2

@DonAndresFCB Niesamowite jest to jak piłka nożna jest przewrotna :D Jeszcze rok temu wszyscy pisaliśmy tak o Realu po porażce 4:0 z City i przegraniu z nami Ligi w lutym. Barcelona miała sie odrodzić i zdominować podwórkowe rozgrywki, a przeciętny Real z betonowym Ancelottim który zajeżdża piłkarza, miał nie podnieść za jego kadencji już pucharów. To tylko pokazuje jak piłka nożna jest zaskakująca. Możemy marudzić i wypisywać na Xaviego, bo mamy ku temu powody, ale to nic nie da. Trzeba sie zjednoczyć, wspierać Xaviego i drużynę, bo tylko wtedy będziemy prawdziwymi kibicami, którzy nie są chorągiewkami na wietrze.

10

opinia Kowala :D


5

@kigani Przez dwa lata ściągnelismy Raphinhe, Kounde, Christensena, Felixa, Gundogana, Cancelo, Roque, Martineza, Lewandowskiego. Wydaliśmy ponad 200 mln na wzmocnienia+ wykupią Cancelo i może Felixa, ale to za malo- trzeba szukać na siłę wymówki, żeby usprawiedliwić słabego Xaviego, który nie potrafi uwolnić potencjału z tak zajebistych zawodników.

4

@kigani Bez pieniędzy i transferów? widziałeś ile my wydaliśmy przez dwa lata Xaviego? I kogo kupiliśmy i wypożyczylismy?

0

@kigani To tylko gdybanie, co dały te zwycięstwa? Kolejny raz Barcelona obudziła sie z penisem w dupie po kompromitacji i bez pucharów.

2

@Comentateiro Nie ma sensu tłumaczyć, część ludzi zawsze znajdzie wymówkę żeby usprawiedliwić tragiczną pracę naszego trenera w tym sezonie.

27

@kigani Przecież dwumecz z Psg to było zaślepienie całego sezonu, gdzie wyglądaliśmy tragicznie. Oddaliśmy ligę w styczniu bez walki, odpadlismy bardzo wcześnie w pucharze króla, w grupie ligi mistrzów przegrywaliśmy z ogórkami, żeby później oddać półfinał w frajerski sposób. Ja nie wiem czy wy ludzie trollujecie, czy oglądacie Barcelone od meczu z Atletico gdzie wygraliśmy wysoko.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Afterlife Gdyby to tylko jeden był zły. Ludziom mecz z Atletico i pierwszy z Psg zaślepił ocenę całego sezonu, gdzie wyglądaliśmy tragicznie a kompromitowały nas zespoły z dolnej części tabeli. Przegraliśmy ligę w styczniu, odpaliliśmy z pucharu króla na wczesnym etapie, w grupie ligi mistrzów przegraliśmy z ogórkami, a później oddaliśmy awans do półfinału w frajerski sposób.

2

7

@Jakchcesz Bardzo sympatyczna i miła wydaje sie po wyglądzie.

89

Widzieliście sytuację z kobietą Declana Rice'a? Wstawił zdjęcie, ze swoją partnerką a tam wszyscy ją wyzywają od brzydkich, grubych i że zawodnik zasługuje na kogoś ładniejszego. Dziewczyna usunęła wszystkie media-społecznościowe, podobnie ma zrobić sam zawodnik. Chore czasy, że ludzie oceniają człowieka tylko i wyłącznie po wyglądzie, gdzie każdy ma inny gust.



1

@NeroTFP1 Dokładnie. Wszyscy zawodnicy byli pressowani, tylko nie Araujo, któremu pozwolili rozgrywać. Wiedząc, że w tej kwestii jest najsłabszy i elektryczny.

11

@tarantino10 Dawno mnie nic tak nie rozbawiło, jak umniejszanie Lucho. Trener który zdobył trypletu, sezon później wygrał krajowy dublet, a z reprezentacją Hiszpanii zrobił półfinał Euro i odpadł po karnych + finał ligi Narodów. Teraz przyszedł do Psg, jego zespół zacząć wyglądać jak drużyna i jedność, widać plan i pomysł trenera. Mają półfinał ligi mistrzów i najprawdopodobniej finał w jego pierwszym sezonie pracy, a to tylko dzięki znalezieniu sie w odpowiednim miejscu. Niesamowity szczęściarz haha

0

@BORO_12 kto według ciebie z trenerów był porządny i jednocześnie dostępny na rynku?

