0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Kibicowanie w Turcji jest na innym poziomie :D


0

@kaamil1910 Chodzi też o jego kontrakt, on zarabia jak największe gwiazdy, a siedział na ławce w przeciętnym Brighton.

11

Kulesza to patus

Tomasz Smokowski o sposobie ogłoszenia powołań przez Michała Probierza:

"Nie byłoby całej historii, gdyby prezes Cezary Kulesza nie chwalił się ową kadrą w stanie wskazującym w poniedziałek po Gali Ekstraklasy."

0

@Pedri16Future Nadwaga nie powoduje czasem zaburzeń psychicznych takich jak depresja? Coś kiedyś obiło mi sie o uszy.

1

to niezła propozycja :D


6

@Comentateiro Nie przejmuj sie, w twoimi wieku to nic dziwnego, że masz problem ze wzrokiem.

1

@Katalończyk 99 Twoim tokiem rozumowania, to nic nie można skomentować, bo wszystkich/wszystko promujemy wpisem na la rambli.

16

@bartekvisca A mi przeszkadza, bo promuje niezdrowy tryb życia wśród młodzieży. Ona ma miliony wyświetleń, większość osób która to ogląda jest dziećmi.

10

sama prawda


1

@Gaz Nie da sie sprzedać kogoś, kto ma ważny kontrakt i nie chce odejść.

0

@BORO_12 Wydaje mi się, że tak. Skoro ma ważny kontrakt i był tylko wypożyczony.

0

@BORO_12 Przecież jego kontrakt był ciągle zarejestrowany, Barcelona płaciła większą część wynagrodzenia, nawet jak był na wypożyczeniu.

2

0

@MesQueUnClub96 a jak wolisz? wszyscy chcemy, żeby było ci jak najprzyjemniej.

13

@MesQueUnClub96 to mogłeś być ty, ale nie umiesz grać w piłkę.


0

@matirix20 on oddychał rękawami od 65 minuty.

1

Ale się dzisiaj ludzie pozabijają w gorących dyskusjach, będzie rynsztok i poziom podstawówki :D Nie mogę sie doczekać, czytając to jutro do śniadania.

0

Na Borussie wystarczyło 15 minut Realu grającego ofensywnie xD

3

W Borussi skrzydła już padły kondycyjnie, Real zdominuje końcówkę.

8

Przecież u nas Ter Stegen puszcza z dwie bramki po tego typu sytuacjach Borussi :D

3

Czemu Camavinga nie dostał żółtej kartki? Przecież w pierwszej połowie, pomocnik Borussi dostał za tego typu pretensje i machanie łapami.

0

Eksperci Polsatu w szoku, że Real nie dominuje. Oglądają wszystkie spotkania Ligi Mistrzów i nie pamiętają jak Real wyglądał z np Lipskiem czy w drugim spotkaniu z City. Przecież to wyglądało identycznie i dzięki Łuninowi udało im sie dalej awansować.

4

Real piłkarsko nie istnieje w pierwszej połowie. Borussia jest zdecydowanie lepsza.

0

Ancelotti miał nosa żeby postawić na Courtoisa.

0

Spalony był i tak.

1

@Albatros Przecież Borussia by nas zmiotła, końcówkę sezonu mieliśmy słabą, gdzie straciliśmy 4 bramki z Gironą.

0

@Lanosss jakiego? strona Borussi dodała bardzo podobny filmik




9

Borussia gra finał u siebie


5

Gotowi na finał? :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?