Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@TR3YWAY Dostał wyrok, ale nie jest jeszcze prawomocny, bo skazany ma prawo sie odwołać. Gdyby sie nie odwołał już by siedział a wyrok byłby prawomocny. Do 3 miesięcy ma być oficjalny wyrok, dlatego go wypuścili za kaucją. Nie zdziwię sie jak będzie coś kombinował, problemy ze zdrowiem, przymusowe leczenie w szpitalu i będzie to przeciągał miesiącami jak nie latami, żeby jakkolwiek sie wybronić. Dziewczyna po czasie może tez zmienić zeznania, dostałaby sporą karę finansową za składanie fałszywych zeznań. Alvesa na to stać i nie zdziwię sie jak dziewczynie kolana zmiekną przy gigantycznej propozycji gotówkowej od alvesa. Patrząc na zaangażowanie Neymara i jego prawników w sprawę, wątpię, że miliarder pójdzie siedzieć jak " zwykły człowiek"
1
@Forsyth O tym właśnie piszę, manipulacja nic więcej. Spora część osób dała sie na to złapać.
0
@Blanco16 Zanim ta piłka by spadła mu na stope, to przeciwnicy byliby na centymetry przy nim. Gundogan zagrał mu bardzo szybką i krótką piłkę, a i tak prawie zablokowali uderzenie Roberta.
2
@Kgorecki2500 to po co na spotkaniach z ludźmi obiecywali? skoro nie mieli tego w programie?
1
cyrk na kółkach
0
@Striker Dziwne, u mojego sąsiada od lat wywieszają bez zgody, on je zrywa i zawozi do schronisk, gdzie ocieplają tym kojce i budy. Nigdy nie miał problemów.
0
@Kgorecki2500 Da sie, będzie czekał na prawomocny wyrok sądu na wolności. Bardzo często spotykane jak kogoś stać na kaucje.
20
@Bocheno1 coś dla ciebie
1
@AmigoBlancos Najlepsze jest to, że był szykowany na City. Łunin dostałby zajebistą nagrodę, za kilka miesięcy na wysokim poziomie.
4
skąd oni ich biorą? wygląda jak typowy bolszewik z obrazka
https://x.com/gettylegion/status/1770056571013538207
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@macio_944 to żeś go przywitał po dwóch tygodniach rozłąki.
0
@ToWinaSedziego ponieważ @arasz1819 ma konto premium i płaci 9.99 zł miesięcznie.
0
@Dorotka_Weltmajster Setki tego typu filmików, gdzie 15-16-17 latkowie,pojmani do niewoli Mówią, że zostali wysłani na siłe do Ukrainy, najczęściej zabierani prosto ze szkół czy rodzinnych domów.
0
@Dorotka_Weltmajster Głupoty piszesz o tym braku przymusu do walki na froncie. Wielokrotnie Putin mówił, że za dezercje, zerwanie kontraktu, nie stawienie sie do służby wojskowej osoby która dostała wezwanie grozi kara więzienia. Mam ci wstawiać te wypowiedzi? Czy może filmiki jak młodzi ludzie masowo są transportowani na front, a po czasie mówią, że mieli jechać tylko na szkolenia, a znaleźli sie w centrum wojny? Czy może chcieć zdjęcia osób niepełnosprawnych na froncie, np niskoroslych? masa tego na Twitterze. Więc doszukiwanie sie jakichkolwiek zasad i pisanie, że walczą tylko ci co chcą za Rosję, jest idiotyczne, większość młodych chłopaków jest mięsem armatnim, bez przeszkolenia, sprzętu i jedzenia.
