1

@LukaszFan przytył bardzo dużo w krótkim czasie, gdzie czytałem, że ponad 30kg.

17

Jeszcze Wirtza po drodze zgarnią dla Flicka, ale to są kozaki.


9

Widać, że chłop się nie oszczędza.


0

@PatrykBarca Samym darciem mordy wygrał tryplet i lige w kolejnym sezonie?. Zmienił zespół mentalnie, fizycznie i motorycznie. Przejął zespół po Kovacu, gdzie sezon był skazywany na straty i mieli 5 miejsce w Lidze. Ja wiem, że doświadczenie ma małe ale umniejszanie tego typu osiągnięć jest idiotyczne i żałosne. Jest to idealny trener do gaszenia pożaru i szybkiej zmiany gry/stylu, a nam właśnie taki ktoś jest potrzebny.

0

@ShawnC Wizualnie tak, nabrał sporo masy, ale to nie jest kluczowe dla piłkarza. Bardziej chodzi mi o siłę, kondycję czy wytrzymałość.

0

@Nazio_87 Najważniejsze pytanie jest takie, czy naszych piłkarzy da sie tak szybko przestawić pod względem fizycznym i motorycznym. Bardzo duże ryzyko kontuzji i urazów jak sie przykreci za mocno śrubę. Moim zdaniem nie da się zmienić coś w kilka miesięcy, jak od kilku lat było to zaniedbane i przykładało sie temu mało uwagi.

1

@tbas Co ma reprezentacja do klubu? Całkiem inna etyka pracy, z którą nie poradziło sobie wielu dobrych trenerów klubowych.

3

Ogromne pieniądze, jak na Ekstraklase.


"Weszło": Marek Papszun w Rakowie Częstochowa zarobi 200-250 tysięcy złotych miesięcznie.

1

@Qlimax86 I kto będzie grał za niego? Masz jakiegoś sensownego kandydata?

2

@Rewolucja123 Ja tylko przypomnę, że Xavi zarabia 8+4 dla sztabu, rocznie wychodzi 12 mln euro. Arteta, Xabi Alonso mają połowę tego. Mourinho w Romie i Tuchel w Bayernie zarabiali po 9-10, a taka legenda jak Ancelotti, ma tylko milion euro więcej od Xaviego, czyli 13 mln euro. Co do transferów, Xavi wydał ponad 200 mln euro na transfery, są to duże pieniądze, patrząc na fakt jak krótko jest w klubie.

1

@Popitek12 Jestem z ciebie dumny, wzorowy obywatel.

1

@Kidd Tak to prawda, często mam wrażenie, że ludzie którzy wybierają 11 sezonu, są ślepi i nie mają podstawowej wiedzy o piłce nożnej.

3

@Culer9002 Moim zdaniem David Raya zasłużył na nagrodę bramkarza sezonu. Mial najwięcej czystych kont w Lidze i najmniej straconych, bo tylko 29.

1

@Lanosss Osobiście nie widziałem. Byłoby dość zabawnie, gdyby ktoś to zrobił i trollował Argentyne, z którą nie da sie podyskutować kulturalnie na argumenty.

7

Musicie założyć ambasade Portugalii, będziecie walczyć na noże z Argentyną.

0

@BORO_12 bardzo mocny, ogromna jakość i umiejętności indywidualne.

2

@vangoor Wybór jest bardzo prosty, Xavi nawet z MSN by nie ogarnął. My mamy bardzo mocną kadrę, odpowiedni trener robi z Barcelony jedną z najlepszych drużyn na świecie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Kto według was był najbardziej niedocenionym piłkarzem w historii tego sportu? Dzisiaj sobie tak myślałem o tym i najczęściej do głowy przychodzi mi Sergio Busquets.

0

@Kidd o matko, coś go nie lubi ewidentnie.

0

@MesQueUnClub96 Ben White jest?

0

@Lucyfffer Skoro ty nie widzisz, że sie odkleiłes i wrzuciłeś wszystkich do jednego worka, to współczuję.

7

Twitter wyjaśnił farmazona :D


3

@Jonyx Kross to firma z rowerami :D

2

@Popitek12
Guardiola - 10
Sir Alex - 9
Mourinho - 7
Ten Hag - 3

4

@NeroTFP1 Może po prostu Kroos do końca sam nie wiedział co chce zrobić. Nie zdziwiłbym się gdyby wstępnie był dogadany co do przedłużenia kontaktu, a ostateczną decyzje o odejściu podjął na dniach.

1

@Objectivo Gdzie Alonso do Kroosa, oczywiście z całym szacunkiem do Xabiego.

3

Ale Real odczuje brak Kroosa, nie da sie tego chłopa zastąpić. Ogromne osłabienie w środku pola.

1

@Deltta A mógłbyś napisać co o może dac? a nie dał przez tyle lat w barwach Barcelony.

0

@maroon A ja osobiście jestem fanem niemieckiej myśli szkoleniowej. Trenerze którzy nie są zamknięci na jeden styl, dobierają taktykę indywidualnie pod przeciwnika. Przygotowanie fizyczne i motoryczne to fundament ich pracy, a w zespole najważniejsza jest drużyna a nie pojedyncze jednostki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?