Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blakkudium on tak wyglądał w tym wieku?
2
@Cochise kwestia gustu, mi osobiście, zawsze podobały się tylko brunetki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@Pedri16Future to też dobry pomysł na prezent :D
1
@Emhyr Dla mnie osobiście, to jest udawanie eksperta na siłe, patrząc na formę Barcelony. Wróżysz z fusów, nic więcej.
1
@Emhyr spoko, raz na rok może trafisz, jakis sprawdzony typ.
5
@Emhyr Ty już Znawco z Bilbao przewidywałes wygraną, bo są po pucharach i będą zajechani fizycznie. Tymczasem to my po tygodniu wolnego, wyglądaliśmy dużo gorzej od nich w tym aspekcie.
5
Kylian Mbappe:
Nie ma i nie było żadnego tematu Realu. Jeżeli mnie zobaczycie kiedyś w Hiszpanii to bardzo dobrze wiecie w jaki klubie...(Osasuna) ale na ten moment jestem w Psg i mamy potrójną koronę do obrony. "
Info od Ekstraklasa to jest Klasa, bo nigdzie indziej tej informacji nie ma, nawet na TNTSport odnośnie Haalanda.
7
u @Luciano99 na warsztacie już świętują dzień kobiet, najważniejsze pytanie, kto tam robi za kobiete?
https://zapodaj.net/plik-HWWnKVKlac
0
@kaamil1910
przecież sam to wstawiłeś.
"Partnerka piłkarza ostatecznie wycofała zarzuty, a on został uniewinniony"
4
nie ma granic w tym życiu, każdy z nas może osiągnąć wszystko, potrzebna jesteś wiara i ciężka praca
0
@kaamil1910 nie prawda, można wycofać zarzut np o pobicie.
4
ten chłop jest wszędzie :D
3
@kaamil1910 Były dowody pobicia i znęcania sie nad nią psychicznie, ale kobieta po czasie wycofała zarzuty.
10
a wy marudzicie rano, że jesteście niewyspani
https://x.com/kreciktoja/status/1765594081189617779
5
@Luciano99
Pierre-Emerick Aubameyang:
"W Barcelonie byłem tak szczęśliwy, że trenowałem nawet, gdy mieliśmy dni wolne.
Mogę otwarcie powiedzieć, że w Barcelonie spędziłem najlepsze sześć miesięcy w mojej karierze piłkarza!"
1
@Szklaner prędzej ja jestem tym czarnym.
20
Dziennikarz:
„Czy któryś z zawodników Sparty zrobił dziś na Tobie wrażenie i widziałbyś go w swoim zespole?”
Jürgen Klopp:
”Odchodzę latem. Czy może powinienem zabrać go ze sobą na wakacje?”
2
to ja w każdy poniedziałek
3
Komentarz usunięty
1
@DonCarletto jak ty mówisz do kibica swojego ulubionego klubu, zwyrolu?
11
Kolejna kompromitacja Brighton, to już trzecia różnicą minimum 4 bramek w ostatnim czasie, nie mogę sie doczekać, aż zapłacą za De Zerbiego 10 mln euro.
2
Jedynym argumentem osób które chcą De Zerbiego u nas, jest to, że stawia na młodzież. Nie ma innego argumentu, patrząc na ich grę i ostatnie miesiące. Przeciętny trener, który bardzo często zalicza kompromitacje, nie ma u niego w zespole żadnych schematów w ofensywnie, jedynie akcje indywidualne, tracą mnóstwo bramek przez stałe fragmenty gry i mają obrone gorszą od Evertonu, który jest prawie w strefie spadkowej. Bardzo podobny trener do Xaviego w obecnym sezonie i nie chodzi o wygląd.
0
@AmigoBlancos No wiadomo, że skuteczność jest kluczowa ale przeszliście, tylko dlatego, że sędziował chłop który gwizdał wszystko w tym dwumeczu pod was. Przerażające jest to, jak zespół piłkarsko gorszy, który nie zasłużył na awans może grać dalej, tylko dlatego, że każda stykowa sytuacja była gwizdana na waszą korzyść. Ja osobiście jako kibic Barcelony, wolę odpaść i nie grać dalej, niż awansować w taki sposób, dla mnie to jest obrzydliwe i byłoby mi wstyd, gdyby to wczoraj Barcelona tak awansowała. Uprzedzając twoje pytanie, czy było mi głupio np po dwumeczu z Chelsea, tak było. Nie miałem ochoty oglądać piłki przez kilka miesięcy. Brakuje jeszcze, żebyś napisał, że nie wykorzystali swoich sytuacji więc nie dziw sie, że sędzia nam pomógł.
0
@AmigoBlancos Czy ja wiem, pretensje mogą mieć też do sędziego, to że brakowało im skuteczności, nie znaczy, że można ich wydymać i przepchnąć zespół który nie zasłużył na awans. W pierwszym spotkaniu nie uznali im bramki, który według wielu powinien zostać uznana, Kross nawet o tym mówił. W drugim spotkaniu, gdyby Vinicius wyleciał, nie mielibyście nawet podjazdu, żeby cokolwiek z nimi ugrać. Patrząc na formy zespołów i to na jakim poziomie rozegrał ten dwumecz Lipsk. Więc pisanie, że mogą mieć pretensje tylko do siebie, jest słabe i zamiata pod dywan prace sędziego.
1
@Barcasub No co ty, przecież to typowy skrzydłowy. Ewentualnie czasem zagra też na 9tce.
3
@LM10GOAT Bardzo przebojowy skrzydłowy, świetny drybling, dobry strzał z dystansu i sporo kluczowych podań. W defensywnej drużynie jaką jest Getafe, ma już 6 bramek i 5 asyst w samej Lidze. Dla mnie osobiście, byłoby to spore wzmocnienie na skrzydle i kolejny młody chłopaczek w składzie, ma dopiero 21 lat. Więc jest w nim ogromny potencjał i czas na rozwój.
7
matko boska
1
@DonCarletto nostalgia, piękna to była gierka.
26
@Emhyr "w pogoni za rozumem"