0
@Barcanajlepszyteam Brakuje żołnierzy i sprzętu. Coraz więcej europejskich przywódców blokuję pomoc dla Ukrainy, brakuje pocisków, amunicji a w Rosji produkują wszystkiego ponad stan i ludzi nigdy mało. Jest też duży problem z mobilizacji Ukraińców, spora część polityków sprzeciwia sie temu, sugerując, że ktoś musi później ten kraj odbudować i rozwinąć a wysyłanie młodych ludzi na front, którzy przeszli miesięczne szkolenie mija sie z celem i pozbawi Ukrainę przyszłości. Dlatego według np Macrona kluczowa jest pomoc żołnierzy NATO którzy będą używać nowoczesnego sprzętu, który bardzo często jest blokowany i nie wysyłają go ukraińskim żołnierzom, a jak już wysyłają to ich żołnierze, muszą przechodzić miesięczne szkolenia. Warto też dodać bardzo ważny aspekt , czyli korupcje. Duża część uzbrojenia, pomocy medycznej, pojazdów opancerzonych nigdy nie trafia na front i jest sprzedawane na czarnym rynku o czy mówił np Biden.
0
@Dorotka_Weltmajster przecież Rosja zrobiła już porządną mobilizację 500 tysięcy żołnierzy, kolejna ma być w tym roku i szacuje sie, że będzie to około 300 tysięcy osób. Co znaczy rozprawić? wojna trwa już ponad 2 lata, pomoc dla Ukrainy jest ciągle blokowania i dozowana a oni i tak nie robią dużych postępów. Kolejna ofensywa rosji ma być w najbliższym czasie, żeby zdobyć regiony które stracili ponad rok temu.
na filmie masz opisaną sytuacje na mapie, więc pisanie, że gdyby chcieli to by zdobyli jest idiotyczne. Nie potrafią znacząco posunąć sie do przodu, od momentu kiedy zostali wypchnieci z Kijowa i większych z Ukraińskich miast.
0
@Barcanajlepszyteam Z państw Nato. Wiązać będzie sie to z ogromnym ryzykiem i rozlaniem konfliktu np na Polskę, gdzie stacjonuje najwięcej wojsk Nato, praktycznie całe uzbrojenie leci z Polski do Kijowa czy innych miast, w naszych w szpitalach są też leczeni żołnierze którzy walczyli na froncie, szkolimy najwięcej Ukraińskich żołnierzy i naprawiamy popsute pojazdy wojskowe.
0
@Dorotka_Weltmajster 500 tysięcy osób ma w najbliższym czasie zrekrutować i wysłać na front Ukraina. Więc powodzenia, że 300 tysięcy ruskich wygra wojne w najbliższym czasie. Prawda jest taka, że ta wojna będzie ciągnąć sie latami, bo "zwykłych" ludzi nigdy za mało na froncie.
https://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art39987151-ukraina-zamierza-powolac-do-armii-500-tysiecy-mezczyzn
1
@Barcanajlepszyteam 2 tysięcy w najbliższym czasie, ponoć 40 tysięcy żołnierzy jest już szkolone i szykowane do wyjazdu na Ukraine.
8
Tymczasem we francuskiej telewizji dyskutują o tym, jak francuscy żołnierze mogą walczyć na Ukrainie z armią rosyjską.
Pułkownik armii francuskiej Vincent Arbaretier opowiada o dwóch scenariuszach działań wojsk francuskich na Ukrainie:
Pierwszym z nich jest koncentracja wojsk wzdłuż Dniepru.
Scenariusz drugi: Koncentracja wojsk na granicy z Białorusią.
„Myślę, że można połączyć te dwie opcje, czyli wysłać wojska francuskie wzdłuż Dniepru i w okolice Kijowa, aby powiedzieć Rosjanom: nie idźcie dalej, w przeciwnym razie ryzykujecie, że traficie pod nasz ogień, w tym nasz niekonwencjonalny.
0
@nioton Już dają radę, produkują ponad stan i kolejny raz podnieśli procent PKB na wojsko i uzbrojenie.
1
@michal26 Coś sie dzieje to jest pewne, jeszcze kilka miesięcy temu wszyscy zgodnie mówili że w Nato jesteśmy bezpieczni, Rosja nie jest na tyle głupia, żeby nas zaatakować a skutki wojny na Ukrainie i sankcje będą odczuwać latami. Moim zdaniem tak jak napisałeś - przygotowywują nas do najgorszego i kwestia czasu jak wojska Nato wjadą do Ukrainy.
6
Francja
2
Duda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FCB_dimiC krople do nosa nie pomagają?
0
@Roobo coś w tym jest, lubią chyba oglądać murowanie bramki na 25 metrze.