5

Moim zdaniem jedynym kandydatem na rynku transferowym, który może coś zmienić jest Hansi Flick. Trener który idealnie gasi pożar, nigdy nie dał sobie wejść na głowę i jego zdanie było najważniejsze. Chce decydować o transferach, co jest kluczowe u trenera w zarządzaniu drużyną i dobieraniu zawodników pod swoją wizję zespołu. Hansi bardzo dobrze dostosowywuje sie pod rywala, jak trzeba zagrać szybkimi kontrami, to zespół tak zagra, jak trzeba dłużej utrzymać piłkę w ataku pozycyjnym, to nie ma problemu. Kolejnym jego ogromnym plusem jest to, że największą uwagę kładzie na przygotowanie fizyczne i motoryczne, które jest najważniejsze w nowoczesnym futbolu. Za jego czasów w Bayernie swój prime mieli środkowi pomocnicy, którzy zdobywali bardzo dużo bramek i asyst, to kolejny argument, żeby mu zaufać i dać szansę, bo potencjał w naszej pomocy jest ogromny. W Bayernie miał słabszych pomocników, a zrobił z nich najlepszych na świecie. Zostaje też Lewandowski, a jedynym trenerem, który może wyciągnąć cos od niego pozytywnego, znając jego atuty jest właśnie Niemiecki szkoleniowiec. Pomimo, że był w Bayernie tylko dwa lata i odszedł sam, to do dzisiaj Robert, Kimmich, Davies, Goretzka wspominają go bardzo często, mówiąc, że jest bardzo dobrym trenerem i jeszcze lepszym człowiekiem. Dlaczego moim zdaniem nie przyjdzie do Barcelony? bo nie da z siebie zrobić kozła ofiarnego i marionetki w porównaniu do np Marqueza, który dostosuje sie do wymagań Laporta i będzie grał romantyczną tiki-take, którą z góry będzie miał narzuconą. Nie odezwie się też w sprawie transferów do klubu, będzie grał zawodnikami, których wybierze Lapcio z Deco. Życzę wam i sobie nowego trenera bez kolesiostwa i głupiego DNA które ściągnęło nas na DNO, ale póki jest Laporta z Deco , nie zapowiada sie na to, ponieważ dla nich najważniejsze są własne interesy a nie dobro klubu.

3

@Bartek1817 Bez przesady z tym kluczowym Modriciem. Gdyby był kluczowy i grał wszystko to by został. Odchodzi bo będzie blokował miejsce na ławce komuś młodszemu, kto może się rozwijać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Pedri jaki już fizycznie zajechany, to jest chore.

0

@Rl9k1nG u mnie jest wszystko dobrze

3

Zero profesjonalizmu w tym zarządzie, takie cyrki nie dzieją sie nawet w okręgowce. Zwykłe zjeby z przećpanymi łbami - nic więcej.

1

Powrót do kadry :D


8

rozpoczynam wojne na najlepsze memy.

https://x.com/_Dyszka/status/1790978635706314900

8

@Popitek12 Vinicius

2

@Emhyr Ciekawe czy zawodnicy nie ucierpią po takich lotach, to prawie 10h w jedną strone. Mam wrażenie, że fizycznie byliby zajechani i czysto sportowo nie byłoby to najlepsze widowisko.

0

Będą latać do Stanów, żeby rozgrywać mecze ligowe.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

30

@Emhyr Messi, Ronaldinho i Neymar

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@RosjaninBut Xaviego dać MSN do składu. To i tak będzie marudził i coś zjebie w przygotowaniu fizycznym, motorycznym i taktycznym.

1

@Popitek12 a to nie walczył wcześniej z dobrymi? :)

1

@tristan87 Bardziej boli fakt, że w zarządzie pracują frajerzy, którzy dają rosnące kontrakty, bez względu na formę i ilość występów.

1

jak sie bawić - to na grubo


5

@MesQueUnClub96 to niezły argument, az go z kapci wyjebało.

0

@Kamiloza91 jeszcze Bayern można dodać, który miał tragiczny sezon a i tak zagrał równy dwumecz z Realem, a wcześniej ograł Arsenal, który jest bardzo mocną drużyną.

1

@MichuZ44 wszystkiego :D

1

@Gronek na każdą kobiete ślini sie jakiś chłop :) nawet na te mało atrakcyjne.

10

Co to były za czasy...


1

@mekston Sam fakt transferu do Arabii na rok jest zabawny. Weź tam trenuj i graj mecze ligowe, ogromny zjazd formy gwarantowany :D

0

Coraz więcej odklejonych piłkarzy na emeryturze

Marcel Desailly:

Na miejscu Mbappe poszedłbym do Arabii Saudyjskiej za 350 milionów euro pensji rocznie. Nie jestem pewien, czy Real Madryt jest dla Mbappe właściwym miejscem. Na lewej stronie jest Vinicius, jest Bellingham z wysokimi umiejętnościami. On nie będzie tam numerem 1. Wróciłbym w wieku 26 lat po sezonie i byłby to akurat rok mundialu

[beIN Sports]

10

@Tarins jedynie wypożyczenie moim zdaniem m sens, nie kupiłbym go na stałe.

4

masakra...


0

@priest9999 No to tracimy mnóstwo jakości w środku obrony. W rezerwie zostanie stary Inigo, który nie jest ograny w pucharach, Garcia, Faye, Lenglet którzy są kotami w worku. Przy kontuzji, kartkach, słabszej formie Christensena i Cubarsiego jesteśmy w czarnej dupie. Kounde nie brałem pod uwage, bo w środku obrony gra tragicznie, przesuwając go do środka, tracimy klasowej bocznego obrońcę.

0

Mam tylko pytanie do osób które chcą go sprzedać. Kto byłby jego następcą? Kogo byście kupili na jego miejsca? Biorąc pod uwagę fakt, że Barcelona dostanie za niego z 70-80 mln.

https://x.com/culersxbarca/status/1790602913372688621

3

@FcPortoFan1999 Trzeba zapytać piłkarzy, jakim cudem oddali finał Ligi Mistrzów z Liverpoolem, gdzie czekał Tottenham, którego ogralismy w grupie i przegrali finał Pucharu Króla, ze slabiutką Valencią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?