2

@Zoker Przecież zawodnicy będą ciągle trenować podczas Euro, a ci co nie są powołani, zostają w klubie, żeby przygotować sie do sezonu. Więc jakie 3 treningi? Skoro zaraz Mistrzostwa Europy.

15

@Zoker Takim tokiem rozumowania, to lepiej niech nawet z domu nie wychodzą, bo mogą złapać kontuzje :D Mamy ogromne zaległości pod względne fizycznym, motorycznym i ustawienia taktycznego. Jest to idealny okres, żeby nadrobić zaległości i w przyszłym sezonie być pod tym względem odpowiednio przygotowanym. Ale lepiej w każdym tygodniu odpuszczać po dwa, trzy dni treningowe + dzień meczowy, gdzie nie ma treningu. W dalszym rozrachunku, wychodzi, że w tygodniu Barcelona więcej ma wolnego niz trenuje, nie jest to normalne. Lewandowski w foot-trucku mowil, że w Barcelonie mu sie dużo lżej trenuje niż w Bayernie czy BvB. Sam nawet naciskał z Gundoganem, że musi Xavi coś zmienić w treningach żeby trenować ciężej i na większym obciążeniu. Można też przytoczyć wypowiedzi rywali, takich jak np Muller, który po spotkaniu z nami w Lidze Mistrzów, mówił, że fizycznie wyglądamy jak juniorzy. Jesteśmy strasznie słabi fizycznie i motorycznie, a to najważniejsze w nowoczesnym futbolu, okres letni jest kluczowy, żeby odpowiednio przygotować sie do sezonu.

4

Widać po kilku ruchach z piłką, że Mateo piłka nie przeszkadza. Najprawdopodobniej odziedziczył najwięcej po Ojcu.


2

@jacobFCB Nie ma co sie dziwić, zobacz jak oni go potraktowali. Miesiąc temu Laporta płakał na jego widok i mówił, że stoją za nim murem. Xavi tylko powiedział prawdę na konferencji, to nagle Laporta sie obraził jak dziewczynka i postanowił go zwolnić.

0

@Omoziu Jak sobie wyobrażasz takie oficjalne informacje? Cos w stylu Laporty mówiącego, ze chcemy go zwolnić, ale on chce zostać?

0

Arteta będzie najlepszym kandydatem do zastąpienia Pepa w City?


1

@Pawel13sz Bardzo dużo pieniążków, będzie musiał mu zapłacić odszkodowanie + cały kontrakt do 2025.

6

@PatrykBarca Zobacz ile my bramek straciliśmy i ile mieliśmy kompromitacji w słabej Lidze. Praktycznie do ostatniej kolejki walczyliśmy, żeby nie być na 3 miejsce. Przecież my nawet nie mielibyśmy podjazdu do City, Arsenalu czy Liverpoolu.

2

@GeneralXavi No z tobą na ławce na 100 %

48

@PatrykBarca Nie chce wiedzieć, które mielibyśmy aktualnie miejsce w Premier League.

0

@MOLESTA Z Całym szacunkiem dla Pepa, ale City w tym sezonie nie powinno wygrać Ligi. Skoro Nottingham dostał -4 punkty za brak płynność finansowej, to jakim cudem City nic nie dostało za 10 razy więcej zarzutów?. W Lidze Angielskiej najbardziej podobna mi sie styl City i trzymałem za nich kciuki, ale to jak są trzymani pod parasolem ochronnym ligi jest chore i niesprawiedliwe. Nie może być tak że, za zapłacone pieniądze pod stołem, zespół będzie łamał większość zasad bez konsekwencji, które dla wszystkich są takie same.

4

Pamiątkowe zdjęcie? :D


1

@Emhyr szkoda, zawsze to sporo materiału do badań.

7

ależ to robi wrażenie


8

Zabił go


0

Cancelo ograny jak amator.

0

Laporta i Deco przycisneli Xaviego, że go zwolnią jak nie będzie dawał szans Roque za którego zapłacili kupe kasy.

0

@Roobo Felix zrobił Double-Double w pierwszym sezonie dla Barcelony. Zajebiste liczby, patrząc na liczbę minut. Joker który jest potrzebny w każdym zespole. Musi wchodzić ktoś z ławki, kto będzie kluczowy a on jest do tego idealny.

0

Xavi ma nos do zmian ^^

0

wpuszczaj tego tygrysa bengalskiego, bo rozwali klatke.

1

Ale dłuży sie ten mecz, to dopiero 60 minuta.

1

@MesQueUnClub96 Robercik zrobił to w Lidze Mistrzów, to zdecydowanie więcej waży.

2

Cały Fermin, zawsze groźny i głodny bramek.

3

Dawaj Roque za Lewego. Robercik i tak już wypadł z walki o króla strzelców.

1

@Toretto A moim zdaniem, problem nie leży w transferach, tylko w trenerach, którzy nie potrafią wyciągnąć pozytywnych cech z kupionych piłkarzy. 90% kupionych zawodników, zapomina u nas jak sie gra w piłkę, to nie jest normalne.

1

Bawi to jak ludzie nie potrafią docenić jakości danego zawodnika, zawsze jakieś wymówki, żeby tylko dopierdzielić do pieca. Im więcej dobrych młodych zawodników w La Lidze, tym lepsza przyszłość i oglądnąć całej Ligi.

0

@A4ron Ja chciałem tylko wykorzystać okazję i pozdrowić rodziców, bo to będzie w gorących dyskusjach.

3

Ale Klopp to pozytywny chłop


0

@Kamiloos raz na rok to i kogut jajko zniesie.

2

Kiedy @MesQueUnClub96 naoglądał sie za dużo Darta :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?