świętował żadnego zwycięstwa.”

„Mam już dość. To smutny moment dla wszystkich, którzy kochają brazylijski futbol. Trudno teraz znaleźć w sobie ducha do oglądania tych meczów.”

„To jedna z najgorszych drużyn w ostatnich latach, bez szanowanych liderów, z większością przeciętnych zawodników.”

„Nigdy nie widziałem tak złej sytuacji. Brak miłości do brazylijskiej koszulki i brak piłki nożnej.”

„Nasza gra to jedna z najgorszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem, to wstyd.”

0

@Stinger_ @Varkond Sylwia Dekiert

1

Ale ta czarna w studiu to rakieta. Ona ma 45 lat a wizualnie zjada większość młodych kobiet.

6

Pedri przebiegł najwięcej w pierwszej połowie, czyli prawie 7km. Robi to duże wrażenie.

2

szczęście w nieszczęściu asystować temu kasztanowi haha

1

@Gibbon_FCB Od małolata tak mam. Figo, Pepe i Ronaldo- strasznie mi obrzydzili oglądanie tej reprezentacji.

1

@Gibbon_FCB Portugalii bardzo nie lubię.

0

@MichuZ44 nie mam ani jednej rzeczy polubionej na Xie :D konto mam z tydzień.

0

@Aferzysta da się je jakoś zablokować?

0

Was też ciągle jakieś szlaufy zaczynają obserwować na Twitterze?

0

@Herato Z drugiej strony mógłby za rok dostać baty w Lidze Mistrzów od City i przegrać Lige z przeciętną Barceloną, tak jak było to rok temu. Odchodzi w idealnym momencie, będąc na samym szczycie.

1

Paweł Dawidowicz na 99% nie zagra z Holandią. Nie brał udziału w dzisiejszej sesji treningowej. W jego miejsce ma wskoczyć Bartosz Salamon.

[Meczyki]

1

Świetnie sie tego słucha.

Luka Modrić na temat Lamine Yamala przed meczem z Hiszpanią: "Kiedy o nim słyszę, czuję się bardzo staro. Wiem jednak, że wiek nie ma znaczenia, liczy się to, co pokazujesz na boisku. Lamine Yamal jest w tym sezonie niesamowity. Ma ogromny potencjał i wielką karierę przed sobą."

[@mundodeportivo]

6

Czy jest tu jakiś pantofel? który musi sie chować przed kobietą lub szukać sposobu żeby oglądać piłkę nożną. Może sie komuś przyda...


0

Ale by człowiek zobaczył taką La Croquete w wykonaniu Iniesty na Euro.

9

Wczoraj to nawet Braveheart by im nie pomógł.


3

a z Realem piłkarze Borussi strzelać nie potrafili, pomimo tylu dogodnych sytuacji.

0

@Gitarkafcb bez kitu, ten to jeszcze bardziej by pasował.

0

@DragonxNF Meller - Polski historyk i dziennikarz.

0

@Gitarkafcb Jemu tylko brakuje stroju esesmana, idealnie wyglądem pasuje do tamtych czasów.

1

@MesQueUnClub96 a tobie sie podoba?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?