1

@VegetaPolska ważne, że nie stoisz w miejscu.

0

@VegetaPolska jak zdrówko Vegeta? dawni cie nie widziałem na stronie.

3

@MesQueUnClub96 Na pocieszenie i rozluźnienia atmosfery, nie dziw się, że jesteś brzydki, jak masz brzydkiego ojca :D @Rust_Cohle

0

@esem91 to też jest prawdopodobne, jednak gdybym miał komuś zaufać to na pewno nie byłby to Putin.

1

@Culer9002 Wystarczy, że Nato przestanie pomagać i Ukraina sama sobie nie poradzi.

6

kiedy ojciec chce wychować córkę jak syna :D


1

@P33ck Aktualnie tak, ale po ewentualnej wygranej nad Ukrainą, jestem przekonany, że będą wojować dalej. Nie wiem kogo zaatakują, ale to jest sens życia Putina.

2

@Forsyth @JimMorrisonFCB @Kgorecki2500 on bardzo sprytnie usypia czujność...

0

@Robert1603 coś w tym jest, ciężko nie dać sobie wejść na głowę

2

Putin




14

15

najlepsze uczucie dla dorosłego faceta, piękny moment w życiu ojca.


8

nadchodzi masowa mobilizacja w rosji


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Culer9002 chore, przecież jeszcze przy tym pocałunku, sama go przytuliła i nie wyglądała jak pokrzywdzona.

34

Ale ten świat jest chory, Rubialesowi grozi ponad 2 lata więźnienia, za pocałowanie zawodniczka, gdzie ta sama zawodniczka, śmiała sie z tego autokarze i śpiewała o wspólnej randce.

13

Śmieszą mnie takie reakcje po gwizdku, na boisku nie potrafiłeś udowodnić, że jesteś lepszy, to bierz wynik na klate jak prawdziwy facet, a nie pajacujesz, żeby być w centrum uwagi.


0

@Kengo nie przypomina ci go wyglądem? :D

2

@Kengo czemu pomarzyć? nie są to duże pieniądze, jak kogoś sprzedamy będzie nas na niego stać.

12

wyglądał jak Ryan Gosling


2

@Volk Z drugiej strony Mbappe i Haaland w jego wieku, grali jeszce więcej. Teraz są najlepszymi zawodnikami na świecie.

25

niesamowity jest ten małolacik


1

@MesQueUnClub96 Przecież to beka Dodi, nie śledzisz ich konta na Xie?

6

@lukaszbrk No niby tak, ale patrząc np na strzał Piotrowskiego - był najgroźniejszy w całym spotkaniu.

1

@takisobiektos @Technik w każdym spotkaniu są jakieś straty, to nieuniknione. Jednak dzisiaj zagraliśmy z ogromną pewnością siebie, nie było widać strachu i paniki. Dla mnie osobiście to zasługa sztabu szkoleniowego. Polacy wyszli jak na wojnę, gramy dalej, bo mentalnie byliśmy lepiej przygotowani.

59

Ale pokazaliśmy jaja i charakter w tym spotkaniu, pierwszy raz w życiu widziałem, taką pewność siebie, przy każdej decyzji naszych zawodników. Mentalnie? klasa sama w sobie.

32

kolejny raz...


2

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

ale to są ananasy


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?