3

@ranger3120 Jak mnie wkurwisz, to zaraz może być walka podobnego kalibru.

0

@creativeopinion To ja już mam tak, w wieku 25 lat haha. Identycznie spędzam wolny czas jak ty.

1

@Aragorn33 Przecież często sędziowie liczą zawodnika, który słania sie na własnych nogach. Widocznie tak jest w przepisach, skoro tak często to robią. Wydaje mi sie, że tu chodzi o brak zdolności do walki w danym momencie i to, że stał na nogach nie ma nic do tego, bo był po prostu odcięty i miał nogi z waty, a przed upadkiem uratował go narożnik.

0

@Aragorn33 Przecież był liczony :)

13

Jego to trzeba kijem od golfa bić, żeby padł i nie wstał


0

@Pawlak1992 No dla mnie to już wróżenie z fusów. Nikt nie wie co by było gdyby.

0

@zodiak_10 Ale ma też choroby psychiczne i jest po próbie samobójczej. Pieniążki najwidoczniej szczęścia mu nie dają.

2

@zodiak_10 Co mają pieniążki do zdrowia psychicznego? :D Mało to bogatych ludzi którzy z depresją i dwubiegunówką popełniają np samobójstwo?

0

@Pawlak1992 A nie było czasem, rundy różnicy na korzyść Tysona do tamtego momentu? Pierwsze dwie na 100% wygrał Ukrainiec.

2

Mało argumentów ma Fury z Usykiem. Gdyby nie warunki fizyczne, to czysto sportowo jest poziom niżej. Usyk technicznie, taktycznie i motorycznie jest najlepszy na świecie.

2

Panowie, jak my dobrze typujemy :D profesorka z naszej strony.

1

Fury musi przed czasem moim zdaniem.

1

@adi7adi8 Usyk moim zdaniem, częściej trafiał i ciągle byl w ofensywie.

0

@kaamil1910 zobaczysz karty sędziowskie po walce, wtedy dopiero sie zdziwisz.

2

@Allbi Najlepsze i tak jest to jak rundy liczył. Ślepy nawet lepiej by policzył.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

4-4 pięknie sie to ogląda.

0

@kaamil1910 Trzy razy mocno trafił. Fury był wycofany i trafił raz znacząco. Presja też sie liczy dla sędziów a Usyk był w ofensywie.

1

4-3 moim zdaniem

0

Taki wielki chłop, a rusza sie z takim luzem, pojebane i niespotykane.

0

Usyk wygrał pierwszą rundę.

6

Az chce sie czytać dyskusje na temat sportu. Jak dobrze, że freaki juz sie skończyły.

0

Fury ma dwubiegunowość, ciekawe która jego wersja będzie dzisiaj w ringu.

6

Pep będzie trenerem City w przyszłym sezonie.


0

@FcPortoFan1999 nadal wszystko będzie otwarte w ostatniej kolejce.

0

Najlepsze jest to, że w ostatniej kolejce Ekstraklasy jest multi-liga a tylko 4 wozy VAR. Mogą być cyrki, patrząc na fakt, że walka o mistrzostw i pucharu otwarta + kilka drużyn może wylądować w 1 lidze.

0

@Jerry19 chcesz obejrzeć patologie za darmo? to idź pod żabke, dzisiaj sobota, więc sie pewnie sporo dzieje.

0

@ViscaelBarca2007 Czyli wygląda źle haha. Myślałem, że sobie radzi.

0

@MesQueUnClub96 słabo wygląda w Tottenhamie?

1

Bayern chce Emersona.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?