Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To może rzut monetą, kto zostanie mistrzem? wyjdzie na to samo, bo to czysta loteria. Żadna z ekip nie ma umiejętności, żeby wygrać wszystko do końca sezonu.
1
@MesQueUnClub96 Coś w tym jest. Nawet jak na Ekstraklase, dzieją się rzeczy chore.
0
Ciekawe czy to już dzisiaj czy za tydzień, któryś piłkarz Legii, dostanie liścia motywacyjnego na mieście.
3
Tam to powinna pierdolnac bomba na stadiony w Ekstraklasie. Zaorać i posadzić drzewa, chociaż tlenu i owoców byłoby więcej.
0
@FcPortoFan1999 Przegra, prędzej Radomiak strzeli na 0:3 niż Legia złapie kontakt.
2
Wiedziałem, czułem to w powietrzu :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14388680#comment-14388680
0
@ASRoma95 No mógłbym, ale czy to zmieni, że w ostatnich latach gramy jak gramy? Odnoszę sie do naszych ostatnich sezonów.
1
@Emhyr Jednak sporo oddanych pucharów w frajerski sposób np w Pucharze Króla, gdzie mieliśmy autostradę do finału. Mogliśmy też na luzie mieć dwa finału Ligi Mistrzów w ostatnich latach, gdzie odpadalismy tylko i wyłącznie w frajerski sposób.
0
Co ci ludzie zrobili z naszym ukochanym klubem
0
@Ptasior jednak wiesz, bałbym sie na ich miejscu.
0
@FcPortoFan1999 czyli przegra :D
0
Radomiak w ostatnich trzech spotkaniach, stracił 11 bramek. Dzisiaj grają z Legią, więc znając poziom ekstraklasy wygrają w Warszawie, a Legia nie będzie mogła stworzyć 100% sytuacji.
7
@PatrykBarca Wyśmiewane to są obie ekipy na całym świecie. Zarówno Chelsea jak i United, są drużynami które grają poniżej jakichkolwiek oczekiwań.
2
to niezła majówka
0
@BORO_12 A kto nie ma? przecież to logiczne, że ma więcej, bo Xavi to jeden z najgorszych trenerów w historii Barcelony. Nie zmienia to tego, że nie poradziłby sobie w pierwszym zespole i zostałby zwolniony. Tutaj jest potrzebny trener z topu, żadne półrodki i szukanie zbawiciela w rezerwach.
0
@Mateonvious Przecież on nie wytrzyma rok, Laporta go zwolni w trakcie sezonu i to jest pewne. Podobnie byłoby z Marquezem z którego zrobiliby kozła ofiarnego. Ani jeden, ani drugi nie jest trenerem, który wyciągnie zespół z kryzysu, bo nie mają doświadczenia i umiejętności.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kengo Nie ma to jak sie sugerować rezerwami, przecież prowadzenie tego typu zespołu, ma bardzo mało wspólnego z prowadzeniem pierwszego zespołu. Nie będzie w tym klubie dobrze, jak będziemy wybierać trenerów bez doświadczenia i umiejętności zarządzania kryzysami. Marquez to kolejny kot w worku, który jest na stażu w rezerwach, żeby nauczyć sie czegokolwiek w trenerce. Liczenie, że trafimy drugiego Guardiole to strata czasu.
3
@bart_azz to idź i kibicuj, najgorszy sort kibiców to chorągiewy, które zmieniają barwy jak wiatr zawieje.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
45
Idealne podsumowanie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kolejny raz cała katastrofa zaczyna sie od błędu indywidualnego.
9
Aktualnie dumą Katalonii jest Girona, jakie to przykre i smutne, co ci ludzie zrobili z naszej Barcelony.
1
Robercik strzeli 3 bramki. Girona zostawia tyle miejsca, że będzie sie działo.
4
@luna666moon Przecież przywilej nie usprawiedliwia od żółtej karki. Nie znasz przepisów? to poczytaj, bo ciężko sie to czyta.
1
Araujo złamał linie i poszedł na raz, jak w ekstraklasie...
7
@FCBparasiempre strugaczka do kredek
7
@VegetaPolska ona nie marudzi i nie zdradzi :)
https://x.com/MilleDescubren/status/1786475761060258077
0
@maroon ja osobiście nigdy :)