Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdybym miał sobie dać uciąć rękę, to obstawiłbym, że dzisiaj Polacy wygwizdają hymn Ukraiński na stadionie Narodowym i pokażą całemu światu jakimi są burakami.
0
@Aragorn33 Nie mam pojęcia, może tak sie dobrali ze względu na preferencje :D Ewentualnie przyjechała jakaś szkoła tańca za granicy.
0
@Aragorn33 Targi tańca nowoczesnego. Często spotykane w większych miastach takich jak Warszawa, Kraków czy np Wrocław.
0
Polki jakie zadowolone :D
https://x.com/RadioGenoa/status/1798760184535458099
11
a narobię wam ochoty wieczorkiem, to jakieś 16 zł na nasze złotówki.
11
Żaden inny piłkarz nie bawi mnie tak jak - Dembele
1
Ferran top5 zrobi na luzie, wybitny piłkarz ^^
2
@esem91 Przecież Marciniak chwilę wcześniej gwizdnął spalonego, a piłkarze Realu odpuścili krycie.
4
@fart @Lucerfi ja nie stoję po żadnej stronie, ale niezłe panowie macie argumenty na fakty @Destroyer_of_Worlds
1
@JohnA Takim tokiem rozumowania, każdy bezdomny powinien zabijać, bo jest w takiej samej sytuacji jak oni.
2
Nigdy nie zrozumiem tego jak można zaatakować drugiego człowieka nożem i go zabić. To nie są ludzie, oni sie zachowują gorzej od zwierząt. Nie mają w sobie za grosz uczuć i empatii.
14
Ronaldo i jego historia z prawem jazdy.
https://x.com/888Madkodymacz/status/1798450418261061757
2
@Foton czemu liczysz marsze równości? :D
2
@Foton A co zmieni wyjście na ulice? Przyjdą wybory i ludzie zapominają, głosując na tych samych ludzi.
1
@Rust_Cohle Znowu będziecie sie kłócić, który rząd lżej ruch* Polaków w dupe? :D
9
Jeszcze bardzo długa droga przed Gavim
6
Jaki to jest cyrk na kółkach
1
Zmienił nazwisko bo ma biednych rodziców.
David Balda (dyrektor sportowy Śląska Wrocław) dla Weszło:
Skąd zmiana nazwiska?
"Rodzice nie byli złymi ludźmi, ale nie byli też wzorami. Musiałem odciąć się od relacji z nimi.
I z całym szacunkiem do kolegów z czasów grania, większość ma „przeciętną” pracę, rodzinę, dzieci. To oczywiście nic złego, nie są nikim gorszym. Po prostu to nie było dla mnie.
0
@R_da_Souza_Faria Co jest złego w psychologu sportowym? Większość sportowców na najwyższym poziomie, korzysta z tego typu pomocy.
1
i na front...
1
@Bobo25 Xavi i Iniesta to najlepsi pomocnicy w historii. Półkę niżej są tacy piłkarze jak Kroos, Busquets czy Modric.
4
@Bobo25
Kroos piłkarsko to ten sam poziom co Xavi, serio? :D Ile ty lat piłkę nożną oglądasz? Żaden inny pomocnik nie miał takiego wpływu na drużynę jak Xavi, jedyne co możesz porównywać to zdobyte puchary, nie poziom gry na boisku.
4
@Bobo25 Kroos piłkarsko nie miał żadnego podjazdu do Xaviego, jedynie zdobyte puchary na podobnym poziomie. Niemiec nigdy nie miał takiego wpływu na drużynę co Xavi i powie ci to każdy kibic piłki nożnej, poza kibicami Realu.
2
@Traba727 To do kogo byś porównał np Inieste, Xaviego, Zidane, Ronaldinho? Kto według ciebie teraz jest na ich poziomie piłkarskim? Skoro to tylko Messi i Ronaldo byli wybitni, nikt więcej.
2
@Gall Ale przecież ja nigdzie nie napisałem, że Vinicius na nią nie zasłużył. Chodzi o sam zjazd plebiscytu i to jacy piłkarze są faworytami i jacy zajmują miejsca na podium. Oni piłkarsko nie mają żadnego podjazdu, do tych sprzed kilku dobrych lat. Nie ma już takich wybitnych jednostek jak np Iniesta, Xavi, Neymar którzy nigdy nie wygrali złotej piłki, teraz są tylko bardzo dobrzy piłkarze - nic więcej.
4
@Bobo25 Tylko nie zwracasz uwagi na to, kto zawsze był za plecami Leo i Ronaldo, tam byli znakomici piłkarze. Od ostatnich lat na podium potrafią być zawodnicy średni, którzy nie mają podjazdu do tych z 3/4/5 miejsca sprzed kilku-kilkunastu lat. Poziom piłkarski zawodników zjechał strasznie na przestrzeni kilku lat, nie ma już wybitnych piłkarzy.
5
@Kubsoleon Kiedyś było dużo więcej wybitnych jednostek. Takich jak Iniesta, Xavi, Neymar, Suarez, Henry. Oni nigdy nie zdobyli złotej piłki, a gdyby grali teraz po odejściu Ronaldo i Messiego, to jakiś Vinicius nie miałby do nich podjazdu w tym plebiscycie.
3
@Kubsoleon A gdzie ja napisałem, że nie zasłużył? Chodzi o sam poziom a konkretnie zjazd tego plebiscytu. Teraz o złotą piłkę, będą walczyć piłkarze dobrzy, a nie wybitni tak jak było za czasów Messiego, Ronaldo, Xaviego, Iniesty, Neymara, Ronaldinho, Henrego czy Suareza.
54
Leo Messi w wieku 23 lat, kiedy wygrał złotą piłkę i Vinicius w tym samym wieku, gdzie jest głównym faworytem do wygrania złotej piłki :D
https://x.com/toyor_pr/status/1797928032147243279
18
i bardzo dobrze