Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ranger3120 Jak mnie wkurwisz, to zaraz może być walka podobnego kalibru.
0
@creativeopinion To ja już mam tak, w wieku 25 lat haha. Identycznie spędzam wolny czas jak ty.
1
@Aragorn33 Przecież często sędziowie liczą zawodnika, który słania sie na własnych nogach. Widocznie tak jest w przepisach, skoro tak często to robią. Wydaje mi sie, że tu chodzi o brak zdolności do walki w danym momencie i to, że stał na nogach nie ma nic do tego, bo był po prostu odcięty i miał nogi z waty, a przed upadkiem uratował go narożnik.
0
@Aragorn33 Przecież był liczony :)
13
Jego to trzeba kijem od golfa bić, żeby padł i nie wstał
0
@Pawlak1992 No dla mnie to już wróżenie z fusów. Nikt nie wie co by było gdyby.
0
@zodiak_10 Ale ma też choroby psychiczne i jest po próbie samobójczej. Pieniążki najwidoczniej szczęścia mu nie dają.
2
@zodiak_10 Co mają pieniążki do zdrowia psychicznego? :D Mało to bogatych ludzi którzy z depresją i dwubiegunówką popełniają np samobójstwo?
0
@Pawlak1992 A nie było czasem, rundy różnicy na korzyść Tysona do tamtego momentu? Pierwsze dwie na 100% wygrał Ukrainiec.
2
Mało argumentów ma Fury z Usykiem. Gdyby nie warunki fizyczne, to czysto sportowo jest poziom niżej. Usyk technicznie, taktycznie i motorycznie jest najlepszy na świecie.
2
Panowie, jak my dobrze typujemy :D profesorka z naszej strony.
1
Fury musi przed czasem moim zdaniem.
1
@adi7adi8 Usyk moim zdaniem, częściej trafiał i ciągle byl w ofensywie.
0
@kaamil1910 zobaczysz karty sędziowskie po walce, wtedy dopiero sie zdziwisz.
2
@Allbi Najlepsze i tak jest to jak rundy liczył. Ślepy nawet lepiej by policzył.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
4-4 pięknie sie to ogląda.
0
@kaamil1910 Trzy razy mocno trafił. Fury był wycofany i trafił raz znacząco. Presja też sie liczy dla sędziów a Usyk był w ofensywie.
1
4-3 moim zdaniem
0
Taki wielki chłop, a rusza sie z takim luzem, pojebane i niespotykane.
0
Usyk wygrał pierwszą rundę.
6
Az chce sie czytać dyskusje na temat sportu. Jak dobrze, że freaki juz sie skończyły.
0
Fury ma dwubiegunowość, ciekawe która jego wersja będzie dzisiaj w ringu.
6
Pep będzie trenerem City w przyszłym sezonie.
0
@FcPortoFan1999 nadal wszystko będzie otwarte w ostatniej kolejce.
0
Najlepsze jest to, że w ostatniej kolejce Ekstraklasy jest multi-liga a tylko 4 wozy VAR. Mogą być cyrki, patrząc na fakt, że walka o mistrzostw i pucharu otwarta + kilka drużyn może wylądować w 1 lidze.
0
@Jerry19 chcesz obejrzeć patologie za darmo? to idź pod żabke, dzisiaj sobota, więc sie pewnie sporo dzieje.
0
@ViscaelBarca2007 Czyli wygląda źle haha. Myślałem, że sobie radzi.
0
@MesQueUnClub96 słabo wygląda w Tottenhamie?
1
Bayern chce Emersona.