38

Chore jest o to, kim Messi był dla Barcelony w wieku 23 lat.

https://x.com/stopthatmessiii/status/1791436875799871533

1

@Borry to niezłe porównanie.

0

@Linghunter88 Całkiem inny przypadek, za zwolnieniem waszego trenera była większość. Nawet śpiewali na stadionie o tym.

0

@DonCarletto Jestem przekonany, że po porażce z City pisałeś cos w tym stylu. Ale szkoda życia i czasu, żeby odkopać takie głupoty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Linghunter88 Co ty gadasz, Messiego to może 1/4 wyrzucała, strasznie naciągana historia. Co do Ancelottiego, zdecydowana większość była za tym, żeby go wywalić i dobrze o tym wiecie.

1

@TheNekro94 Moim zdaniem Xavi,bo ma bardzo mocną kadrę jeśli chodzi o nazwiska i potencjał. Koemana zespół wyglądał tragicznie jeśli chodzi o nazwiska.

13

Trzymam kciuki za Niemieckiego szkoleniowca w Barcelonie. Są to trenerzy którzy preferują nowoczesny futbol i nie mają zamkniętych głów na jeden styl, najważniejsza jest drużyna, a nie pojedyncze jednostki. Ciężka pracy to podstawa, mocne przygotowanie fizyczne i motorycznie to fundament ich pracy.

4

@Klejnot_Nilu Marzy mi się wymęczenie Ligi Mistrzów, wiesz? Nic mnie nie bawi jak umniejszanie trenerowi zdobytych pucharów. Skoro to takie łatwe, to czemu co roku sie kompromitujemy?

0

@DonCarletto Ja tylko stwierdzam fakty, ty nie masz argumentów to piszesz o jakimś płaczu. Poczułem sie jak w dyskusji na poziomie podstawówki, gdzie argumentem było "nie popłacz sie" albo "twoja stara". Ileż można to samo w kółko powtarzać? Nie lepiej merytorycznie porozmawiać jak dorośli ludzie, bo z tego co pamiętam, jesteś bliżej 30stki niz 10stki, jeśli chodzi o wiek.

0

@DonCarletto Dobrze ty jesteś wyjątkowy i nigdy złego słowa na swojego mentora nie powiedziałeś. Odbiłem tylko piłeczkę, bo dogryzasz ciągle o Xavim, a rok temu byliście w takiej samej sytuacji sportowej i przegraliście Lige z Barceloną, która była bardzo słaba.

0

@DonCarletto Wszyscy kibice waszego klubu. Wbijacie teraz szpileczki a sami zachowujecie się tak samo i zmieniacie zdanie jak wiatr zawieje. Rok temu był betonem, ślepym starym dziadkiem a teraz jest zbawcą. Nawet kibice na stadionie śpiewali o jego odejściu, ale macie krótką pamięć: jak to mówią, starość nie radość.

6

Jurgen Klopp o systemie Var:

Sposób, w jaki jest używany, jest zdecydowanie niewłaściwy. Głosowałbym przeciwko VAR.

Problem nie leży w samym systemie, lecz w ludziach, którzy go obsługują. Ponieważ nie możemy zmienić tych ludzi, więc głosowałbym za zniesieniem VAR.

[Fabrizio Romano]

1

@DonCarletto Najlepsze jest to, że rok temu wszyscy wyrzucaliscie Ancelottiego, po tym jak przegrał ligę w styczniu z Xavim i dostaliście baty 4:0 w Lidze Mistrzów.

4

On już wtedy puścił nam oczko


1

Tuchel to pan trener przy Xavim.

0

@Bartas7VeB to jakiś scenariusz do filmu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@cules100pro Dlaczego? myślałem, że Robert ma ponad 30 od następnego sezonu. Kylian ma mieć 15.

2

@Popitek12 No nie, ma już 40 lat i nazywa sie Wawrzyniak.

1

@Tarins To ten który dał np Lewemu ogromny rosnący kontrakt, bez względu na formę i występy?

4

@Popitek12 Goat nie gra na Euro. Ronaldo zawsze był na drugim miejscu i każdy normalny kibic, który nie jest zaślepiony to potwierdzi.

2

@Bobo25 Ale jaki sens ma rozmowa o kartkach, gdzie dwie to błędy sędziowskie? Widziałeś za co on dostał czerwoną? Przecież to był skandal.

0

@Pedri16Future Laporta to przecież przećpany idiota. Nie pamiętacie co sie działo za jego pierwszej kadencji? Taką krótka pamięć macie? Przecież on oszukiwał na vacie, podatkach, dawał łapówki, wyciągał pieniądze klubowe do własnych interesów, zapłacił najwięcej prowizji w historii klubu (swoim znajomym którzy byli agentami)

0

Brakuje tylko wotum nieufności.

0

@Transu96 Fatiego, Lengleta, Garcie, Desta, Torre, Riada i Juliana Araujo.

0

@Bobo25
Ma do ilości minut rozegranych. Jaki sens ma pisanie, ile strzelił bramek i jaką ma ocenę, skoro rozegrał 300 minut w sezonie?

11

@bart_azz Widziałeś ile minut rozegrał w tych 12 spotkaniach? Nie oglądasz spotkań Barcelony?

0

@Losiex Xaviemu wystarczy dać mikrofon na konferencji i każdego wkurwia.

6

@jerzychytrus A nie rok wcześniej? Remontada trochę zaślepiła naszą grę w Europie w tamtym sezonie. Dostaliśmy baty od Psg w pierwszym spotkaniu, a później kompromitacja z Juventusem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?