Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker To ty zachowujesz sie jak odklejeniec i porównujesz średniaki do Barcelony. Rok temu jak Real przegrał z nami ligę z potezną przewagą i dostał baty 4:0 w Lidze Mistrzów, też ich porównywałes do średniaków typu Lipsk, Milan? A my byliśmy bardzo mocni, bo wygraliśmy Lige i Superpuchar? Czy już inna była narracja, bo sie gubisz.
0
@Safrani De Jong jest kluczowy? jest w formie? że piszesz o kontuzjach Depaya, gdzie De Jong sie ciągle łamie i formie Coutinho? której Holender nie ma. Nawet Artur dawał dużo więcej w środku pola od Holendra.
2
@Zoker Czyli ty porównujesz nas do Ajaxu, Napoli, Lipska, Milanu? Barcelona w kryzysie jest kilka stopni nad nimi. Oni od zawsze sprzedają kluczowych zawodników.
0
@Safrani Coutinho który miał podejście jak De Jong. Depay też się upierał, że chce zostać. Podobnie jak Artur Melo czy Semedo.
1
@Zoker Wymień mi chociaż jeden zespół z topu, który sprzedał swojego 25 letniego najlepszego obrońcę. Co inne gdybym on ma 30 lat, to idzie zrozumieć ale to jest dzieciak jeśli chodzi o środkowego obrońcę, a już jest liderem zespołu.
0
@Zoker Po co godny następca? Żeby rywalizować o puchary, które są kluczowe w naszej sytuacji finansowej? To jeden obrońca, miał łatać wszystkie dziury i strzelać bramki za zawodników ofensywnych. Przecież na przestrzeni całego sezonu Araujo był najlepszym naszym obrońcą, wam dwumecz z Psg zaślepił obraz jego gry i to jak często ratował nas od straty bramek. Warto też dodać, że w pierwszym sezonie Xaviego, głownie dzięki jego grze w obronie, wygraliśmy Lige i Superpuchar.
0
@Safrani Ławka rezerwowych jest odpowiednim powodem, działa na każdego. Barcelona w ten sposób już "wygoniła" dziesiątki piłkarzy z klubu.
1
@Zoker To nie lepiej sprzedać np De Jonga, Fatiego, Garcie, za 100? przecież tego typu transferem, strzelamy sobie w kolano, bo nie znajdziesz na jego miejsce godnego następcę.
2
@Zoker Tylko wiesz o tym, że sprzedając Araujo cały hajs pójdzie na defensywnego pomocnika? Stracimy mnóstwo jakości w obronie i kupimy pomocnika, który może okazać sie kotem w worku, jak to najczęściej u nas bywa. Jak już chcą nowego pomocnika, to niech sprzedadzą De Jonga, a nie ruszają trzon zespołu, który jest przyszłością, bo Araujo ma dopiero 25 lat i z Cubarsim mogą stworzyć coś wyjątkowego, oni sie idealnie uzupełniają, żaden inny obrońca na świecie, nie ma profilu Araujo, który pasuje do nas idealnie.
0
@Safrani Ale to też wiesz, nie chciał odejść, bo Xavi i Laporta stali za nim murem i otwarcie mówili, że jest kluczowy. Teraz po tragicznym sezonie, gdzie trzeba zacząć sprzedawać, jest pierwszym zawodnikiem który powinien odejść. Trzeba mu powiedzieć otwarcie, że na niego sie nie liczy i będzie siedział na ławce, wtedy jestem przekonany że De Jong będzie chciał odejść.
3
@Cvzx Chcesz sprzedać Raphinhe? Który jako nieliczny chce umierać za te barwy, zawsze daje z siebie 100% i ma udział przy bramce średnio co 80minut. Na takich zawodnikach jak Raphinha, powinno budować sie drużynę, wtedy pojawi sie światełko w tunelu. Narzekasz na zarząd i ich decyzje a sam masz bardzo odklejone pomysły.
1
@takisobiektos Wy to ciągle powtarzacie to samo, nie biorąc pod uwagę faktu, że De Jong ma tak duży kontrakt, bo odroczył duzą część pensji z poprzednich sezonów. Podstawowy kontakt jest jak najbardziej w zasięgu drużyn z Anglii, gdzie według wielu byłby to główny kierunek jego odejścia.
13
@Katalończyk 99 Czemu nie bierzesz pod uwagę, kontuzji, kartek, słabszej formy? Cały sezon ma grać 17 letni Cubarsi? Czy może dasz tam Inigo, który nie ma doświadczenia w pucharach, Kounde, który gra tragicznie w środku, przesuwając go do środka obrony, tracimy klasowego bocznego obrońcę, czy może Faye? który jest kotem w worku? Podobnie jak Garcia.
11
Jak Deco sprzeda Araujo a zostawi De Jonga, to jest upośledzony i działa na szkode klubu.
1
@Spacedragon Nie wydaje mi sie, ma dużo gorsze wykończenie, pod tym względem strasznie obniżył loty.
12
Co za chłop haha
https://x.com/ChurchOfChelmo/status/1789722686450462925
0
@Pedri16Future przecież nikt nie napisał, że wraca na stałe.
0
@PatrychoO Chcą go wypożyczyć a on chce do Barcelony, wydaje mi sie, że są duże szanse na wypożyczenie.
0
Czekacie na Simonsa? świetny miał ten sezon w Bundeslidze
0
@Katalończyk 99 Nie był klasy światowej piłkarzem. Nawet Sergi Roberto ma dużo lepszą kariere od Pepa.
1
@MesQueUnClub96 ogólnie :) zajebisty piłkarz, który wygrywał puchary jako trener w mocnych klubach.
0
Który trener był klasy światowej piłkarzem i wygrał coś ważnego w klubie? Na pierwszą myśl przychodzi mi Zidane, Xavi i Xabi Alonso, a wam?
1
Mecze Ekstraklasy są jak walki Żuli pod sklepem. Umiejętności, charakteru, zaangażowania tam nie ma, ale i tak każdy ogląda, żeby sie pośmiać, ewentualne poprawić sobie humor.
12
Rutkowscy są nie do podrobienia
0
@MesQueUnClub96 Ja tylko przedstawiłem plan, co zrobić żeby odszedł. Osobiście sam wole żeby został.
1
@Deviler wystarczy posadzić go na ławce i powiedzieć, że sie na niego nie liczy.
8
Dzisiejsza młodzież mnie przeraża. Dzieci internetu, nic więcej.
14
Wszystkiego Najlepszego, życzymy również 28 urodzin w innym klubie.
5
Niesamowita kobitka
https://x.com/KoneserUnii/status/1789332421797683403
1
@Misiaczek09 z jego kontraktem, to dostać 50 mln będzie cudem.