4

@Derean
Moze zabrzmi to abstrakcyjnie, ale po odejściu Kloppa, jeszcze będą pozytywnie wspominać to trzecie miejsce i możliwość grania w Lidze Mistrzów w następnym sezonie.

1

Laporta ostatnio mówił, że gdyby Xavi nie był legendą Barcelony, to już by wyleciał. Teraz postanowił go zostawić, a w październiku go zwolni i będzie szukał desperacko trenera :D

1

Jurgen sobie przypomniał, że to praktycznie ostatni miesiąc pracy z tymi kasztanami




0

@tbas A który zespół z topu aktualnie gra na dwóch typowych skrzydłowych? Po drugie Nico kilkukrotnie powtarzał, że zostaje w Bilbao w następnym sezonie.

1

@norbi77 No nie gadaj, że nie było progresu. Przecież zdobyliśmy Mistrzostwo i Superpuchar. Obrona była najlepsza w Lidze, straciliśmy najmniej bramek, w ataku było widać schematy i pomysł. Też straciliśmy Dembele, który byl kluczowy jeśli chodzi o asysty, odszedł Busi, który był filarem środka pola.

2

Osobiście nie jestem za pozostaniem Xaviego, ale było wiele sytuacji, gdzie trener w następnym sezonie zamykał wszystkim mordy. Przykład np Ancelottiego, który rok temu dostał od City 4:0 i przegrał z nami ligę z dużą stratą punktów, a w tym roku wygrają Lige i znów są głównym faworytem w Lidze Mistrzów. Mam nadzieję, że podobna sytuacja będzie u nas. Xavi zostaje, więc trzeba go wspierać i dać szansę, bo nic innego nam nie zostało.

1

@Emhyr Po zdjęciu mamy ocenić? filmik wstaw, na zdjęciu to wygląda jak walka o piłkę, dwóch zawodników. Skoro ty nie widzisz różnicy w tych dwóch sytuacjach, gdzie Rudiger nie jest zainteresowany piłką i robi wyblok, a tym z Araujo i Camavingą, gdzie obaj sie trzymają i walczą o piłkę, to jesteś ślepy.

1

@Emhyr Przecież to był wyblok w polu karnym, bez możliwości odebrania piłki,a nie gra ciało w ciało. Znajdź mi taki wyblok Araujo w polu karnym, a nie rzucasz farmazonami, bez jakiegokolwiek pokrycia.

3

@Emhyr Niezły argument, każdy faul idzie tak usprawiedliwić. Co to dżungla?, że większy, silniejszy to może faulować. Ciągle idziesz pod prąd, bez jakiegokolwiek argumentu. Dyskusja z tobą to jak gra w szachy z gołębiem.

2

@kuz O to właśnie chodzi, sędzia mógłby podyktować rzut karny w tej sytuacji i by sie obronil, bo były ku temu powody. Najbardziej boli fakt, że wszystkie stykowe sytuację, były gwizdane na korzyść Realu. Gdyby taki faul popełnił Araujo na np Modriciu, wszyscy ich kibicie pisaliby o rzucie karnym.

16

@Emhyr Chociaż cokolwiek sędziuje i zna regulamin i zasady, które wszędzie są takie same. Jego zdanie brałbym zdecydowanie bardziej pod uwagę, niz osoby z La Rambli która jest specjalistą w każdej dziedzinie, bez jakiejkolwiek wiedzy.

9

@Firestone napastnik= osoba atakująca, o to mu chodziło.

4

0

poziom dziennikarstwa w Polsce :D

https://x.com/EbeEbeYT/status/1783100960409063704

4

@TR3YWAY a jaki to jest zajebisty trening, barki, plecy, przedramiona, klata - wszystko pracuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?