0

@MesQueUnClub96 Takie zarzutki, że nikt ich nie zrozumiał i miałeś od wszystkich ciśniete. Zajebiste, nie powiem.

0

@MesQueUnClub96 No wcale, jakiś czas temu nie wisiały twoje dyskusje na temat blondynów i czy byśmy pocałowali faceta w usta. Nie chce mi sie dalej tych głupot wymienić, bo jem śniadanie i mnie obrzydza.

1

Jeszcze tylko łysy z United może sie nabrać.


3

@MesQueUnClub96 Lepsze osiem merytorycznych komentarzy w gorących, niż te twoje prowokacje czy obleśne wypociny o gejach, żeby zwrócić na siebie uwage i znaleźć sie w gorących dyskusjach.

0

@FcPortoFan1999 Nie. Rower też nie mój, ale grzech nie skorzystać, skoro ich tyle stoi pod kościołem.

2

Ale mi sie nie chce iść na komunię. Plus taki, że chociaż rower dostane ^^

0

@kigani to nie chce wiedzieć kim ty jesteś w życiu, skoro sportowiec który ze swojej pasji zarabia miliony, jest dla ciebie nieudacznikiem.

0

@negreanu Ameryki to nie odkryłeś tym wpisem.

3

@kigani Ale jesteś odklejony. Szpilka bił sie o mistrza świata w boksie. Ma ogromne umiejętności bokserskie a to wystarczyło na starego Pudziana. To, że dostał kilka nokautów od zawodówców, nie znaczy, że jest freakiem i jakieś lamusy z ulicy by mu cokolwiek zrobiły.

0

@Pawlak1992 Przecież Pudzian ma poziom sportowy na poziomie freaków, o czym mówią wszyscy trenerzy. Szpilka trafił 45 letniego dziadka mocnym sierpowym i po robocie.

0

Dłużej wchodził niż walczył.

5

@Bartek1817 Zazdroszczę dorosłym ludziom takich problemów w życiu. Przecież to trzeba mieć bardzo nudne życie, żeby przejmować się takimi głupotami.

5

Zapamiętajcie ich twarze, za kilka lat któryś z nich zadebiutuje w pierwszym składzie.


0

@takisobiektos Dla mnie fachowcem to jest trener, który ma pomysł na drużynę w dłuższej perspektywie. Po przyszłym sezonie nawet tragiczny Xavi, może mieć dwa mistrzostwa Hiszpanii, tyle samo co Conte we Włoszech. Dla mnie to jeden z wielu trenerów, który potrafi zgasić pożar w pierwszym sezonie. Każdy jego zespół w dalszej perspektywie zaliczał potężny regres i wyglądał tragicznie.

0

@VegetaPolska Conte fachowiec? Przecież on zawsze wylatuje w drugim sezonie swojej pracy, zostawiając za sobą straszny syf w szatni. Myślałem, że po wyrzucenie go z Tottenhamu, Interu, Chelsea i Juventusu już nikt się nie nabierze.

1

Ramon Alvarez: Luka Modrić podjął decyzję- Chorwat po sezonie odchodzi z Realu Madryt

Kylian Mbappe przejmie numer 10 po pomocniku Królewskich.

2

@QQL5 co to za przemyślenia po piątkowej najebce?

1

@Rewolucja123 Zimny prysznic to zastrzyk energii. Warto go wziąć rano. Kąpiele zimną wodą hartują organizm, poprawiają odporność i przepływ krwi. Orzeźwiająca kąpiel poprawia samopoczucie i pomaga w walce z depresją.

0

@jacobFCB Oliver Kahn

0

@Xaviball Po co mu kolejny as, który nic nie wygra w Europie? Psg musi zacząć budować zespół i kolektyw, a nie być zależna od jednego piłkarza. Po przyjściu Enrique ten zespół bardzo sie zmienił, stał sie jednym z najmłodszych w Europie i nie zdziwię sie, jak osiągną więcej bez Kyliana w przyszłości.

0

@Rl9k1nG Rok temu pisaliście to samo o Realu. Xavi zdominował ligę z przewagą kilkunastu punktów, a Real dostał baty 4:0 w Lidze Mistrzów i wszyscy kibice zwalniali Ancelottiego. W sporcie wszystko sie zmienia z miesiąca na miesiąc. Nawet po porażkach w bezpośrednich spotkaniach z nimi, można wygrać Lige, ale nie lepiej oddać wszystkie trofea, bo przychodzi Francuz.

2

Dobra, trzeba zniknąć na kilka dni, bo po oficjalnym stanowisku Mbappe. "Kibice" Barcelony będą wypinać dupy na la rambli i podadzą sie bez walki na boisku. Później od piłkarzy wymagacie charakteru i rywalizacji, gdzie sami zachowujecie sie, jak wystraszone dziewczynki z podstawówki.

0

@FCB_dimiC rzadko, ale przeglądam większość.

0

@bartas97
Że tobie chłopie jeszcze sie nie znudził temat kosmetyczki. Co wchodzę na la ramble, to ty o tym piszesz :)

6

Ale to było zajebiste, Kounde ty kociku.

https://x.com/KowalskiFCB/status/1788702895354884315

4

0

@Faro to Kroos i Rudiger są pierwszymi w kolejce

3

@lntrowertyk Obejrzałem każdy mecz Barcelony w tym sezonie. Raphinha był nielicznym zawodnikiem Barcelony, któremu sie chciało, zapierdalał w pressingu i obronie + dokładał liczby. Jak dla ciebie on w perspektywie całego sezonu zagrał "padline" to sie nie dogadamy i nie chce wiedzieć co w takim razie zagrali zawodnicy, którym sie nie chciało i nie pomogli drużynie liczbami. Oby jak najwięcej takich zawodników jak Raphinha w Barcelonie, wtedy pojawi sie światełko w tunelu.

0

@lntrowertyk Raphinha gra padline? Jedyny piłkarz, który daje liczby cały sezon i jest najbardziej powtarzalny. Gundogan + Fermin + Pedri + De Jong + Oriol, mają gorsze liczby niż sam Simons.

0

@lntrowertyk Wystarczy spojrzeć na jego statystyki, sam zrobił lepsze liczby od wszystkich naszych pomocników razem wziętych. W tym sezonie 24 B/A, chore liczby jak na dzieciaka, który na 21 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?