3

@DLFCB Cos w tym jest, jednak wolałbym, żeby wygrał Liverpool. Ciężko patrzy sie na takich zawodników jak Antony czy Garnacho.

7

@MesQueUnClub96 jak sytuacja w domu? stary bardzo wkurzony?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Rust_Cohle jeszcze jutro na 6 do roboty masz :D

0

@goldmetaxa w Polsce kibole robią to co tydzień :D plus taki, że są kulturalni i napierdalają sie po lasach haha

1

@Rust_Cohle spokojnie, oddychaj, jak nie przejdziecie United, to najwyżej sie trochę pośmiejemy z ciebie, nic więcej.

0

ostatnie dwa miesiące wojny na mapie


1

@draxidox Znam osobiście kilku obywateli Rosji. Są normalni i spokojni. Nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka.

0

@FcPortoFan1999 coś czytałem, piłkarsko będzie to strata dla Polskiej ligi.

2

Josue ma to cos


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Xavi Simons, to jego profil?


1

Napoleon haha


3

@blakkudiumbardzo dobra kwota, jak za jokera.

0

@baryn ale ty jesteś odklejony

2

Ferran Torres :D


0

Gdyby nie Yamal i Cubarsi, udałoby sie przejść Napoli?

0

@baryn ze jesteśmy patałachami :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

0

@dafik85 bardzo kontrowersyjna opinia

15

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@Rust_Cohle nie no weź no, ciekaw jestem opinie postronnego kibica.

0

@Rust_Cohle jakieś argumenty mógłbym prosić? dlaczego 55 do 45

0

@kamilop Przypominam, że póki co przeszliśmy tylko bezjajeczne Napoli, droga do finału jest tak długo i ciężka, że większość osób snie zdaje sobie nawet sprawy.

3

Da sie bez znaczącego posiadania? Da sie.


3

homoseksualizm w sejmie


1

Tylko idioci będą narzekać, minęliśmy najmocniejsze ekipy i ewentualnie możemy spotkać się z jedną z nich, dopiero w finale.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TR3YWAY a kto to jest, Michael na niego mówi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?