4

@Roobo Zostaniemy z De Jongiem, który nic nie daje w defensywie. Nie ma ani jednej asysty w tym sezonie, jedyne co robi to zdobywa przestrzeń swoją szybkością i wycofuje do tyłu, o co wiele razy mieli pretensje koledzy z zespołu na boisku. Ja wiem, że to sympatyczny, spokojny chłopak ale żeby później nie było płaczu, że trzeba było go sprzedać jak były bardzo dobre oferty. On juz ma 27 lat i jest 5 lat u nas. Zagrał tylko w poprzednim sezonie na dobrym poziomie. Taki Rakitić dawał dużo więcej w defensywnie i ofensywnie, a kibice sprzedawali go co miesiąc. Fermin który jest od niego, bodajże 5 lat młodszy, daje dużo wiecej w pressingu, odbiera dużo więcej piłek, strzela, asystuje i tak naprawdę jest dzieciakiem, który dopiero zaczyna poważne granie w dorosłej piłce. Patrząc na kontrakt i cenę za De Jonga, on powinien być kluczowym zawodnikiem na boisku, a nie zapchaj dziurą. Ciągle szukacie wymówki, żeby go usprawiedliwić jak nie Messi, przeszkadzający mu w kreacji, to Busquets na jego pozycji. Teraz nie ma Leo i Busiego, to kontuzję i słabszy okres jest wymówką, czytam to od 5 lat i zastanawiam sie, jak można być tak zaślepionym w przeciętnym zawodniku na którego wydało sie fortunę i ma jeden z największych kontraktów w Lidze.

0

@cinero1996 Tak są bardzo mocni u siebie, ale jednak ta dogrywka z Interem bardzo ich zajechała. Nie byli w stanie rywalizować 90 minut z nami. Były ogromne dziury w ich formacjach, ciągle spóźnieni w pressingu, większość stykowych piłek przegrywali, nie nadążali też za naszymi piłkarzami. Uszło z nich powietrze w drugie połowie, nie ma co sie dziwić, takie dogrywki są wyniszczające.

1

@MysticCat On tego nie rozumie. Jego tokiem rozumowania Real wszystkie te mecze i tak by wyciągnął, a Barcelona np nie strzeliłaby ani jednego karnego, który powinien zostać podyktowany. Niby obiektywny a odlatuje strasznie w tych swoich teoriach. Juz nie mówmy o błędach, bo sie kibice Realu obraża :) zdrówka.

0

@Objectivo Twoim tokiem rozumowania, nie wolno sie odezwać. Bo to tylko gdybanie, niech kolejny raz dymają Barcelone i trzeba siedzieć cicho, chyba że jesteś kibicem Realu to wszystko tłumaczy. Gdyby to twój zespół, został najwięcej razy okradziony w Lidze, to byś pisał co innego i taka jest właśnie rozmowa z zaślepionymi kibicami. Mam wejść na twój profil i poszukać narzekania na sędziów? po co narzekasz? skoro to gdybanie i nie wiesz co by było gdyby?

0

@Objectivo Mielibyśmy tylko 3 punkty więcej niz teraz, Real ma za to 5 za dużo, po karygodnych błędach sędziowskich o których mówił cały piłkarski świat.

0

@Objectivo to po co jest ten Var? skoro nadal dzieją sie cyrki?

11

Real Madryt i Barcelona z dorobkiem 67 punktów mieliby pozycję lidera bez błędów VAR-u.


0

@Pedri16Future i dla ciebie jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz?

0

Wyobrażacie sobie odejście Xaviego? po przejściu Psg, moim zdaniem nie ma opcji, żeby odszedł. Wszyscy piłkarze, sztab i szefostwo otwarcie mówią o tym, że chcą żeby został.

2

@GuerillaAthletic już jej stan zdrowia nie zagraża życiu?

7

1

@Matheu12 Przede wszystkim to brakuje im zaangażowania w defensywie

0

Fermin ma takie parcie na bramkę, że masakra. Co leciała jakaś długa piłka na wolne pole, nie było jeszcze widać kto wybiega a w podświadomości człowiek już wiedział, że to ten szybciutki i waleczny Lopezik.

22

Inigo :D


0

@Tasde Nie chce nikogo bronić, ale najczęściej piszą to dwa typy ludzi. Nie chce mi sie wierzyć, że ci sami ludzie zmieniają tak zdanie.

4

0

@macio_944 nie było mnie, dopiero w przerwie :) dlatego usunęłam komentarz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Matheu12 miał 4 straty do 20 minuty.

33

José Sánchez Martínez? - wszyscy trzej wypierdalać haha

1

@Adasmos co? przecież świetnie asystował.

20

Jak tu sie nie wkurwic? nie dziwię sie Xaviemu w ogóle.

1

Felix drugi raz ich karci w tym sezonie haha

0

jakie ten Raphinha gra nieodpowiedzialne piłki, on myśli na boisku?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@marcin62 a to nie jest tak, że tylko najstarszy syn ma inną mame?

1

@PatrykBarca A dlaczego wypadł konkurent? nie przez przeciążenia? Co za problem, było ściągać Cancelo w końcówkach, albo dać zagrać młodemu od początku, ze słabszym rywalem? Nie byłoby problemu z ogrywaniem Forta i Cancelo mógłby być dostępny na dzisiejszy mecz.

1

@P33ck a to myślałem, że zdobył :) a jednak on był jeszcze w u20 jak seniorzy wygrali mistrza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Herato Lautaro?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?