Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
to brzmi jak scenariusz do filmu
https://x.com/TadzioReformed/status/1800457635076177957
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-08-16/pseudokibice-zaatakowali-rodzine-pobili-13-latka-jego-ojca-i-dziadka/
17
Co ten Małysz odwala, miał robić formę na Ahonena.
1
dobry potencjał na memy :D
https://x.com/FCBarcelona/status/1800543639380312241
0
@fart Straszne słabe takie podejście, wypinać sie przed każdym meczem i nie podejmować rywalizacji, bo mamy mniej argumentów. Dla mnie takie podejście, nie ma nic wspólnego z bycia kibicem.
0
@fart Jak 90% kibiców innych reprezentacji, którzy robią to samo. Jest to bardzo fajny okres w życiu kibica i trzeba wierzyć we własną reprezentacje i cieszyć sie tymi momentami, bo są co kilka lat. Kiedyś w ogóle nie graliśmy w dużych turniejach, więc ja doceniam każdą chwilę naszej kadry na turnieju.
0
@fart Przecież w tej grupie Polacy mogą zdobyć 4 punkty i z niej wyjść. To nie jest jakieś nie wiadomo jak duże wyzwanie, patrząc na fakt, że to tylko jedno spotkanie i decyduje forma danego dnia.
1
@Doren01 a na co mi te zielone? co ja mam 12 lat? :D
0
@NeroTFP1 To kim są piłkarze o kilka klas lepsi od Roberta? :D
1
@Rust_Cohle za to Walia zagrała potężne spotkanie i piłkarsko nas zgniotła
0
@Rust_Cohle Ale ty pisałeś o finale baraży i o tym, że Walia nas robi bez problemu.
1
@Rust_Cohle Według ciebie to my mieliśmy nawet nie pojechać na Euro. Więc wyjdziemy z grupy, skoro tak piszesz :D
0
@Aferzysta No są, ale nie w takich ilościach jak oni - nie chce mi sie tego tłumaczyć, wystarczy spojrzeć na statystyki i liczbę przestępstw w danych miastach. W bezrobociu i awanturach domowych z interwencją policji też nie mają sobie równych.
0
@Rust_Cohle Jakiej niechęci? :) niechęć to ja mam do morderców, złodziei i gwałcicieli. A od ich przybycia do Europy jest tego coraz więcej i to oni popełniają większość tego typu przestępstw np w Paryżu.
1
@Rust_Cohle To czemu akurat jego uważasz za oszusta? Skoro rzeczywiście tak sie dzieje w Paryżu, o czym mówi cały świat.
1
@Rust_Cohle Czemu miałby zmyślać? wystarczy wpisać na Xie - Paryż. Masz tam wszystko czarno na białym, jak oni sie zachowują i ile przestępstw popełniają od momentu przybycia do Europy. To już nie jest miasto Francuzów. Rodowici mieszkańcy tego miasta, boją sie wyjść wieczorami sami z domu.
4
A z roku na rok, jest ich coraz więcej w Europie.
2
@Popitek12 Dembele i Vermaelen
1
masakra...
0
Przerażające i straszne. Czemu oni tak brną w kandydaturę chorego człowieka?
15
To niezła nagroda. Mogliby chociaż im kanalizację założyć w nagrode, żeby nie musieli sie załatwiać do wiaderka.
1
Usyk go tak podłączył, że do dzisiaj ma nogi z waty haha
0
@DonAndrzejos Kounde do środka, a Araujo na handel.
2
Po co on sie cieszył w ten sam sposób, jak setki razy wcześniej. Mógł pomyśleć, że tym razem złapie kontuzje.
0
@VeB 1899 dlaczego idiota? bo sie cieszył z bramki? jak setki razy wcześniej.
0
@Litman a czemu nie ekstraklasa? ten sam poziom co 3 liga.
0
matko boska
https://x.com/gregor_konop/status/1800141069172269514
0
@Bogan Przecież ty nawet nie patrzysz na tej stronie co trzeba, są dwa plebiscyty piękności na Alabamie i ty dodałeś link, nie do tej co trzeba.
1
@Culer9002 raz żyjesz, najwyżej przelogujesz na drugie konto :D
0
Czemu literka N w słowie Nutella jest czarna? Dopiero teraz to zauważyłem, po tylu latach.
22
Mieć płacone za gadanie farmazonów bez pokrycia, to jest życie ekspertów piłkarskich w Polsce.