0

@Aragorn33 wpłynęło zawiadomienie o tym przestępstwie do prokuratury, więc jakimś spamem czy fejkiem to nie jest.

0

Chajzer...


1

Największa ulga to ta, że nie będzie pieprzenia głupot na konferencjach i robienie z siebie idioty na ławce rezerwowych. Czy wygramy coś z Flickiem? Nie wiem, ale jestem przekonany, że poprawimy sie pod względem fizycznym i motorycznym, taktyka będzie dobierana indywidualnie pod przeciwnika, co za czym idzie dużo więcej wariantów w ofensywie, bo dużo trudniej będzie rywalom nas rozkminić. W końcu będziemy drużyną a nie pojedynczymi jednostkami, bez schematów i ustawienia.

0

@Rupert_Haubica Potrzebny jest skuteczny napastnik, lekko sie zdziwi Flick jak zobaczy naszych asów z ataku.

0

@Lucyfffer @ranger3120 az tak on zły?

2

Lothar Matthäus:

"Styl Flicka pasuje do Barcelony. Hansi chce, aby jego zespoły grały ofensywnie i atrakcyjnie. Z Pepem Guardiolą Barcelona była spektaklem i prezentowała wspaniały futbol, a dzięki Hansiemu można uzyskać tę magię z powrotem. W reprezentacji mianował Gündogana kapitanem, co świadczy o ich szczególnej relacji. Będzie też aranżował młode perełki, ponieważ jest promotorem talentów. Jestem szczęśliwy, że tam trafi. Był w kontakcie z Barceloną przez długi czas i klub wyciągnął do niego rękę. Hansi był cierpliwy i teraz może przejść do klubu absolutnie światowego."

[@mundodeportivo]

1

@takisobiektos No pokazał, ale ty wariacie umniejszasz trenerowi zdobyty sekstet i porównujesz go do trenerów, którzy nic nie wygrali na arenie Europejskiej, to jest chore, bo na siłę szukasz wymówki, żeby mu umniejszyc jakimiś głupimi argumentami o covidzie, bo był jeden mecz a nie dwumecz. Kto miał nadrobić straty z pierwszego spotkania, Barcelona co została zgwałcona 8:2? Lyon co dostał 3:0? czy Chelsea co dostało 7-1 w dwumeczu? Mam jeszcze jedno pytanie, jaki covid miał wpływ na dominację Bayernu w Lidze i Pucharze za jego czasów? Xabiemu Alonso też tak umniejszasz osiągnięć?, bo nie ma doświadczenia. Czy sie podniecasz i widzisz go w największych klubach na świecie?

0

@takisobiektos Ty to jak zdarta płyta, powtarzasz tylko jedną rzecz. Twoim tokiem rozumowania, każdy trener jest słaby, nawet Guardiola, bo co roku odpadał i kompromitał się w Lidze Mistrzów.

0

@takisobiektos Jaki ty jesteś dzieciak mentalnie, aż mi się przypomniała podstawówka i teksty "nie popłacz sie" albo "twoja stara". Żaden trener nie jest gwarancją sukcesu w sporcie. Dlaczego miałbym płakać o piłkę nożną? Mam 25 lat a oglądanie Barcelony to tylko dodatek i hobby w życiu. Jak miał prowadzić dłużej, skoro spełniał sie innej roli i mówił o tym otwarcie? Jego największym marzeniem było prowadzenie reprezentancji Niemiec, stąd przez tyle lat byl asystentem Loewa i szkolił sie na przyszłego trenera kadry. Nagle pojawiła sie oferta z Bayernu, poszedł i wygrał wszystko co sie da. Mając z tyłu głowy, że jest oferta prowadzenia kadry to nawet sie nie zastanowił i zostawił Bayern, który był tylko przystankiem.

0

@takisobiektos Co ma covid do tego? Ktoś by straty odrobił z pierwszego spotkania w tamtym sezonie?. Chłop przejął zespół pod koniec roku od tragicznego Kovaca, gdzie Bayern był 5 w Lidze i wszyscy skazywali sezon na straty. Przyszedł Flick, zrobił z nich potworów pod względem fizycznym i motorycznym, tracili mało bramek i strzelali mnóstwo ( miał liczby na poziomie Guardioli, gdzie Pep jest największym w historii) W kolejnym sezonie zdominował ligę i odpadł pechowo w Lidze mistrzów, przez to, że Robert sie połamał na reprezentacji, a był najważniejszym zawodnikiem w drużynie. Guardiole, Kloppa, Ancelottiego też rozliczasz z każdego odpadniecie z Ligi Mistrzów i im umniejszasz?

