Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tadzik447 dobrze, zobaczy to dodatkowe 20 osób na la rambli :D
7
Co to jest za debil, to ja nie mam pytań :D
0
Wieczysta Kraków oferuje Josue 250 tysięcy złotych miesięcznie.
[Interia]
0
@July_6_BcN jego córka czasem nie żyje? coś obiło mi sie o uszy.
0
Piłkarze sie sypią, jak małe biznesy w Polsce podczas covida.
1
Minuta ciszy dla tych którzy obstawili, że obie drużyny strzelą bramkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bardzo dobrze, że Pedri odpocznie. Mają pewny wynik, więc trzeba go oszczędzać.
1
Ronaldinho o reprezentacji Brazylii:
„To koniec. Nie będę oglądał żadnego meczu Brazylii na Copa América, ani świętował żadnego zwycięstwa.”
„Mam już dość. To smutny moment dla wszystkich, którzy kochają brazylijski futbol. Trudno teraz znaleźć w sobie ducha do oglądania tych meczów.”
„To jedna z najgorszych drużyn w ostatnich latach, bez szanowanych liderów, z większością przeciętnych zawodników.”
„Nigdy nie widziałem tak złej sytuacji. Brak miłości do brazylijskiej koszulki i brak piłki nożnej.”
„Nasza gra to jedna z najgorszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem, to wstyd.”
0
@Stinger_ @Varkond Sylwia Dekiert
1
Ale ta czarna w studiu to rakieta. Ona ma 45 lat a wizualnie zjada większość młodych kobiet.
6
Pedri przebiegł najwięcej w pierwszej połowie, czyli prawie 7km. Robi to duże wrażenie.
2
szczęście w nieszczęściu asystować temu kasztanowi haha
1
@Gibbon_FCB Od małolata tak mam. Figo, Pepe i Ronaldo- strasznie mi obrzydzili oglądanie tej reprezentacji.
1
@Gibbon_FCB Portugalii bardzo nie lubię.
0
@MichuZ44 nie mam ani jednej rzeczy polubionej na Xie :D konto mam z tydzień.
0
@Aferzysta da się je jakoś zablokować?
0
Was też ciągle jakieś szlaufy zaczynają obserwować na Twitterze?
0
@Herato Z drugiej strony mógłby za rok dostać baty w Lidze Mistrzów od City i przegrać Lige z przeciętną Barceloną, tak jak było to rok temu. Odchodzi w idealnym momencie, będąc na samym szczycie.
1
Paweł Dawidowicz na 99% nie zagra z Holandią. Nie brał udziału w dzisiejszej sesji treningowej. W jego miejsce ma wskoczyć Bartosz Salamon.
[Meczyki]
1
Świetnie sie tego słucha.
Luka Modrić na temat Lamine Yamala przed meczem z Hiszpanią: "Kiedy o nim słyszę, czuję się bardzo staro. Wiem jednak, że wiek nie ma znaczenia, liczy się to, co pokazujesz na boisku. Lamine Yamal jest w tym sezonie niesamowity. Ma ogromny potencjał i wielką karierę przed sobą."
[@mundodeportivo]
6
Czy jest tu jakiś pantofel? który musi sie chować przed kobietą lub szukać sposobu żeby oglądać piłkę nożną. Może sie komuś przyda...
0
Ale by człowiek zobaczył taką La Croquete w wykonaniu Iniesty na Euro.
9
Wczoraj to nawet Braveheart by im nie pomógł.
3
a z Realem piłkarze Borussi strzelać nie potrafili, pomimo tylu dogodnych sytuacji.
0
@Gitarkafcb bez kitu, ten to jeszcze bardziej by pasował.
0
@DragonxNF Meller - Polski historyk i dziennikarz.
0
@Gitarkafcb Jemu tylko brakuje stroju esesmana, idealnie wyglądem pasuje do tamtych czasów.
1
@MesQueUnClub96 a tobie sie podoba?