Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Takie zarzutki, że nikt ich nie zrozumiał i miałeś od wszystkich ciśniete. Zajebiste, nie powiem.
0
@MesQueUnClub96 No wcale, jakiś czas temu nie wisiały twoje dyskusje na temat blondynów i czy byśmy pocałowali faceta w usta. Nie chce mi sie dalej tych głupot wymienić, bo jem śniadanie i mnie obrzydza.
1
Jeszcze tylko łysy z United może sie nabrać.
3
@MesQueUnClub96 Lepsze osiem merytorycznych komentarzy w gorących, niż te twoje prowokacje czy obleśne wypociny o gejach, żeby zwrócić na siebie uwage i znaleźć sie w gorących dyskusjach.
0
@FcPortoFan1999 Nie. Rower też nie mój, ale grzech nie skorzystać, skoro ich tyle stoi pod kościołem.
2
Ale mi sie nie chce iść na komunię. Plus taki, że chociaż rower dostane ^^
0
@kigani to nie chce wiedzieć kim ty jesteś w życiu, skoro sportowiec który ze swojej pasji zarabia miliony, jest dla ciebie nieudacznikiem.
0
@negreanu Ameryki to nie odkryłeś tym wpisem.
3
@kigani Ale jesteś odklejony. Szpilka bił sie o mistrza świata w boksie. Ma ogromne umiejętności bokserskie a to wystarczyło na starego Pudziana. To, że dostał kilka nokautów od zawodówców, nie znaczy, że jest freakiem i jakieś lamusy z ulicy by mu cokolwiek zrobiły.
0
@Pawlak1992 Przecież Pudzian ma poziom sportowy na poziomie freaków, o czym mówią wszyscy trenerzy. Szpilka trafił 45 letniego dziadka mocnym sierpowym i po robocie.
0
Dłużej wchodził niż walczył.
5
@Bartek1817 Zazdroszczę dorosłym ludziom takich problemów w życiu. Przecież to trzeba mieć bardzo nudne życie, żeby przejmować się takimi głupotami.
5
Zapamiętajcie ich twarze, za kilka lat któryś z nich zadebiutuje w pierwszym składzie.
0
@takisobiektos Dla mnie fachowcem to jest trener, który ma pomysł na drużynę w dłuższej perspektywie. Po przyszłym sezonie nawet tragiczny Xavi, może mieć dwa mistrzostwa Hiszpanii, tyle samo co Conte we Włoszech. Dla mnie to jeden z wielu trenerów, który potrafi zgasić pożar w pierwszym sezonie. Każdy jego zespół w dalszej perspektywie zaliczał potężny regres i wyglądał tragicznie.
0
@VegetaPolska Conte fachowiec? Przecież on zawsze wylatuje w drugim sezonie swojej pracy, zostawiając za sobą straszny syf w szatni. Myślałem, że po wyrzucenie go z Tottenhamu, Interu, Chelsea i Juventusu już nikt się nie nabierze.
1
Ramon Alvarez: Luka Modrić podjął decyzję- Chorwat po sezonie odchodzi z Realu Madryt
Kylian Mbappe przejmie numer 10 po pomocniku Królewskich.
2
@QQL5 co to za przemyślenia po piątkowej najebce?
1
@Rewolucja123 Zimny prysznic to zastrzyk energii. Warto go wziąć rano. Kąpiele zimną wodą hartują organizm, poprawiają odporność i przepływ krwi. Orzeźwiająca kąpiel poprawia samopoczucie i pomaga w walce z depresją.
0
@jacobFCB Oliver Kahn
0
@Xaviball Po co mu kolejny as, który nic nie wygra w Europie? Psg musi zacząć budować zespół i kolektyw, a nie być zależna od jednego piłkarza. Po przyjściu Enrique ten zespół bardzo sie zmienił, stał sie jednym z najmłodszych w Europie i nie zdziwię sie, jak osiągną więcej bez Kyliana w przyszłości.
0
@Rl9k1nG Rok temu pisaliście to samo o Realu. Xavi zdominował ligę z przewagą kilkunastu punktów, a Real dostał baty 4:0 w Lidze Mistrzów i wszyscy kibice zwalniali Ancelottiego. W sporcie wszystko sie zmienia z miesiąca na miesiąc. Nawet po porażkach w bezpośrednich spotkaniach z nimi, można wygrać Lige, ale nie lepiej oddać wszystkie trofea, bo przychodzi Francuz.
2
Dobra, trzeba zniknąć na kilka dni, bo po oficjalnym stanowisku Mbappe. "Kibice" Barcelony będą wypinać dupy na la rambli i podadzą sie bez walki na boisku. Później od piłkarzy wymagacie charakteru i rywalizacji, gdzie sami zachowujecie sie, jak wystraszone dziewczynki z podstawówki.
0
@FCB_dimiC rzadko, ale przeglądam większość.
0
@bartas97
Że tobie chłopie jeszcze sie nie znudził temat kosmetyczki. Co wchodzę na la ramble, to ty o tym piszesz :)
6
Ale to było zajebiste, Kounde ty kociku.
https://x.com/KowalskiFCB/status/1788702895354884315
4
@Kapitan hawk trzymaj wariacika :D
https://www.fcbarca.com/user/barca6narod6wybrany
0
@Faro to Kroos i Rudiger są pierwszymi w kolejce
3
@lntrowertyk Obejrzałem każdy mecz Barcelony w tym sezonie. Raphinha był nielicznym zawodnikiem Barcelony, któremu sie chciało, zapierdalał w pressingu i obronie + dokładał liczby. Jak dla ciebie on w perspektywie całego sezonu zagrał "padline" to sie nie dogadamy i nie chce wiedzieć co w takim razie zagrali zawodnicy, którym sie nie chciało i nie pomogli drużynie liczbami. Oby jak najwięcej takich zawodników jak Raphinha w Barcelonie, wtedy pojawi sie światełko w tunelu.
0
@lntrowertyk Raphinha gra padline? Jedyny piłkarz, który daje liczby cały sezon i jest najbardziej powtarzalny. Gundogan + Fermin + Pedri + De Jong + Oriol, mają gorsze liczby niż sam Simons.
0
@lntrowertyk Wystarczy spojrzeć na jego statystyki, sam zrobił lepsze liczby od wszystkich naszych pomocników razem wziętych. W tym sezonie 24 B/A, chore liczby jak na dzieciaka, który na 21 lat.