Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SkN kibiców Barcelony powinno najmniej to cieszyć, przeszło nam obok nosa 50 mln euro.
3
uwielbiam wracać do takich dyskusji po meczu.
brawo @mekston
@Who_you_mam
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14125248#comment-14125290
0
czyli co jeden z faworytów do wygrania Ligi Mistrzów według la rambli czyli Inter, odpadnie już teraz?
25
krótko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Geje za to, że lubią siusiaki zostaną wysłani na Ukrainę xD
2
Zasłużyli, Interowi sie pojebało, że są drużyną Mourinho, bronili na 30 metrze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Inter muruje jak za Mourinho
0
@Tollusiek oglądam sporo ich spotkań, nie jest to nawet w 50% De Paul z reprezentacji.
4
De Paul jak nie musi biegać i walczyć za Messiego w reprezentacji, to nie wie co robić na boisku, niesamowite.
1
@Barcasub nie wiem, za dużo ich, żeby wszystkich znać :D
0
ponad 300 gram białka
https://x.com/HorseAFC/status/1768009621812244567
1
@Rust_Cohle alimenty byś opłacił za Dodiego, a nie wpierdalasz kebaby a młody w porwanych butach łazi.
1
@michal199500hehe Każdy mecz jest inny, porównania tego typu są po prostu idiotyczne.
1
@michal199500hehe po czym ty to wnioskujesz? swoje tezy opierasz na przejściu słabego Napoli, czy naszej tragicznej formy od początku sezonu?
0
@Rust_Cohle @Encore w niebie.
0
@Trojanek23 City-Liverpool bardzo podobny poziom mają, najczęściej ich spotkania kończą sie remisem.
0
@jacob345 ale on mówił zarobić, za Balde dużo byś nie wziął.
9
@TR3YWAY on ma grać a nie wyglądać, co to jest kurwa, top model? :D
0
@FCB_dimiC wykrakałes
0
Idealnym scenariuszem byłby awans Atletico i ich dwumecz z Realem. Zawsze to mniej przygłupów z Madrytu w kolejnej rundzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Radioactive9705 a kto go porównuje do Ronaldinho?
7
On od dawna nie ukrywa, że jest fanem Ronaldinho i Barcelony, pytanie skąd pieniążki na niego.
9
@TR3YWAY @MarioVeB! jak tam byczku?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@takisobiektos a gdzie ja napisałem, że powiedział coś złego?
0
@Tabaluga37 chodzi o synonim pięknej gry czyli tiki-taka (DNA Barcy)
1
Lewandowski (wywiad z Mają):
Barcelona powinna dostosowywać sie do przeciwnika, dobierać taktykę indywidualnie do rywala. Szufladkownie sie na DNA nie pomaga w rozwoju, trzeba grać tak żeby było to efektywne. Piękna gra nic nam nie da, gdy na końcu nie będzie wyniku.