0

@Mario96w Przecież każdy trening Cardio przynosi ci tego typu korzyści, a trening na trampolinie to uwaga aktywność Cardio, w której spalasz kalorie wiec chudniesz, pozbywasz sie cellulitu, masz lepsze krążenie itd/itp. Chodzi o fakt, że trenowanie w taki sposób jest bardzo ryzykowne dla zdrowia, na co masz badania. Ale widzę, że ty ciężko masz ogarnąć

0

@Janas11224 Tylko i wyłącznie, chodzi o problemy zdrowotne po tego typu treningach, nic więcej. Dla mnie to i mogą na golasa tam biegać.

0

@Mario96w Nie masz racji. Pooczytaj i zobacz ilu ludziom już tego typu treningi zniszczyły życie. No ale ty wiesz lepiej od fizjoterapeutów i specjalistów. Jaki sens ma taka dyskusja z wami? Skoro nawet nie doczytacie i piszecie, że jest to odpowiedni trening.

https://www.hellozdrowie.pl/dlaczego-cwiczenia-na-trampolinie-zrujnuja-ci-zdrowie-tlumaczy-fizjoterapeutka/

Brak okresu rozluźnienia mięśni związany z szybkim tempem ćwiczeń oraz trudność zestawienia napięcia mięśni z prawidłowym oddechem może prowadzić do osłabienia mięśni miednicy. Trening na trampolinach prowadzi do dużego obciążenia dna miednicy i wywołuje wysokie ciśnienie śródbrzusze, które prowadzą do masy chorób.

0

@Mario96w Wykonywanie ćwiczeń tego typu na trampolinie. KFD nawet o tym nagrało, szukacie jakiegoś drugiego dna na siłe.

0

@Kubsoleon Często tez płacą za zajęcia grupowe, nie wszystkie zajęcia są multisporcie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Never Jest wiele treningów ogólnorozwojowych gdzie wzmacnia sie ciało, wiesz o tym, że trampolina źle wpływa na kolana? nikt nie mówi, żeby one trenowały ciężarami na siłowni. Ale często trenerze personalni, nie wiedzą czego wymyślec, kombinują i niszczą zdrowie osób które płacą za treningi. Piszesz o nie trzymaniu moczu, a trampolina w tym nie pomaga i pogarsza ten stan, poczytaj o tym.

6

@ShawnC Iść jej tokiem rozumowania, to nic w życiu nie można robić, bo zawsze sie ktoś znajdzie kto wyśmieje.

0

@Janas11224 co ma piernik do wiatraka?

1

@clyde Chodziło mi o fakt, że płacą, jakimś pseudo trenerom za takie coś. Bieganie i rower to dużo lepszy trening cardio niż to wyżej.

3

Coraz częściej spotyka sie ludzi na siłowni, którzy płacą za jakieś chore treningi.


0

@Tom0VeB to niezły argument.

0

@JordiAlbion dziękuję za pomoc.

@MesQueUnClub_87 Poprosiłbym recepte lub opakowanie, masz tam opisany poziom thc. Wcześniej już poprosiłem, ale nie było odzewu.

0

@JordiAlbion Pomaga mu na padaczkę te 2-4% Thc. Tylko jeszcze ma problemy z zasypianiem i brakuje mu apetytu.

0

@MesQueUnClub_87 Jesteś zdrowy w 100%? to jakim prawem dostałeś receptę? skoro musisz uzupełnić i wpisać co ci dolega/ na co chorujesz. U mnie młody musiał robić badania, dopiero po wynikach badań dostał receptę. Więc jak to jest? bez żadnych problemów psychicznych/ fizycznych palisz zioło z apteki które jest dla chorych? Pokażesz mi receptę czy stężenie Thc? bo ciężko jest to uwierzyć, masz na meilu pewnie, czy opakowanie w chacie.

0

@marcin62 Ja nic nie bojkotuje, potrafisz czytać ze zrozumieniem? napisał tylko, że więcej osób będzie miało problemy psychiczne. Czepiasz sie na siłę a nie wiesz czego, kilkukrotnie napisałem, że obojętne jest mi to czy będzie legalne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@QQL5 Dobrze są mocniejsze ale nikt zdrowy tego nie dostanie. Głównie zależy od padaczki i innych chorób. Zaden zdrowy chłop nie dostanie w aptece wysokiego stężenia Thc. Palcie sobie, wasze zdrowie :D

0

@MesQueUnClub_87 Tłumaczę ci kolejny raz, że żaden z nas w aptece nie dostanie zioła o wysokim stężeniu Thc. Moj siostrzeniec jeździć na wózku od dziecka, ma wrodzoną padaczkę i dostał 2-4% thc na receptę. Więc nikt mi nie wmówi, że wystarczy iść do apteki i zdrowym chłopom dają zioło 30% Thc.

0

@QQL5
Większe stężenie, może dostać osoba która ma problemy zdrowotne i receptę.


Obecnie w Polsce za legalne produkty konopne uznaje się jedynie te, w których stężenie THC jest niższe niż 0,3 proc. Posiadanie konopi o wyższym stężeniu może grozić karą nawet 10 lat pozbawienia wolności.

0

@MesQueUnClub_87 Na ulicy to masz dopalacze w większości przypadków, mało kto ma normalne zioło z pierwszej ręki. Zakwaszają to czym sie da,żeby więcej ważyło.

0

@MesQueUnClub_87 Przecież to jest całkiem inny procent Thc. Stężenie w aptece to 0.3%, więc o czym my mówimy. Chcecie to palcie, tylko uważajcie na zdrowie. Zdrówka.

1

@marcin62 ale co to ma do rzeczy? skoro jedni sobie niszczą zdrowie alkoholem, to kolejni mają to robić legalnym ziołem? argument nie z tej ziemi.

0

@takisobiektos No nie do końca, nie zawsze mają dostęp. Wstawiając to w sklepy, znacznie większa ilość osób zaczęła by palić nałogowo. Dla mnie to obojętne, czy ktoś pali i będzie legalne. Wiem jedno, że od nałogowego palenia ludzie są chorzy psychicznie, podobnie jak od alkoholu czy inny używek. Poczytaj sobie o Holandii i jak dużo większa liczba osób leczy sie psychicznie po legalizacji zioła.

4

@QQL5 Zysk dla państwa, ale jeszcze więcej przejaranych przygłupów, którzy mają papke z mózgu.

0

@Sulimo To grali razem z Araujo? Porównałem tylko jednego do drugiego. Nie wiem co twój komentarz, ma do rzeczy.

0

@PatrykBarca jaki wielki talent? Dest jest średni, Araujo słaby.

0

Dest go zjada i wypluwa


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

43

Ula w punkt


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?