Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lanosss jakiego? strona Borussi dodała bardzo podobny filmik
9
Borussia gra finał u siebie
5
Gotowi na finał? :D
4
@FabianekMrozek Przecież wiele osób uważało, że to Haaland powinien dostać złotą piłkę a nie Messi. Pisanie, że każdy miał to gdzieś jest głupotą, bo przecież zajął 2 miejsce i przegrał minimalnie z Leo.
0
@Rewolucja123 wrzody ma od mało zdrowego jedzenia, alkoholu i używek.
0
@Safrani @shinthps @MichuZ44 wyczucia ironii to wy panowie nie macie.
2
Komentarz usunięty
1
@Rust_Cohle nastaw sobie bota czyli @MesQueUnClub96
1
Ile średnio spędzacie godzin w internecie? U mnie jest to tak 2-3h dziennie.
0
Ale sie zagotował. Kim jest tego chłopaczek? wszędzie go pełno.
https://x.com/doloremortis/status/1796164751627530750
0
@stone80 spadł z balkonu bezpośrednio na ławke.
9
Na trzeźwego pewnie człowiek by sie cały połamał.
68
Uwielbiam czytać szpileczki kibiców na Twitterze :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Rewolucja123 ciężki wygrać na punkty, będąc tylko lepszym w boksie.
9
Polecam wam ten serial
0
@pioz123 To w piłce nożnej nie jest ważne każde zagranie?
15
jakie to jest prawdziwe :D
https://x.com/Rusherflyyy/status/1796211399380660262
4
@tomek8756 Nigdy nie zrozumiem fenomenu tego Wojewódzkiego. Chłop ma 60 lat a mentalnie chyba z 15.
24
@Popitek12 to mogłeś być ty.
2
@MessiForeverTheBest bądźmy poważni, esport to nie sport :D
0
W jakim sporcie według was, kobiety mogą nawiązać równą walke z mężczyznami?
3
dobrze, że miały kaski na głowie :D
2
@Faro jak to 70 kilogramowy szczypiorek :D
0
ale mały wariacik
41
@TR3YWAY Czemu Robert nie gra z ładnymi Hiszpankami w stanikach?
10
@Rust_Cohle chorągiewka :D
0
Flick bardzo płynnie mówi po Angielsku, ktoś tu pisał ostatnio, że mówi tylko po Niemiecku i ma tłumacza.
0
Włączyłem tego Hurkacza i zmęczył mnie ten ping-pong po 5 minutach. Nie mógłbym tego oglądać z przyjemnością :D
0
Co na to ambasada Argentyny?