3

Ale Real odczuje brak Kroosa, nie da sie tego chłopa zastąpić. Ogromne osłabienie w środku pola.

1

@Deltta A mógłbyś napisać co o może dac? a nie dał przez tyle lat w barwach Barcelony.

0

@maroon A ja osobiście jestem fanem niemieckiej myśli szkoleniowej. Trenerze którzy nie są zamknięci na jeden styl, dobierają taktykę indywidualnie pod przeciwnika. Przygotowanie fizyczne i motoryczne to fundament ich pracy, a w zespole najważniejsza jest drużyna a nie pojedyncze jednostki.

0

@Lanosss szkoda Milanu :D

0

@Cvzx patrzą właśnie tylko na to przy wyborze trenera, przerażające to jest.

4

@Iniesta997 W tym sezonie zaliczył strasznie dużo kompromitacji różnicą 3/4/5 bramek z zespołami kadrowo gorszymi od swojego. Defensywe mają na poziomie spadkowicza, tracą sporo bramek po przez stałe fragmenty gry, gdzie u nas jest to dużym problemem od X lat. Nie ma tam schematów, jak zdobywają bramki to najczęściej strzałami z dystansu lub po akcjach indywidualnych. Nie potrafił wyciągnął Brighton z kryzysu do końca sezonu, nie ma doświadczenia w pucharach, co za czym idzie, duża szansa na kolejne kompromitacje w Lidze Mistrzów. Nigdy nie zarządzał dużymi nazwiskami w szatni, przy pierwszej okazji Laporta i piłkarze zrobią z niego kozła ofiarnego. W ostatnich 10 spotkaniach w Lidze, wygrał tylko raz. Jego zespół jest w ogromnym kryzysie, a on uciekł jak szczur z topiącego sie okrętu. Trzeba być upośledzonym, żeby kogoś takiego brać pod uwagę na przyszłego trenera Barcelony.

0

@Lucyfffer nie udawaj eksperta, wróżysz z fusów nic więcej.

3

matko boska, tylko nie on


2

@DonCarletto To teraz trzeba wszystkich Hiszpanów skreślić, bo Xavi jest slabiutki.

0

@Lucyfffer co oni mają wspólnego ze sobą?

10

Bayernowi kolejne nazwisko odpada. Marek wybrał złotówki w Polsce zamiast euro w Niemczech.

1

@Stinger_ Może był przemęczony? Każdy człowiek marzy o takim rocznym resecie od pracy.

0

@FcPortoFan1999 Nie ma chociaż jednego obiecującego?

0

Czy waszym zdaniem na przestrzeni kilku-kilkunastu lat jest szansa na Polskiego trenera w dużym Europejskim klubie? I dlaczego do dnia dzisiejszego, Polscy trenerzy są tak słabi, że najczęściej wylatują nawet z Ekstraklasy? Często widzę zdjęcia jak młodzi trenerzy od nas, szkolą sie za granicą z najlepszymi, ale później nie potrafią tego przełożyć w seniorskiej piłce. Chciałbym zobaczyć w ekstraklasie Polskiego trenera, który zdominuje naszą słabą ligę i będzie widać u niego plan i pomysł na drużynę.

2

@VegetaPolska Bez kitu :D Były też nagrywki z treningów jak dziurawił siatkę w bramce. Jeszcze w latach 90tych piłki często nie miały pianki amortyzującej, mógłby zabić gdyby trafił czysto w głowe.

2

Roberto Carlos był moim ulubionym zawodnikiem. Szkoda, że grał w klubie którego nie lubię, delikatnie mówiąc.


4

Dużo mamy niedźwiedzi na la rambli?


0

@Alek23 A wiesz pewnie jak to sie skończy. Nawet człowiek nie zdąży sie do niego przywiązać, a już wyleci. Tak to działa niestety w Polskiej lidze.

1

12

zgodni? bo ja tak.


6

Gniezno


5

@mekston Zdecydowanie, bramki Fodena często były kluczowe.

9

Podsumowanie wszystkich nagród z tego sezonu Premier League:

Król strzelców:

Erling Haaland - 27 bramek

Najwięcej asyst:

Ollie Watkins - 13 asyst

Złota rękawica:

David Raya - 16 czystych kont

Piłkarz sezonu:

Phil Foden

35 spotkan
19 bramek
8 asyst
7.79 ocena według Sofascore

Młody piłkarz sezonu:

Cole Palmer

34 spotkania
22 bramki
11 asyst
7.70 ocena według Sofascore

[Sofascore]

3

@97ketrab byłem świadkiem jak @FcPortoFan1999 napisał ponad 240 komentarzy, ale nie wiem czy to jest rekord.

0

@JohnnySilverhand On wie lepiej czy jest zmęczony, czy nie. Takie pisanie to trzymanie sie narracji i na siłę sugerowanie, czegoś czego nie ma. Skoro jest kandydatem i ma ochotę zostać trenerem Barcelony, to czuje sie na siłach, żeby to zrobić. Jaka powolna katastrofa u Flicka? W kolejnym roku też wygrał Lige Niemiecką i odpadł pechowo z Ligi Mistrzów. Wszyscy chcieli, żeby został, bo sam zdecydował sie na odejście, więc żadnej katastrofy nie było. Marquez prowadzi rezerwy, nie są one żadnym wyznacznikiem w poważnym futbolu. Liczysz, że będzie drugim Guardiolą i zbawcą, ale to niemożliwe, bo drugiego takiego nie będzie.

5

@JohnnySilverhand A później będziesz sie dziwił, że kolejne kompromitacje w Europie. Chcesz trenerów bez jakiegolwiek doświadczenia. Barcelona to staż dla początkujących? :) Tuchel przy tych nazwiskach to Pan Trener, który potrafi zarządzać dużymi nazwiskami i ma ogromne doświadczenie w Lidze Mistrzów. Co do wiecznego asystenta Flicka, sam osiągnął więcej niz dwóch twoich kandydatów, więc trochę szacunku sie należy trenerowi, który wygrał wszystko co się da z Bayernem.

0

Coś ciężko mają sie chłopaki dogadać.


0

@Zoker Nie, pewnie dużo wcześniej przed turniejem będą z Reprezentacją na zgrupowaniu. 20 czerwca otwarcie, więc pewnie kilka - kilkanaście dni przed, będą trenować z kadrą.

0

@Zoker Rezerwy + kontuzjowani + wypożyczeni będą trenować kilka razy w tygodniu. Reszta jedzie na turnieje reprezentacyjne i do Lipca będą ciężko pracować.

0

@Zoker Podczas Euro będą trenować w klubie. Ci co pojadą na Euro i Cope będą trenować w reprezentacji. Finał euro jest 14 lipca, zawodnicy po Euro mają bardzo mało wolnego, bo muszą lecieć do USA 27 lipca. Jacy chętni przychodzą na treningu poza sezonem? Co ty wymyśliłeś byku. Więc tak naprawdę do lipca będą trenować, jedni mniej, drudzy więcej. Więc pisanie o 3 ostatnich treningach, jest po prostu idiotyczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?