Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Później sie normalni kibicie Barcelony dziwią, że większość kibiców piszę, że mamy kompleks Realu. La rambla po ich spotkaniach zamienia sie w taki rynsztok i patologię. Mało normalnych komentarzy, gdzie można podyskutować, tylko teksty z podstawówki o meczu drużyny, której 90% ludzi na tej stronie nie lubi.
1
Spodziewałem sie więcej po Bayernie, póki co to potrafią tylko utrzymać sie przy piłce, bo Real lubi głęboko bronić. Myślałem, że stworzą dużo więcej okazji, a w pierwszej połowie bieda. Grają bardzo wolno i przewidywanie. Na Real trzeba zdecydowanie więcej kreatywności w ataku.
2
Max szybko złapał kilogramy :D
10
Balotelli :D
6
Robercik zaczyna przypominać Suareza po koniec kariery w Barcelonie. Marudzimy, że daje mało w rozegraniu, piłka mu odskakuje, często źle poda, wygląda słabiej fizycznie a na końcu strzeli bramke lub dwie i człowiek musi docenić kunszt strzelecki i to ile dał drużynie w tym sezonie swoimi bramkami.
0
@Herato Tylko wiesz, każdy organizm jest inny. Suarez od małolata grał na najwyższym poziomie
5
@AlexDark00 gorące czekają, dawaj do pustej.
1
ale zajebiste mamy te stałe fragmenty gry w ostatnim czasie.
7
Dziwicie sie później, że Xaviemu psycha siada i czerwone kartki dostaje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Saviola88 w jaki sposób dał tylek w dwumeczu z Psg, gdzie przegraliśmy po indywidualnych błędach? Czy w dzisiejszym? Nie każda porażka, to wina trenera.
5
Ter Stegen nie przejmuj sie, na końcu i tak większość opierdzieli Xaviego za ewentualną stratę punktów.
0
Ter Stegen ty nie jesteś Neuer.
5
Fermin w tym sezonie zjada dupą De Jonga i Pedriego, on musi grać, bo potencjał ma ogromny.
3
Ile człowiek by oddał za takiego jokera jak kiedyś Pedro Rodriguez.
0
@TR3YWAY jutro będziesz na dupie po schodach schodził :D
0
Az mnie kręgosłup zabolał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
to my - jutro
1
@JimMorrisonFCB ale zapachniało majowym grillem od ciebie :)
4
@MesQueUnClub96 na starego czekaj.
7
@NeroTFP1 ale ten ping-pong wzbudza emocje na la rambli, niesamowite...
0
@MesQueUnClub96 Dlaczego według ciebie Dodi, nie da sie tego określić? Wielu użytkowników już to zrobiło.
1
@MesQueUnClub_87 Można też dodać u Niemców Joachima Loewa, który świetnie radził sobie w reprezentacji. Aktualnie ma krótką przerwę, podobnie jak Flick.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87 kraj pochodzenia danego trenera :) czyli narodowość.
0
Niemcy czy Hiszpania? który kraj aktualnie ma lepszych trenerów?
26
Victor Boniface:
"Kiedy przyszedłem do Bayeru największe wrażenie zrobił na mnie Xabi Alonso. Wyobraź sobie, że jesteś na treningu, a trener robi wszystko lepiej od ciebie..."
1
@vangoor gorsze teksty leciały, jak sie za małolata dorabiało np na budowie.
3
skąd oni te teksty biorą :D