Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas co ma piernik do wiatraka? mówił o zarządzie i ludziach decydujących o pracy trenera w klubie.
5
Perez to jest klasa sama w sobie, jeśli chodzi o decyzję.
Florentino Pérez podczas wczorajszego lunchu z zarządem Barcelony powiedział im, że nie rozumiem dlaczego ludzie w Barcelonie tak się denerwują z powodu odpadnięcia z Ligi Mistrzów i możliwością wypadnięcia z walki o La Liga. Florentino przypomniał, że w zeszłym sezonie Real Madryt wyraźnie przegrał w La Liga, a Manchester City pokonał ich 4:0 w drugim meczu półfinału, a postać Carlo Ancelottiego ani przez moment nie budziła wątpliwości.
[@ferrancorreas]
14
Ale pije z papierowych słomek
2
Z kim on rozmawia? chłop wygląda i zachowuje sie, jak jakiś psychol z dwubiegunówką.
https://x.com/Fabrizi__/status/1782337263256367205
1
@Faro Przecież to było na połowie Realu, blisko ich pola karnego. Po sekundzie Rudiger przeprosił Yamala. W jaki sposób Araujo miałby tam sie znaleźć i zareagować w sekundę?
7
Jedyna słuszna i profesjonalna analiza
13
Ronald de Boer: "Teraz wiem, dlaczego Pep nie lubi Cancelo. Ten facet gra własną piłkę i myśli, że liczy się tylko to, co robisz z piłką. Cholera, jesteś obrońcą."
Van Basten: "To szalone, że Cancelo w wieku 29 lat nadal powtarza takie same błędy."
[@ZiggoSport]
0
@Cule1234 Akurat środa dzień loda, przypadek?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Martwy Najlepsze jest to, że on 90% rzeczy pisze dla śmiechu, żartu a ludzie w komentarzach sobie rodziców wyzywają. Uwielbiam czytać sprzeczki kibiców.
41
Pan Kowalczyk
8
@JimMorrisonFCB Popitek nic złego nie zrobił, to grzeczny i kulturalny chłopczyk.
5
@Borneo mądrego to az miło poczytać.
0
@Bagsik88 na 100% Bilbao, co do Realu nie wiem, Vegeta to napisał.
0
@cracker Dlaczego?
0
@Bykunn @natanvip poważnie? myślałem, że az tak nie przepłacili.
0
@Aragorn33 super, a ty jedyne co masz do napisania w tym temacie, to teorie spiskowe bez jakiegokolwiek argumentu pokrytego faktami.
5
@Popitek12 trzeba mieć jakiś chory kompleks Realu, żeby sie na to nie zgodzić.
0
W przyszłym sezonie kontrakt De Jonga idzie do góry, będzie zarabiał ponoć 3-4 mln euro więcej niz w tym sezonie, chore liczby biorąc pod uwagę że już ma jeden z największych kontraktów w La Lidze.
0
@Aragorn33 Przeczytałem ale co to ma do rzeczy? kolejny raz odwracasz kota ogonem. Chodzi o fakt, że cały sezon marudzą na Tebasa, po czym idą i głosują za podwyżką dla niego i są zadowoleni z jego pracy. Wmawiasz jakieś teorie, że gdybyśmy nie zagłosowali to by nam limitów nie zmniejszył, gdzie zmniejszył dużo wcześniej i to całej Lidze, nawet tym którzy głosowali przeciwko podwyżce o publicznie go skrytykowali za pracę. Nie chce mi sie kontynuować dyskusji, gdzie wszędzie szukasz teorii spiskowych, bez jakichkolwiek argumentów, nie ma to sensu i szkoda naszego czasu.
0
@Aragorn33 To było dużo wcześniej przed głosowaniem, w dodatku zmniejszył limity całej Lidze, nawet tym którzy głosowali przeciwko podwyżce a nie tylko nam, odlatujesz, szukając na siłe kwadratowych jaj, żeby usprawiedliwić idiotyczną decyzję zarządu.
0
@Aragorn33 Przecież ciągle trwa wojna z Tebasem, to głosowanie nic nie zmieniło. Nadal otwarcie mówi o naszych limitach i robi to co wcześniej, więc ta twoja teoria spiskowa jest zabawna.
0
@MesQueUnClub96 a ile strzelili w końcówkach? pewnie sporo mniej, w porównaniu do Bayeru.
0
@VegetaPolska Możliwe, już nie pamiętam dokładnie. Wiem, że Bilbao otwarcie mówiło o braku właśnie systemu goal-line, słabych sędziach itp
0
Największym paradoksem i podsumowaniem jacy idioci pracują w Barcelonie, jest fakt, że kilka miesięcy temu nasz klub zagłosował za podwyżką dla Tebasa, otwarcie pochwalili jego prace na konferencji i podpisali sie pod "słuszną" podwyżką. Jedynie przedstawiciele Bilbao z tego co pamiętam pokazali jaja i byli przeciwko. Więc teraz po prostu niech zamkną mordy i nie zganiają porażki na Tebasa, bo robią z siebie kretynów i chorągiewy, które zmieniają zdanie - jak wiatr zawieje.
0
@NeroTFP1 i kupa szczęścia, nie da sie co sezon, strzelać tyle bramek w końcówkach.
0
@Gronek to za kibicowanie ci płacą?
0
@RysiuBaza jest kamera w bramce, ale tylko z jednej strony haha
0
@Emhyr Spoko, żyj sobie w swoim świecie. Nie chce sie w to zagłębiać, bo ewidentnie masz jakiś problem ze sobą i na siłę próbujesz być kontrowersyjny, to nie jest normalne i zdrowe.
0
@Gronek zacznij kibicować Realowi i po problemie, skoro dla ciebie wyznacznikiem kibicowania są puchary.