Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wojopancer ty tak serio?
0
@wojopancer a to ktoś ma chociaż zbliżone liczby do Ronaldo w Realu?
1
@wojopancer i kto będzie strzelał te bramki? nie mamy doświadczonego napastnika z podobnymi umiejętnościami, który da zbliżone liczby
0
Sabalenka po stracie męża, polecam komentarze, bo to jest złoto.
0
@MesQueUnClub96 to trzeba mieć konto, żeby śledzić strone? co do spędzonego czasu wystarczy zobaczyć liczbę komentarzy, to mówi wszystko.
2
@Rust_Cohle więcej ci opierdoli tych jabłek na drzewie niż zbierze :D
0
@Blanco16 nie no drybling też ma zajebisty
6
@MesQueUnClub96 Zebyś później sie zdziwił, jak po tej nauce będziesz pracował w całkiem innym zawodzie. Co do bmw i Warszawy, za dużo filmów oglądasz. Znam masę ludzi którzy żyją w miastach i ledwo wiążą koniec z końcem, a ci na wsi mają na wszystko. Wiele lat pracowałeś? dziwne, nigdy sie tym nie chwaliłeś. Pomijać już fakt, że w wakacje siedzisz tu całe dnie,to musiałeś chyba być kierownikiem przy zbiorach.
0
@MesQueUnClub96 gdybym miał strzelać to z 17
0
@MesQueUnClub96 czemu nie musisz? miałbyś na swoje zachcianki, nie musiałbyś ciągnąć od rodziców. Za dobrze mają dzieciaki w dzisiejszych czasach, szkoda tylko rodziców, bo presje na głowach mają ogromną. Z tym braku wolnego to bym nie przesadzał, masz z 17 lat i wolne weekendy in wcześniej nauczysz sie pracować, nawet dorywczo tym zdecydowanie lepiej dla ciebie w dorosłym życiu.
4
@MesQueUnClub96 A pierdzielić całe dnie głupoty na la rambli, to możesz?. Masz 70 tysięcy komentarzy, przecież to są miesiące, jak nie lata przeliczając na godziny. Masz przecież wakacje, ferie, wolne weekendy, co za problem, pracować w takie dni?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
jak rozliczacie nowy rząd za te pierwsze sto dni?
3
@Rust_Cohle większy niż porażka w dogrywce z United? :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 no to ja go widocznie nigdzie nie widziałem, był tylko ten z parkingu.
3
Jeszcze raz przepraszam za ten filmik z Robertem, zrobiło mi sie szkoda małolacika, dodając post nie było drugiego filmiku. Dopiero wyszedł po czasie jak nie dało sie edytować czy usunąć dyskusji.
1
@MesQueUnClub96 wcześniej nie bylo drugiego nagrania, zejdź na ziemię i nie czepiaj sie na siłę atencjuszu :)
0
@MesQueUnClub96 a jak ma być? wcześniej nie było drugiego nagrania, cieszę sie, że tak to sie skończyło. Robercik jest swój chłop, a jak ty chciałeś mnie ugryźć dzieciaku, to ci nie wyszło. Nie szukaj afery na siłe, bo już nagranie jest dodane do dyskusji.
1
@AlwaysBlaugrana Gundogan ma najwięcej podań do przodu. Widziałeś wykres De Jonga? ponad 90% celnych podań, z tego prawie połowa do tyłu, bezpiecznie, bez ryzyka.
1
@Blanco16 w czym jest zbyt ważny? podaj chociaż jeden aspekt gry, w którym De Jong jest najlepszy z naszych pomocników.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
A wy co tam? dalej oglądacie Raphinhie? który nie potrafi przedryblowac jednego zawodnika.
https://x.com/stopthatmessiii/status/1769761785584787551
1
@MrShakira Nico jest dużo tańszy i młodszy. Leao bardzo często znika w kluczowych spotkaniach.
0
@FcPortoFan1999 dziękuję moderatorze, już usuwam
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pawci023x Pepsi max to Pepsi zero cukru.
0
@Salchent ale ja tylko żartowałem :)
3
Cubarsiego trzeba sprzedać, nie ma miejsca dla dzieciaka, którego idolem jest Ramos. On na widok piłkarzy Realu, powinien mieć odruch wymiotny, złość, gniew, nienawiść i chęć morderstwa na boisku lub poza nim.