1

@Roobo Jakie 30 lat? Skoro 20 lat był dyrektorem sportowym kierownikiem i asystentem. Nie masz żadnej wiedzy na jego temat.

0

@takisobiektos Super, jedyny wasz argument, żeby mu umniejszać jest reprezentacja. Która ma bardzo małe przełożenie na klubową piłkę. Nie może sobie kupić zawodników pod swój styl gry, tylko musi grać zawodnikami których ma, a to robi bardzo dużą różnice.

0

@KamQiX Po karnych porażka to nie remis w statystykach? Wynik liczy sie do 90 minuty.

12

@takisobiektos Chłop wygrał więcej pucharów w Bayernie niż przegrał spotkań, a ty go porównujesz do Slota, mocne.

6

Hansi Flick: zapomnij o stylu La Masii, czas nauczyć sie czegoś innego.

Pau Cubarsi:


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

22

Takich widoków wam i sobie życzę.

https://x.com/burnerdeniz/status/1788981304605778431

0

@takisobiektos Bez piłki może i tak, on jest idealny do ataków pozycyjnych. Nie widziałem przez cały sezon, żeby minął kilku zawodników na szybkości czy dryblingu. Tak jak robi to np Yamal czy Nico.

0

Najbardziej martwi mnie Raphinha, on nie ma szybkości i dryblingu do szybkich kontr i bezpośredniego grania, a to preferuje Flick. Chciałbym żeby został, ale nie zdziwię się jak odejdzie albo będzie grał ogony.

0

@kigani Ludzie jak już narzekają, to na to w jaki sposób został zwolniony. Nie widziałem osoby który otwarcie pisała o tym, żeby został.

0

@bartas97 wy to zawsze odwracacie kota ogonem, ale jak to mówią - tylko prawdziwi faceci potrafią przyznać sie do błędu.

0

@macio_944 Macie bardzo krótką pamięć, skoro cieszyliscie sie z przyjścia Laporty na drugą kadencję. Wyniki sportowe, zasłoniły to jakim był oszustem i złodziejem w tamtych latach. Przekręty podatkowe, wyciąganie klubowych pieniędzy dla własnych biznesów, zapłacił najwięcej prowizji przy transferach w historii, znajomym którzy byli agentami, zatrudnianie znajomych-rodziny bez kompetencji do pracy, wpisywanie im wysokich odszkodowań i dawanie bardzo dużych wypłat, problemy z narkotykami i afery związane z kobietami. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać, ale szkoda czasu, bo socios kolejny raz wybrało oszusta.

0

@HypeR A co on znachor? że kontuzji nie będzie? Ludzie sobie wyobrażają, że przychodzi cudotwórca, a to tylko człowiek, który popełnia błędy i się na nich uczy.

0

Piłka nożna nie ma miejsca na sentymenty, przez pieszczenie sie nad zawodnikami/trenerami jesteśmy gdzie jesteśmy. Xavi powinien już dawno wylecieć, a Laporta pozwolił mu niszczyć drużynę tylko dlatego, że był legendą i mówił o tym publicznie. Xaviego trzeba godnie pożegnać, szczerze podziękować, bo zasłużył na to i jak najszybciej zapomnieć o nim jakim był trenerem w Barcelonie.

2

@bartas97 To idź sie też dojeb do Pereza na notatniku, bo on jest specjalistą w traktowaniu legend w "okropny sposób". Piłka nożna nie ma miejsca na sentymenty i ty jako kibic Realu powinieneś wiedzieć o tym najlepiej. Więc nie bądź hipokrytą.

0

@Nazio_87 mają ważne kontrakty, więc powodzenia :D

0

Najgorsze jest to, że my mamy tylu flegmatycznych zawodników, że spora część nie pasuje do Niemieckiej myśli szkoleniowej Flicka.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TR3YWAY znając ten cyrk to pewnie tak.

7

Powinni dać oficjalną informacje przed meczem. Xaviemu należy sie godne pożegnanie, przed ostatnim spotkaniem ligowym.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?