0

@pt9 Ja już mam wywalone jajca w ten styl, wole wygrywać po brzydkiej grze, niż grać ładnie dla oka i nic z tego nie mieć. Real gra najprościej jak sie da, nie ma tam wiele schematów, a potrafią w ten sposób wygrywać Lige Mistrzów.

0

@MesQueUnClub_87 Cancelo odpocznie i zagra Fort, według hiszpańskich gazet.

3

@NeroTFP1 Taktycznie Ernesto to jest klasa sama w sobie.

17

Ernesto przegrał tylko 7 spotkań ligowych przez 3 lata w Barcelonie.


0

@Kondziubarca też mi się tak wydaje, że decyzja już zapadła i odejdzie latem.

0

@Cvzx wydaje mi sie, że tak.

1

@kulek22 coś w tym stylu :)

1

Araujo bez powołania, podobno drobny uraz, ciekawe ile jest w tym prawdy. Nie zdziwię sie, jak nie zagra już do końca sezonu, bo Barcelona planuje przyszły sezon bez Urugwajczyka.

2

polecam wam zobaczyć


1

Arteta:

„Pewnego dnia wrócę do Hiszpanii. Mój kraj bardzo mnie przyciąga. Zawsze mam w pamięci nasz sposób życia i kulturę. Zawsze mówiłem, że pewnego dnia wrócę”.


1

@Roobo Tyle mamy kasy, że juniorom zabrali śniadania/obiady w klubie, żeby ograniczyć wydatki. Podobna sytuacja jest z seniorami, gdzie nie latają już tak często samolotem na mecz, tylko jeżdżą autobusami, żeby oszczędzić pieniążki, których w kasie klubowej po prostu braku.

0

a może Ewke za Roque? dużo lepsze zgranie z Lewym, bo ta sama reprezentacja.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

grubo...


0

@priest9999 dla mnie to brzmi jak ewentualna wymówka, po słabym spotkaniu w naszym wykonaniu.

0

Oddamy jutro punkciki biednym kolegom?

Xavi: Almeria zasługuje na więcej punktów niż ma.

0

@ViscaelBarca2007 Przerąbane być następcą Pepa, na każdym kroku byłby porównywany do niego

0

Będzie sporo chętnych na Dovbyka


3

no i w pizdu, wylądował...


5

Specjalnie sobie zapisywałem nazwiska zawodników, kto odeszli w ostatnim czasie do Arabii, a teraz chcą wrócić do Europy:

Milinkovic-Savic, Neves, Brozovic, Saint-Maximin, Fabinho, Koulibaly, Henderson, Veiga, Mitrovic, Diallo, Demiral, Ekambi, Jota, Laporte. Można też dodać Neymara i Benzeme, po których widać, że są tam za kare.


14

8

Piękny to był piłkarz


7

@Popitek12 Cristiano Ronaldo, powstaje o nim najwięcej memów po Mistrzostwach Świata.

2

@bartas97 Nawet nie jest nominowany w tej kategorii, bo rozpatrywany jest jako zawodnik sezonu, a nie może być w dwóch plebiscytach.

0

Kto zostanie najlepszym zawodnikiem sezonu La Ligi do 23 roku życia? Yamal czy Nico? Nico czy Yamal?

2

@tbas To po co go kupili za tak ogromne pieniądze, kilka miesięcy temu? Głowie ludzie na la rambli, mają problem o to, że w tak fatalnej sytuacji finansowej Barcelona kolejny raz wyrzuciła pieniądz w błoto, kupując zawodnika na którego nie ma planu.

3

@NeroTFP1 Dlaczego nie chce zarabiać więcej od sportowców? Przecież on idzie do cyrku, a nie federacji sportowej. Płacą tam, za ilość osób które kupią ppv, a nie poziom sportowy.

2

@kigani Dlaczego podoba ci sie sprzedaż Araujo, Raphinhi? przecież po odejściu Urugwajczyka, tracimy filar w obronie i kluczowego zawodnika, kto tam ma grać za niego? Druga sprawa: jaką masz pewność, że Nico da tyle co Raphinha? Brazylijczyk od przyjścia jest gwarancją double-double w sezonie. Więc osobiście, dla mnie tego typu wymiana to kombinowanie na siłe i szukanie problemów. Jak ma przyjść Nico, to nie kosztem Raphinhi, bo to bez sensu. Jedynym sensownym transferem jest sprzedaż De Jonga i kupno Kimmicha, chociaż sam Niemiec nie jest naszym rozwiązaniem problemu z defensywnym pomocnikiem.

22

Dobre :D


0

@RosjaninBut Możliwe, że bzdury. To dyskusja dla zabawy, co by było gdyby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?