0

@MarioVeB! A ty nie zgrywaj wielce milionera, bo nawet nie wiesz czym kolega sie zajmuje, a sie wywyższasz. Nie jestem długo na tej stronie, ale już zauważam, dlaczego większość za tobą nie przepada.

0

@QQL5 Przecież sam napisałeś, że poci sie chodzeniem i istnieniem, więc logiczne, że taki pot czuć.

0

@macio_944 Ustawienie sie zmienia to prawda, ale w 90% spotkań gramy na utrzymanie piłki, nie kontrujemy i wolimy wycofać piłkę do tyłu niz zaryzykować. Wyjątkiem były spotkania z Getafe gdzie zagraliśmy bardzo bezpośrednio i rewanż z Napoli, gdzie dużo kontrowalismy, oddaliśmy im piłkę i czekaliśmy na ich błędy. Napoli miało większe posiadanie piłki od nas, gdzie bardzo rzadko się to zdarza.

0

@macio_944 Mylisz sie, sam Lewandowski powiedział, że musimy dobierać taktykę pod rywala. Szufladkownie sie na tiki-take nie pomaga w rozwoju, tylko przeszkadza. Więc jak Xavi może być dobrym taktykiem, skoro z każdym przeciwnikiem, chce grać to samo?

0

@Joe_Barbaro Problem jest w tym, że my nie mamy intensywności i fizyczności. Arsenal jest pod tym względem zdecydowanie mocniejszy, a nam najgorzej gra sie na zespoły które fizycznie i motorycznie są bestiami jak np Bayern czy Bilbao.

0

@QQL5 A ja znam osobe otyłą, która męczy i poci nawet oddychaniem. Musiałby sie myć co 2 godziny, żeby nie było od niego czuć potu. W jaki sposób, miałby to robić skoro jest w pracy i ma obowiązki?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@partymaker to biznes, mają z tego ogromne pieniądze + selekcja naturalna

0

@QQL5 Mam wrażenie, że tacy ludzie mają w dupie kogoś uwagi. Nie czują sie na tyle silni, żeby to zmienić i twoje gadanie nic nie da. On przede wszystkim musi chcieć sam sie zmienić. Często tez nadwaga to skutek uboczny choroby czy problemów psychicznych.

1

@Rust_Cohle 84 mam na wadze w ciuchach.

0

@Rust_Cohle jestem strażakiem, widziałeś kiedyś otyłego? spaliłbym się przy pierwszym większym pożarze.

0

@QQL5 Spoko, napisałeś to już wcześniej, kolejny raz się powtarzasz. Książkę jeszcze o nim napisz.

5

@QQL5 Mam wrażenie, że tobie największą przyjemnośc sprawiły jego łzy i to, że sprawiłeś mu przykrość, ośmieszając go przy wszystkich. Ja rozumiem, że nie jest przyjemne siedzieć z taką osobą, ale pisanie o tym 10 postów z taką satysfakcją jest co najmniej dziwne.

0

@LaLigaPD atak bardzo mocny, pomoc i defensywa słabsza niz w ostatnich latach.

0

wylogowani z życia...


39

jak odpowiedź, to tylko na boisku


2

@fart Gundogan? Cancelo? Lewandowski?

0

@Michael24 brzmisz jak jakiś upośledzony Malik Montana :D

5

z Kimmichem robi sie podobna sytuacja jak z Verrattim, co roku informacje, że Barcelona jest nim zainteresowana a sam Niemiec, otwarty na odejście z Bayernu. Problem w tym, że on już ma 30 lat i cena za niego nie byłaby mała. Jest to też cień piłkarza z poprzednim lat, który gra w kratke. Dla mnie osobiście jest już za późno na taki transfer.

0

@kacper_fcb Pod żadnym względem nie leży nam Bayern, fizycznie są dużo mocniejsi od nas, zdobywają dużo bramek po przez stałe fragmenty gry, uwielbiają kontrować, więc oddaliby nam piłkę i tylko czekali na nasze błędy, gdzie nasz atak pozycyjny jest tragiczny. Brzmi to bardzo optymistycznie, patrząc na nasze ostatnie spotkania z nimi i to jak ogromną ilość bramek tracimy.

1

@Toretto No ja bym z tym nie przesadzał, nie wyobrażam sobie, że Barcelona - Xaviego ogrywa City - Pepa. Cały nasz zespół byłby rozłożony na czynniki pierwsze, już w szatni. Xavi zostałby zabrany do szkoły piłki nożnej, a my kibice przeżylibyśmy kolejną kompromitacje. Co do BvB, aktualnie razem z nimi, jesteśmy najsłabszymi zespołami, które można wylosować. Różnica jest taka, że u nich w domu, każdemu zespołowi gra sie ciężko, ze względu na doping, atmosferę i charakter piłkarzy.

3

@RosjaninBut a ja City/Real - biednemu zawsze pod górkę.

2

Wszyscy chcą wylosować Barcelone, trochę sie pozmieniało na przestrzeni lat.

2

@kuz Chodzi też o to, że Ancelotti czyta Xaviego jak dzieciaka w ostatnim spotkaniach. Trzeba mieć trenera z topu, żeby pomógł taktyką a nie kolejny raz wychodzić jak na ścięcie. W ostatnich 3 spotkaniach bilans jest 10:2 dla nich. Musisz być naprawdę optymistą, jak z własnej woli chciałbyś z nimi zagrać teraz dwumecz. Jest kilka zespołów dużo mniej doświadczonych, które będą leżeć nam zdecydowanie lepiej patrząc na nasz styl.

0

@kuz A dla mnie nie, nie widzę na ten moment, za dużych szans przejścia Realu. Juz jak mamy na nich trafić to najlepiej półfinał/finał.

0

@Rewolucja123 a to Cancelo nie jest w naszym składzie?

1

@Worny Lewandowski, Gundogan, Cancelo, Araujo, Raphinha

1

@mekston Real/Bayern jak dla mnie też faworyci w bezpośrednim spotkaniu z nami, są bardzo niewygodni i dużo bardziej doświadczeni. Bardzo ciężko byłoby z nimi coś ugrać.

0

@SkN kibiców Barcelony powinno najmniej to cieszyć, przeszło nam obok nosa 50 mln euro.

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?