0

@eckov No nie są, otwarcie mówią, że uzupełnienie magazynów który pojechały na Ukraine, będzie trwać latami.

0

@arasz1819 Jeśli chodzi o trofea jak najbardziej, Bartomeu też duzo wygrał. Biorąc pod uwagę najważniejsze kwestie, czyli stabilne prowadzenie klubu i jej finanse, Laporta i Bartomeu szkodzą klubowi. W latach 2003-2010 podpisał najwięcej fikcyjnych umów, zatrudnił osoby niekompetetne (znajomych) i dał im milionowe premie, oszukiwał na temat podatków i wyciągał pieniądze z klubowych kas dla własnych biznesów, dawał gigantyczne prowizje agentom którzy byli jego kolegami za transfery do klubu i z. Czegoś ci to nie przypomina? przecież jego druga kadencja, wygląda identycznie, dał pracę znajomym, ściąga zawodników których nie koniecznie chcial Xavi, żeby dać zarobić agentom. Czekać tylko na "lewe" umowy i wałki podatkowe, żeby pieniądze klubowe trafiły do jego kieszeni.

0

nie brzmi to optymistycznie, delikatnie mówiąc


1

@Rust_Cohle najważniejsze, że dzieci z tego nie będzie.

0

@Murazor Przecież wszystko dodałem, ta kadencja póki co jest dobra, dzięki dźwignią finansowym, które odbiją sie za kilka lat, o czym mówili wielu ekspertów. Odnoszę sie do jego pierwszej kadencji. Bartomeu też nic nie udowodniono i go nie skazano, czyli nie robił nic złego? Działali na szkodę klubu a sukcesy sportowe wszystko zasłoniły.

0

@arasz1819 Masz artykuły na głowej, co sie działo w latach 2003-2010 za jego kadencji, poczytaj.

Wiesz o tym, że największe wałki podatkowe były za Laporta, milionowe premie dla rodziny/znajomych z kas klubu, którzy pracowali bez jakiegokolwiek doświadczenia dla tak wielkiej marki? Ale ty żyj sobie w swojej bańce, rób z niego autorytet.

https://weszlo.com/2023/05/13/joan-laporta-fc-barcelona-nepotyzm

https://www.rp.pl/plus-minus/art11599301-podatkowy-trup-w-szafie-barcelony

https://www.meczyki.pl/newsy/joan-laporta-oskarzony-o-lapowkarstwo-powazne-problemy-prezesa-fc-barcelony/223654-n

https://sport.fakt.pl/pilka-nozna/joan-laporta-oskarzony-o-korupcje-barcelona-bez-prezesa/trb8ve7

0

@arasz1819 Skoro był taki zajebisty, pamiętasz dlaczego przegrał wybory z Bartomeu w 2015 i jakie brudy powychodziły po jego kadencji? Czy o tym też nie pamiętasz?

0

@arasz1819 to ja czekam na jakikolwiek argument, w czym nasz Laporta jest lepszy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@arasz1819 Ty tak poważnie? patrząc na aspekt czysto sportowy i finansowy. Perez jest poza zasięgiem, to jak zabezpieczył Real finansowo i co on osiągnął z Realem sportowo jest chore. Laporta do końca życia nie zrobi tyle dobrego, co on dla prześcieradeł. Ale żyj sobie w swoim świecie i na siłę szukaj dziury w całym, od tego jesteś.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Odpowiednie miejsce dla trenera z takim warsztatem. Giganci w Europie, to za wysokie progi.


Andrea Maldera, asystentka Roberto De Zerbiego w Brighton:


„Roberto kocha swój kraj - Włochy, a Napoli to jedna z jego ulubionych drużyn. Gdyby pojawiła się oferta, z pewnością wziąłby ją pod uwagę. Dlaczego miałby odmówić takiemu miejscu jak Neapol?"

2

@Culer9002 Borek mówił w kanale sportowym, żeby dostosował sie do pana Darka i skomentował to w inny sposób, dając Szpakowskiemu pole do popisu. Są ekspertami w swoim fachu, wiedzą dużo lepiej od nas, jak to ugryźć, żeby było dobrze.

1

@TR3YWAY szybciej by było, gdyby napisali, komu my nie wisimy.

0

@FcPortoFan1999 Jest taki pomysł, mówili ostatnio o tym, że dostali taką pozycje od prezesa TvP Sport.

2

@D10SLEO Tak, wielokrotnie mówił, że jego idolem jest Messi i Barcelona Pepa, grała najlepszy futbol w historii.

1

@escarabajo nie dam sobie ręki uciąć czy to prawda, ale cały twitter to udostępnia.

2

@escarabajo Trent nie powiedział czasem, coś w tym stylu?


1

@FcPortoFan1999 @tristan87 z Borkiem haha, przepraszam słownik.

0

@FcPortoFan1999 Tak, ma ważny kontrakt z TvP Sport.

0

@takisobiektos spoko, my jego pomyłki jakoś specjalnie nie przeszkadzają, jestem wyrozumiały.

1

@Antimadridista_WR Żaden inny komentator nie daje tyle emocji do Pan Szpakowski.

0

@TR3YWAY Miał zakończyć, ale wróci też na Euro jak Polska awansuje, a jak my nie zagramy to skomentuje tylko finał, najprawdopodobniej z Borkiem.

18

Powrót Króla


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kgorecki2500 Święta idą, u mnie co święta znika ponad 100 jajek. A po drugie to tylko przykład, możesz kupić i 50.

0

Robicie zakupy w Auchan? macie 100% zwracane za jajka, przy kolejnych zakupach. Przykładowo kupujecie jajka za 100 zł i dostajecie voucher na 100 zł.

https://www.pepper.pl/promocje/100-zwrotu-na-jaja-w-auchan-21-2303-811775

0

@Rastafarnianin Cos w tym jest, ale chociaż wiesz, żyje ze świadomością, że w razie w, mam większe szanse wyhamować.

0

@Bobo25 Tak, mam tempomat w aucie, ułatwia to dostosowanie sie do przepisów. A po drugie, nie chce mi sie wierzyć, że ktoś szukałby wymówki, gdyby to była mała kwota do zapłaty za prędkość, czyli duża prędkość = duży mandat.

0

@TheNekro94 Stróżów? jesteś cwany, bo nigdy nie widziałem takich sytuacji od środka. Dałbym ci tydzień maksymalnie u mnie w pracy i uwierz mi, że nigdy w życiu już byś prędkości nie przekraczał i myślał o inny na drodze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?