0

@Cule1234 Przecież sam Xavi mówił, że muszą sie poprawić w aspekcie fizycznym. Lewandowski i Gundogan naciskali, żeby treningi były z większą intensywnością o czym mówił w foot-trucka. Oni wszyscy (dziennikarze) sobie zaprzeczają, w tych informacjach o klubie.

1

@Aferzysta Ewidentnie szukasz afery, chwaląc footrola na la rambli :D

2

@JimMorrisonFCB To samo miałem napisać, ciężko ciągle walczyć o piłkę jak przez 60-70% czasu masz ją przy nodze.

0

@JimMorrisonFCB też tak uważasz? :)

2

Bardzo dobra cecha u środkowego pomocnika


1

@Zoker Źle dobrałem słowa, nie chce żeby ktoś źle zrozumiał. Chodziło tylko i wyłącznie o ten zakaz palenia. Myślałem, że łatwo będzie to zrozumieć, skoro post to sugeruje.

0

@Zoker chodzi tylko i wyłącznie o palenie, a bardziej o jego zakaz palenia na balkonie.

0

Współczuję ludziom :D


0

@mkord Messi, Kante, Gavi, Fermin, Bernardo, Modric też mają słabe warunki fizyczne, nie zmienia to tego, że bardzo ciężko wygrać z nimi walke bark w bark.

8

@PatrykBarca Ciężko dyskutować z kimś, kto widział w De Zerbim najlepszego następcę Xaviego :D Nie chce mi sie pisać pozytywnych cechach Casado, bo i tak ty wiesz wszystko najlepiej.

33

Same dobre informacje po przyjściu Flicka :D


16

Ciekawe czemu trener nie chce 30 letniego przeciętniaka :D


2

@Barcasub nie kłam :D przecież to ty chciałeś zagrać i wpisałeś swoją date urodzenia.

3

@Faro Po co ci język Katalonski?, skoro nawet w Barcelonie większość mówi po Hiszpansku. Co więcej po Hiszpansku dogadasz sie w ponad 20 krajach, takich jak: Urugwaj, Kolumbia, Meksyk, Chile, Argentyna, Peru, Ekwador, Wenezuela, Gwatemali, Honduras, Kostaryka, Panama, Paragwaj, Dominikana itd

7

Piękna kobitka


0

Ronaldo o samodyscyplinie, polecam wam zobaczyć.

https://www.facebook.com/share/r/KvWyYsZ5Sn8MXhWf/

1

@kryhaa o to daleko bardzo.

0

@kryhaa a skąd jesteś?

0

Moja mamuśka prowadzi mały sklepik ogrodniczy, od jakiegoś czasu szuka pracownika. Dzisiaj na spotkanie przyszedł chłopak z rocznika 2002 (21-22 lata) z mamą. Moja mamuśka mi opowiadała, że nawet słowem sie nie odezwał i o wszystko wypytywała jego mama, po czym stwierdzili, że to nie jest praca dla niego, bo trzeba raz na kilka dni przenieść torf w workach do magazynu.

Przerażające i straszne...

1

@karolszymek Rok temu też pisałeś o dominacji? Gdzie praktycznie ta sama kadra Realu, dostała baty 4:0 w Lidze Mistrzów od City i przegrała ligę w styczniu z przeciętną Barceloną. Piłka nożna jest tak nieprzewidywalna, że nie da sie powiedzieć co będzie za miesiąc, a ty już puchary wręczasz.

0

@Deviler ręka cała i zdrowa, na filmiku wyglądała strasznie.

0

Oleksiejczuk tego nie oklepał


0

@Mezocyklon87 co znaczy zamulone? stracisz warzywa/ziarno?

0

@Albatros a Fermin? Gavi też jest świetny i nawet jak wróci jego część, będzie wzmocnieniem. Fort ma ogromny potencjał i w przyszłym sezonie będzie grał więcej.

4

@Edoss tyle samo co Guiu, którego kolega ocenia.

1

@DonAndrzejos Póki co pokazał sie lepiej od Roque, którego kupili za 40 mln.

9

To jest nasza przyszłość, mamy najlepszą szkółkę na świecie. Z nikim nie musimy się ścigać na transfery, wystarczy dać chłopakom czas i zaufanie a zdobędą puchary.


1

@tristan87 Jedno dorosłe drzewo, może "wypić" do 450 litrów wody dziennie, a trawa cos w okolicy 5-10 litrów na metr.

18

@Kamiloza91 Zazdroszczę życiowych problemów w tym wieku, ile ja bym oddał żeby mieć czas i chęci przejmować sie takimi głupotami.

11

Wypnijcie sie jeszcze temu Realowi i oddajcie ligę i puchar króla przed rozpoczęciem sezonu. Nawet przegrywając z nimi bezpośrednie spotkania a wygrywając ze średniakami, mamy ogromne szanse na mistrzostwo. Piszecie na piłkarzy, że są bez charakteru i ambicji, jak ponad połowa kibiców zachowuje sie tak samo, bo Mbappe przychodzi, więc trzeba wywiesić białą flagę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?