1

@MesQueUnClub_87 Dziwię sie tym ludziom, że biorą kogoś takiego do swojej federacji. Nie mają wyrzutów sumienia? przecież dobrze wiedzą kim on jest i co robił. Nie mógłbym spojrzeć w lustro gdybym to ja dał szanse zawalczyć komuś takiemu.

0

@Joe_Barbaro
Pazura :D

0

@Piernik poszli zapalić, o czym mówią wszyscy znajomi i pracownicy w zeznaniach.

4

@partymaker ale farciarz, byku ile to ma białka?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Janas11224 Francuzi, Niemcy, Włosi, Grecy, Czesi, Węgrzy też głosowali na PiS? :) Największym problemem jest Unia Europejska o czym rolnicy mówią wprost, ale ciężko komuś kto jest uparty cokolwiek wytłumaczyć.

3

@takisobiektos nawet 5 minut nie poświęcili, żeby przeczytać oficjalne informacje i wszyscy piszą, że kobita leci na hajs :D zgadłem?

0

@kuz Pan waldek, który siedzi za alimenty też jest kryminalistą. Nie ma to za dużo wspólnego z gangsterem, który był w mafii i mordował ludzi, został uniewinniony tylko dlatego, że poszedł na współpracę z policją.

1

@Ojciec5tkidzieci Jednak wiesz, był w mafii. Dopiero później zrobił co zrobił.

1

@kuz Który gangus jest promowany? Większość to mitomani, którzy udają gangsterów, tylko dlatego, że mają za to płacone.

4

@FCB_dimiC Ciekawe jak poczują się ludzie którzy zostali skrzywdzeni przez mafie, a za kilka dni zobaczą go na konferencji, gdzie zrobią z niego celebryte.

0

@bartekvisca możliwe, widziałem walki mma w kominiarkach.

14

to już jest za grube, promowanie gangusów z mafii pruszkowskiej


0

@thecreativepl Twoim zdaniem jaki jest to cel? jeśli mówimy już o Polakach, to ciężko znaleźć jakikolwiek argument dlaczego Polacy są za Trumpem, w kilku kwestiach można sie z nim zgodzić. Ale jemu sympatią i interesami najbliżej do Moskwy.

0

@Gall Trump nie chce być w Nato i dawać jakikolwiek parasol bezpieczeństwa krajom które nie przestrzegają podstawowych zasad. Otwarcie mówi, że czysto biznesowo są wykorzystywani i 90% kosztów oni sponsorują.


Wielu byłych doradców Trumpa ostrzega, że były prezydent będzie starał się formalnie wycofać USA z NATO, jeśli wygra wybory prezydenckie. Wspominają, jak Trump podczas swojej pierwszej kadencji był bliski wycofania Stanów Zjednoczonych z Sojuszu i ostrzegają, że prawdopodobnie pójdzie dalej w drugiej.


https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/trump-wyjdzie-z-nato-gdyby-nie-nato-putin-nie-robilby-takich-rzeczy/yc4lebs

1

@bartekvisca Głównie chodzi o to, że mogą mieć ciężko, a nawet bardzo ciężko walczyć na dwóch frontach. Wszyscy wiemy, że Chiny ostrzą sobie zęby i kwestia czasu jak dojdzie do konfliktu ze Stanami. Europa musi być zjednoczona i przy ewentualnym ataku Rosji, musimy poradzić sobie bez większej pomocy od Stanów. Mają swoje problemy i interesy, Trump to biznesem, który chce jak najlepiej dla swojego państwa.

4

Mozna za nim nie przepadać, ale w tym przypadku ma rację, nie może być tak, że bezpieczeństwo Europy będzie zależeć tylko od Stanów Zjednoczonych. Większość państw nie przekazuje nawet 2% PkB na wojsko/zbrojenie.


4

@vangoor Nie prawda, Jeśli chodzi o ukraińskie produkty, tylko one nie ma żadnych wymagań i zaleceń do których mają sie dostosować. Tłumaczą jest tym, że trwa wojna i nie są w stanie spełnić wymagań. Wiele państw Europejskich zrezygnowało z kupna ich produktów, bo nie przechodzą podstawowych badań. Aktualnie najwięcej bierze Afryka, trują biednych ludzi, których nie stać ich na produkty normalnej jakości.

10

@vangoor Tylko wiesz jakiej jakości jest ten towar za 1/3 ceny?. Nie zdziw sie jak później, będziesz świecił w nocy przez te produkty. Ale jak nie zależy ci na swoim zdrowiu i twojej rodziny, to możesz mieć wywalone jajca i robić osobie beke. Wiesz o tym, że pestycydy które znajdują się w ukrainskich produktach są rakotwórcze, zaburzają gospodarkę hormonalną, są przyczyną chorób układu oddechowego, trawiennego i chorób skórnych?

20

ale świry to tworzą


0

@Arden oj tak, ciężko odłożyć z takich pieniążków.

3

w Lechu mają więcej :D


1

@Emhyr no ja osobiście nie znam szczupłej osoby, której po treningu nie widać żył, na przedramieniu czy bicepsie.

0

@Emhyr 60-65kg wagi, bardzo mało tkanki tłuszczowej, może mieć też niedowage patrząc na jego wzrost.

0

@MesQueUnClub96
Żeś sie napiął jakby ci rodziców zwyzywał.

GAŁGAN to dzisiejszy łobuz, nicpoń, urwis, hultaj.

5

@TR3YWAY żyły u szczuplej osoby, to jak duże cycki u kobiety z nadwagą.

1

@MesQueUnClub96 To są normalne ceny za ćwierćfinał. Zobacz sobie ceny biletów Real-City, Bayern-Arsenal nawet po 500 euro w podobnych sektorach co na stadionie Barcelony. Dawno nie graliśmy w ćwierćfinale i ludzie zapomnieli z czym to sie wiąże i ile trzeba zapłacić, żeby zobaczyć najlepsze drużyny na świecie. Rok temu bilet na ćwierćfinał kosztował nawet 700 euro.

https://www.ticombo.pl/pl/sports-tickets/football-tickets/champions-league?p=1

1

@ranger3120 nie lepiej było iść na budowę? zapytaliby tylko ile chcesz na godzinę i czy pijesz :D

2

@TR3YWAY Dostał wyrok, ale nie jest jeszcze prawomocny, bo skazany ma prawo sie odwołać. Gdyby sie nie odwołał już by siedział a wyrok byłby prawomocny. Do 3 miesięcy ma być oficjalny wyrok, dlatego go wypuścili za kaucją. Nie zdziwię sie jak będzie coś kombinował, problemy ze zdrowiem, przymusowe leczenie w szpitalu i będzie to przeciągał miesiącami jak nie latami, żeby jakkolwiek sie wybronić. Dziewczyna po czasie może tez zmienić zeznania, dostałaby sporą karę finansową za składanie fałszywych zeznań. Alvesa na to stać i nie zdziwię sie jak dziewczynie kolana zmiekną przy gigantycznej propozycji gotówkowej od alvesa. Patrząc na zaangażowanie Neymara i jego prawników w sprawę, wątpię, że miliarder pójdzie siedzieć jak " zwykły człowiek"

1

@Forsyth O tym właśnie piszę, manipulacja nic więcej. Spora część osób dała sie na to złapać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?