Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Wilku05 to Filmik z Turcji z 2023 roku, dwóch dilerów którzy mieli wyroki za handel, pokłóciło sie i poszedł w ruch nóż. Ktoś niżej wstawiał informacje o tym.
0
@maroon jeśli chodzi o Barcelonie w ostatnich latach, to zdecydowanie lepiej miło sie zaskoczyć, przygotowywuje sie na najgorsze.
0
@maroon A co ma moje myślenie o Barcelonie i jej formie? do życia codziennego?
3
Myślę, że chłopaczki z B-Klasy, lepiej by ogarnęły taki trening strzelecki. Tylko tak dla przypomnienia to Lyon, jedna z najlepszych drużyn na świecie.
https://x.com/ThebestFigen/status/1767143433758728546
0
@Pedri16Future coś w tym jest, ale dostać np taką siódemke w dwumeczu nie byłoby za przyjemne i optymistyczne na przyszłość.
0
@Emhyr No niby tak, ale patrząc na naszą grę i to jak większość zespołów odjechało nam w Lidze Mistrzów, jest strach przed kompromitacją.
2
@Emhyr Z drugiej strony wolałbym odpaść, niz trafić na kogoś kto nas kolejny raz ośmieszy i skompromituje na najbliższe lata
0
@Awtameok_Klana Obchodzi mnie tylko i wyłącznie sytuacja w Europie i to co czeka Polskę w najbliższym czasie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Awtameok_Klana odklejony = piszesz głupoty, bez pokrycia
1
@Awtameok_Klana gdzie ja ciebie obraziłem? co ja mam teraz tobie wypisywać, co by sie działo, gdyby Rosja wygrała w kilka miesięcy? bo tak by sie stało bez pomocy dla Ukrainy. Najprawdopodobniej byłbyś już kilka miesięcy w Niemczech i nadal byś krzyczał, że to nie nasza wojna? Nie masz żadnej podstawowej wiedzy i nie myślisz logicznie, wystarczy posłuchać jakiegokolwiek eksperta, wszyscy są zgodni, że bylibyśmy w otwartym konflikcie, gdyby nie Ukraina. Zrozum to, że dzięki Ukrainie, masz spokój i bezpieczeństwo w swoim rodzinnym kraju, doceń to i módl sie, żeby Ukraina jak najdłużej dawała radę, a najlepiej gdyby wygrała te wojnę, bo nikomu z nas nie widzi sie wojna w naszym pięknym kraju...
1
@Awtameok_Klana No nie masz racji. Jak według ciebie byłoby lepiej gdybyśmy nie pomagali Ukrainie, to sie nie dogadamy i po prostu jesteś odklejony, zdrówka.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MESSIah16 No nie oszukujmy sie, on jest Anglikiem. Polska całe życie, była dla niego opcją numer dwa, gdyby sie nie udało.
5
Historia dziadka Matiego Casha, który jako 4 latek został wywieziony na Syberie.
Ciary przez cały dokument...
1
@Awtameok_Klana Co te twoje mądrości, mają do kryzysy geopolitycznego, który dotyka nas coraz bardziej, przez to, że trwa wojna? Jesteś kolejną osobą, która nie czyta ze zrozumieniem i myślę, że wojna to tylko konflikt zbrojny.
1
@Barcanajlepszyteam Sikorski dzisiaj mówił, że żołnierze Nato już tam są. Prezydent Czech mówił podobnie, cos nie trzymają sie ich te wersje.
0
@Barcanajlepszyteam Mowa o Polskich żołnierzach, coraz częściej pojawiają sie informacje, że Polska jest na to otwarta, podobnie jak np Francuzi czy Czesi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@HighestInTheRoom Jest bardzo dużo propozycji, np: Przekazywanie 3% PKB na zbrojenie, Wysłanie wojsk NATO do Ukrainy, Większa ilość Amerykańskich żołnierzy na stałe w Polsce.
0
Ciekawe co Duda z Tuskiem podpiszą, przy jutrzejszym spotkaniu z Bidenem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@krol211 jakieś argumenty mógłbyś podać?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AxelF bardzo ciekawa informacja, nie wiedziałem o tym, że jesteśmy już teraz atakowani
0
@barcanawieki Juz wrócił do gry i trenuje, schudł 7 kg w krótkim czasie. Co do przyczyn, najczęściej są to nieleczone stany depresyjne które po czasie zmieniają sie w depresję.
0
@Jonyx straciłby bardzo szybko szatnie, gdyby powiedział, że jesteśmy ogórkami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Popitek12 Ter Stegen, Gundogan i Yamal w aktualnej formie.
9
@draxidox Czytasz w ogóle to co wstawiasz? bo brzmisz jakbyś szukał afery na siłe.
zatrudnionych na umowie o pracę było pod koniec lutego ok. 1700 osób
"Maksymalna wypłata nagrody uznaniowej w badanym okresie wynosiła 18 tys. zł.
Najwyższy dodatek zdaniowy wynosił 4 tys. zł. Otrzymał go pracownik powołany na stanowisku Szefa Służby Zagranicznej będący również Dyrektorem Generalnym Służby Zagranicznej oraz kierujący Akademią Dyplomatyczną