Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sherem Przecież po odejściu Raphinhi i Araujo, bylibyśmy jeszcze w gorszym gównie, nie ważne kto by przyszedł.
1
@Mixtape To tak jak dla Rosjan- Putin, czy Niemców- Hitler.
6
ale to są przygłupy...
https://x.com/WarNewsPL1/status/1787724008424612126
0
@pt9 brzmi to jak scenariusz do filmu akcji.
0
@ArcziArtt co spowodowało u ciebie taka decyzję?
0
@Khajio mieli jakiś problem do ciebie?
0
Jaką mieliście najniebezpieczniejszą sytuację w waszym życiu? Mnie osobiście potrącił samochód za dzieciaka. Skończyło sie na otwartym złamaniem nogi i wstrząsem mózgu.
17
@Trojanek23 Wiesz, że jak będziesz przejmował sie zdaniem obcych osób, to niedługo nie wyjdziesz z domu. Znam mase osób, które nie robią nic nowego w swoim życiu, bo boją się reakcji i opinii ludzi.
5
24-letni Walter Domínguez na co dzień gra w amatorskim Juventud de Soriano, dla którego strzelił w tym sezonie 57 goli w 39 meczach.
Selekcjoner reprezentacji Urugwaju, Marcelo Bielsa postanowił go powołać na najbliższy mecz towarzyski z Kostaryką.
2
W Sidney w stanie Ohio ojciec nie stanie przed sądem za zastrzelenie byłego chłopaka swojej córki, który siłą chciał wtargnąć do ich domu.
Córka mężczyzny zakończyła związek z chłopakiem ponad 18 miesięcy temu. Rayl miał pozostawić jej wiadomość głosową poprzedniego wieczoru, a następnie pojawił się pod jej domem następnego dnia.
Prokurator Hrabstwa Shelby Tim Sell poinformował lokalne media, że ława przysięgłych odmówiła postawienia ojcu zarzutów w związku ze śmiercią Rayla, powołując się na przepisy „Stand Your Ground” i „Castle Doctrine” (Mój dom moja twierdza), które pozwalają właścicielom domów na użycie broni w przypadku zagrożenia.
12
chłop powinien sie ogarnąć, bo sie zabierze z tego świata, szybciej niż sie spodziewa
0
@VeB 1899 Wątpie, że dostanie poważna szanse od Xaviego, nie ma dobrego wyprowadzenia piłki. Zdecydowanie bardziej nasz trener będzie cenił Inigo i Garcie.
1
@lntrowertyk nie lepiej zostawić Garcie i sprzedać Inigo (33 lata) na którego byliby chętni?
9
@Pawlak1992 Najlepsze jest to, że Xavi wyleci w połowie sezonu. Przyjdzie kolejny trener, który nie będzie chciał zawodników których ściągnął Xavi. Kolejny raz zacznie sie czystka i sprzedawanie zawodników, żeby ściągnąć nowych których będzie chciał trener. Wygląda to jak kupowanie w Fifie, ten jest dobry to go kupmy, nie sprawdzi sie to sprzedamy i kupimy kolejnego, a czas leci. Źle dobrani zawodnicy do klubu ściągają go na dno, przykład np Juve, który od 2020 roku wydał 500 mln na transfery, a ich pierwszy zespół gra i wygląda jak średniak w La Lidze.
3
Jeszcze ten łamaga Fati wraca, było mniej więcej "posprzątane". Minął sezon a tu kolejne problemy z zawodnikami, którzy są bardzo słabi a zarabiają jak największe gwiazdy.
0
@kuz Przecież takie informacje nie wychodzą oficjalnie do zwykłych ludzi jak my.
0
@tbas Co ci nie pasuje w nowoczesnym i bezpośrednim futbolu? Bardzo przyjemnie ogląda sie wychodzenie kontrami dużą ilością zawodników i bardzo fizyczna gra w defensywie.
0
@DonVincenzo Klopp nie wbijał kilkukrotnie szpilek w Barcelone i jej zarządzanie? Guardiola i Lucho nie będą chcieli wchodzić dwa razy do tej samej rzeki i ryzykować swoją legende, na którą ciężko zapracowali w Barcelonie.
1
@ranger3120 Tyle na ile was stać, to nie pokazówka.
0
@PIWOSZ89
Bayer Leverkusen?
6
Firmino swoim prime był wyjątkowy
6
ale byłby dym
https://x.com/AntyKonfiarz/status/1787202480280871018
0
@Barcasub Tak, różnica jest taka, że stał za nim Xavi, który otwarcie mówił, że chce Holendra w drużynie. Pytanie jak będzie teraz, po tak tragicznym sezonie. Ktoś musi odejsc z dużym kontraktem, to pewne.
5
De Jong został wystawiony na listę transferową.
8
i to jest prawdziwy ekspert
1
@betonito Myśleli że jest lepszy. Widocznie na treningach nie jest wystarczająco dobry. Bardzo często spotykane, gdy kupuje się zawodnika z przeciętnej ligi. Roque musi siedzieć cicho i ciężko pracować, gadaniem minut nie dostanie. Niech weźmie przykład z Fermina.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@David_Beckham autor: Ekstraklasa Trolls.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 Ciężko powiedzieć coś sensownego. Przerażające jest to, że ekipa z dołu tabeli, ma umiejętności na podobnym poziomie co czołówka ligi. To tylko pokazuje, że mamy małe szanse w pucharach, bo nasza czołówka ligi sie po prostu nie rozwija.