4

Faye z kolejną bramką


0

@joloskyy a to oni strzelili gola w tej sytuacji? jest spora różnica między nieuznanym golem, a obronionym strzałem.

15

@draxidox To zyebani ludzie zrobili gównoburze o nic i szukają dziury w całym. Dziwię sie, że chciało mu sie tracić czas, żeby przepraszać za to, że przy składaniu życzeń świątecznych jego żona kroiła coś przy stole.

0

@Rust_Cohle a ty jak tam święta spędzasz, rodzinnie?

0

@Transu96 zostaw te paczki w Fifie, święta są.

0

@FcPortoFan1999 ale przecież on tylko złożył życzenia świąteczne :D

2

a więc, stało się.


1

Baśka z życzeniami świątecznymi


3

@joloskyy @Luciano99 ktoś ciebie wywołuje do tablicy.

0

ale zajebiste 25 minut Raphinhi

2

Przecież Raphinha nie brał udziału w akcji i nie absorbował uwagi i obrońcy. Tak podstawowe zasady zna każdy przeciętny kibic

0

@MesQueUnClub96 zapytałem który mecz dzisiaj oglądasz :D więc pomyślałem, że dwa jednoczenie skoro sie zgrywają.

0

@MesQueUnClub96 czyli oglądasz dwa jednoczenie i siedzisz na la rambli? masz podzielność uwagi.

1

@MesQueUnClub96 który ty mecz dziś oglądasz?

1

0

gdzie tu jest prawie 1200 osób online? przecież byłby ruch jak w chińskiej fabryce zabawek.

1

@TR3YWAY bez kitu, tam to jest klimacik.

7

Czujecie przyjemność z oglądania kilku spotkań dziennie? Mnie osobiście, tylko jarają mecze Barcelony. Ewentualnie jakiś hit w Premier League, Mundial i Euro.

0

Puyol czy Ramos, który z nich piłkarsko był lepszy?

5

@Popitek12 a co ty pantofelek, tylko kobietom składasz? poczułem sie urażony.

1

@FcPortoFan1999 a dlaczego ci sie podobają? :)

16

idealne podsumowanie


2

@ArterkHD Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś robił impreze po bierzmowaniu. Zaskoczyłeś i to bardzo, co do kwoty, daje się więcej niż płacą od talerzyka.

5

Baba Kourouma - brat Ilixia Moriby gra w La Masii. Jest jedną z sensacji szkółki i do tego bardzo dobrze uzdolniony technicznie, jest to lewonożny piłkarz i gra ze starszymi o rok. Występuje również na pozycji defensywnego pomocnika. "Dobry będzie ten młodszy" – zwykli komentować ci, którzy widzieli grę tej dwójki, gdy Ilaix zaczynał zaznaczać swoją obecność w pierwszym zespole Barcelony. Baba dobrze sobie radzi w grze pod presją czy w niekorzystnych sytuacjach na boisku. Czuje się też komfortowo grając plecami do bramki. W La Masii chcą mieć go pod kontrolą bo mają świadomość, że może zajść daleko. Jego grze dokładnie przygląda się Bojan. [@relevo] (1️⃣)


1

@Matheu12 Przecież to Rosja straszy a Europa tylko odpowiada, zobacz co gada np Miedwiediew. Mają siedzieć cicho i nie reagować na groźby?

0

Ale by człowiek zjadł, takiego barszczu z uszkami.

0

@budel17 kibole ludzi którzy grają w gry?

0

@QQL5 poważnie, ktoś tak twierdzi? :D

0

@QQL5 szybko sie obudziłeś, patrząc na fakt, że najwięcej ataków cybernetycznych były w 2022 roku.

1

@MesQueUnClub96 a co ty rozumiesz? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?