Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle to dzisiaj druga :)
2
@Stinger_ idealna niedziela :D
1
Jeśli czujecie sie źle, nie macie na nic siły, to pomyślcie jak będzie sie czuł za jakieś 2h @Rust_Cohle jak jego ukochany Liverpool, zostanie zjedzony i wypluty przez potwora jakim jest Manchester City.
1
@FcPortoFan1999 pewnie reprezentacja, wspominał, że jego marzeniem jest kadra narodowa.
0
@Kgorecki2500 zobaczysz Flicka jak świnia niebo :D
0
@FcPortoFan1999 Guardiola to wolałby, zakończyć karierę niż przyjść do tego pierdolnika :D
0
@Faro myślałem, że mecz już trwa :D źle przeczytałem
0
to co dzisiaj oglądamy 4 porażkę z rzędu, naszego przyszłego trenera? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@krajana jak 90% w sejmie.
1
@MESSIah16 negocjować z Rosją, to tak jak dać małpie pistolet, i łudzić się, że nic nie odpierdoli.
1
@Wilku05 Przede wszystkim powinien nawoływac do pokoju Rosję, z którą ma bardzo dobre relacje. Ukraina sie broni, walczy o swój kraj i ma iść na kompromis? Tobie jak wejdzie złodziej i morderca do chaty, to będziesz z nim negocjował? co może wziąć a czego nie? kogo jeszcze może ci zabić, a kogo nie? Franciszek jest odklejony i wielokrotnie, pokazywał że liczy sie dla niego tylko z Rosja, mówiąc że Ukraina to też sam kraj co Rosja i jest to wojna domowa. A po drugie jak można negocjować z nimi? Oni są gorsi od zwierząt i zmieniają zdanie co kilka dni, łamią wszystkie zasady i po czasie i tak zaatakują Ukraine kolejny raz, jedynym wyjściem jest wybicie każdego z Rosjanina, wtedy będzie spokój w Europie.
1
@FcPortoFan1999 Szczerze współczuję ci jak słuchasz księdza i tego w jaki sposób umoralnia ludzi, mają bardzo często dużo więcej za pazurami od "zwykłych" ludzi. Boga ma sie w sercu, nie trzeba chodzić do kościoła, gdzie większość osób robi to na pokaz. Trzeba być dobrym człowiekiem dla bliskich i kościół nie ma nic do tego, bo najczęściej w pierwszych ławkach siedzą ludzie którzy są po prostu źli i popsuci.
4
@FcPortoFan1999 kościół od lat stoi w konfliktach za agresorem, masa przypadków pedofilii i wykorzystywania dzieci, rydzyk, ogromne afery związane z pieniążkami i tego że, kościół nastawiony jest tylko na zarobek a podstawowe wartości zanikają.
2
@FcPortoFan1999 a dlaczego nie chodzą? zastanawiałeś sie kiedyś? bo większość, młodych ludzi mówi to samo.
2
@D10SLEO a on ma tylko 27 lat, jeszcze bardzo długa kariera przed nim.
2
później sie dziwią, że młodzi ludzie nie chcą mieć nic wspólnego z kościołem.
1
Komentarz usunięty
0
@Cule1234 To ktoś więcej odniósł sie do swojej przyszłości, czy tylko De Jong?
4
to już wiemy, dlaczego Szymon jest taki odważny
3
@Cule1234 Dlaczego? zawsze jakiś podstawowy piłkarz jest na konferencji, on jeszcze nie był w tej edycji Ligi Mistrzów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@MesQueUnClub96 ty póki co, obchodzisz dzień dziecka
8
Hall Of Fame
0
@abram3k Czy ja wiem, Tsarukyan będzie bardzo niewygodny dla Islama, ich pierwsza walka to pokazała.
2
@Dari0G spożywałeś alkohol?
0
@Piterpartek27 dwie walki i wchodzi :)
0
@ToreTToOO no Michał nie był faworytem
4
@blakkudium ale koń z tego brazylijczyka
3
@DLFCB To niezły biznesmen z chłopa, który jest pośmiewiskiem w całej Polsce, nie chce wiedzieć co jego córka ma w szkole.