Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 Ja już mam wywalone jajca w ten styl, wole wygrywać po brzydkiej grze, niż grać ładnie dla oka i nic z tego nie mieć. Real gra najprościej jak sie da, nie ma tam wiele schematów, a potrafią w ten sposób wygrywać Lige Mistrzów.
0
@MesQueUnClub_87 Cancelo odpocznie i zagra Fort, według hiszpańskich gazet.
3
@NeroTFP1 Taktycznie Ernesto to jest klasa sama w sobie.
17
Ernesto przegrał tylko 7 spotkań ligowych przez 3 lata w Barcelonie.
0
@Kondziubarca też mi się tak wydaje, że decyzja już zapadła i odejdzie latem.
0
@Cvzx wydaje mi sie, że tak.
1
@kulek22 coś w tym stylu :)
1
Araujo bez powołania, podobno drobny uraz, ciekawe ile jest w tym prawdy. Nie zdziwię sie, jak nie zagra już do końca sezonu, bo Barcelona planuje przyszły sezon bez Urugwajczyka.
2
polecam wam zobaczyć
1
Arteta:
„Pewnego dnia wrócę do Hiszpanii. Mój kraj bardzo mnie przyciąga. Zawsze mam w pamięci nasz sposób życia i kulturę. Zawsze mówiłem, że pewnego dnia wrócę”.
1
@Roobo Tyle mamy kasy, że juniorom zabrali śniadania/obiady w klubie, żeby ograniczyć wydatki. Podobna sytuacja jest z seniorami, gdzie nie latają już tak często samolotem na mecz, tylko jeżdżą autobusami, żeby oszczędzić pieniążki, których w kasie klubowej po prostu braku.
0
a może Ewke za Roque? dużo lepsze zgranie z Lewym, bo ta sama reprezentacja.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
grubo...
0
@priest9999 dla mnie to brzmi jak ewentualna wymówka, po słabym spotkaniu w naszym wykonaniu.
0
Oddamy jutro punkciki biednym kolegom?
Xavi: Almeria zasługuje na więcej punktów niż ma.
0
@ViscaelBarca2007 Przerąbane być następcą Pepa, na każdym kroku byłby porównywany do niego
0
Będzie sporo chętnych na Dovbyka
3
no i w pizdu, wylądował...
5
Specjalnie sobie zapisywałem nazwiska zawodników, kto odeszli w ostatnim czasie do Arabii, a teraz chcą wrócić do Europy:
Milinkovic-Savic, Neves, Brozovic, Saint-Maximin, Fabinho, Koulibaly, Henderson, Veiga, Mitrovic, Diallo, Demiral, Ekambi, Jota, Laporte. Można też dodać Neymara i Benzeme, po których widać, że są tam za kare.
14
Leo Messi (22 lata)
https://x.com/stopthatmessiii/status/1790769613736673482
8
Piękny to był piłkarz
7
@Popitek12 Cristiano Ronaldo, powstaje o nim najwięcej memów po Mistrzostwach Świata.
2
@bartas97 Nawet nie jest nominowany w tej kategorii, bo rozpatrywany jest jako zawodnik sezonu, a nie może być w dwóch plebiscytach.
0
Kto zostanie najlepszym zawodnikiem sezonu La Ligi do 23 roku życia? Yamal czy Nico? Nico czy Yamal?
2
@tbas To po co go kupili za tak ogromne pieniądze, kilka miesięcy temu? Głowie ludzie na la rambli, mają problem o to, że w tak fatalnej sytuacji finansowej Barcelona kolejny raz wyrzuciła pieniądz w błoto, kupując zawodnika na którego nie ma planu.
3
@NeroTFP1 Dlaczego nie chce zarabiać więcej od sportowców? Przecież on idzie do cyrku, a nie federacji sportowej. Płacą tam, za ilość osób które kupią ppv, a nie poziom sportowy.
2
@kigani Dlaczego podoba ci sie sprzedaż Araujo, Raphinhi? przecież po odejściu Urugwajczyka, tracimy filar w obronie i kluczowego zawodnika, kto tam ma grać za niego? Druga sprawa: jaką masz pewność, że Nico da tyle co Raphinha? Brazylijczyk od przyjścia jest gwarancją double-double w sezonie. Więc osobiście, dla mnie tego typu wymiana to kombinowanie na siłe i szukanie problemów. Jak ma przyjść Nico, to nie kosztem Raphinhi, bo to bez sensu. Jedynym sensownym transferem jest sprzedaż De Jonga i kupno Kimmicha, chociaż sam Niemiec nie jest naszym rozwiązaniem problemu z defensywnym pomocnikiem.
22
Dobre :D
0
@RosjaninBut Możliwe, że bzdury. To dyskusja dla zabawy, co by było gdyby.